Προς το περιεχόμενο

Nintendo 3DS Topic


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσον αφορά την δεύτερη παράγραφο δεν αποτελεί και σοβαρό ατού για τη Nintendo πόσο μάλλον για εμάς!

 

Και εγώ σταματήσει να αγοράζω παιχνίδι της Nintendo. Δεν είναι δυνατόν να τα χρεώνει τόσο πολύ, ειδικά τίτλους που έχουν βγει εδώ και χρόνια.

 

Αλλά για να το κάνει αυτό σημαίνει ότι βρίσκει και τα κάνει. Αν δεν είχε ανταπόκριση αυτή η πολιτική, τότε θα βλέπαμε μια τεράστια μείωση όπως έγινε και το 3DS, όταν είδε τις πωλήσεις να πιάνουν πάτο (το μόνο που δεν πιάσανε είναι φτιάρι για να πάνε ακόμα πιο κάτω!).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσωπικά πιστέυω η νιντέντο χάνει πωλήσεις με αυτή τη στρατιγική ,ίσως να μιλάω μόνο για μένα, αλλα εκεί που θα μπορούσα να έχω τουλάχιστον 6-7 games,τώρα έχω 1,γιατί κάτω απο 30ε βρίσκεις μόνο Shovelware.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνοι, εχω 3 παιχνιδια μονο για το 3ds τη στιγμη που θα μπορουσα με ανεση να εχω 10+ γιατι ολα τα παιχνιδια τα πληρωσα σε τιμες 30+. Δεν θελω να δω την Nintendo να παθαινει ζημια αλλα θα ηθελα να την δω να τρωει ενα καλο τραμπακουλο ετσι ωστε να αναθεωρησει καποια πραγματα και ειδικα στην τιμολογιακη πολιτικη της χρειαζεται ριζικα αλλαγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νιντυ απο καιρο του nes-gba βαρουσε τις τιμες της και συνεχιζει μεχρι σημερα....

 

οποτε και να σπανε οι κονσολες της αυτη εκει τον χαβα της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει γούστα είναι αυτά. Βαρετό δεν είναι (είπαμε γούστα) αλλά παιδικό σίγουρα είναι. Αλλά αυτό σε καμία περίπτωση δεν είναι αρνητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνιδι ειναι παραμυθι. Δεν θα αρεσει σε ολους. Κανενα παιχνιδι ετσι και αλλιως δεν θα αρεσει σε ολους. Ειναι παιδικο? Ναι αλλα οχι με την ιδια λογικη που ειναι το Skylanders παιδικο. Το να μπορεσεις να ανοιξεις λιγο το μυαλο σου για να σου αρεσει ενα παιχνιδι σαν το Ζελντα τη σημερον ημερα στους νεους gamers ειναι αρκετα δυσκολο. Δεν πιστευω οτι υπαρχει σοβαρος gamer εκει εξω που δεν του αρεσει το Ζελντα ή εστω δεν αναγνωριζει το ποσο καλο ειναι και την ποιοτητα του (και ας μην ειναι για τον ιδιο, οπως το GTA ενα πραγμα).

 

22 του μηνα, Fire Emblem, 69 euro στην Κυπρο. Παρτε τα παπαρια μου. Amazon ή E-bay ή κατι τετοιο τελος παντων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τραγική η νιντέντο direct για το 3ds.... τπτ καινούριο εκτός απο ένα mario golf... τα πάντα για παιχνίδια που ξέραμε, fire emblem τον απρίλιο όπως ήδη γνωρίζουμε.(22 του μήνα νόμιζες ikaruga e?)

 

τεράστια προσφορά το zelda ocarina digital download στις "20λίρες/30ε?" λες και 20λίρες=20ε ... και για μία μόνο εβδομάδα, λες και δεν μπορείς να πας σε κατάστημα και να το πάρεις 30ε το ocarina... μα ποσο τραγικοί είναι εκεί στην νιντέντο?

θέλουν που θέλουν να διαφημίσουν τα downloadable games ας κάνουν μια νορμαλ προσφορά...

 

πωπω δεν περίμενα τέτοια κατάντια.... περίμενα έστω ένα announcment για το bravery default για ευρώπη/αμερική...τι να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...