Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όντως, αν και με τους περισσότερους ηθοποιούς να είναι οι ίδιοι ξέραμε τι να περιμένουμε. Από τους νέους μου άρεσε πολύ ο τύπος που κάνει το Vega, αν και προβλέπεται να μου τη σπάσει αφάνταστα ο χαρακτήρας του. H Jessica Chobot μόνο σε εμένα φάνηκε ότι έχει πολύ τσιρισχτή, εκνευριστική φωνή?

 

Επίσης, μόλις τσέκαρα ότι ο Simon Templeman θα ακούγεται και πάλι, στο ίδιο ρόλο που είχε στο Mass Effect 2. Αυτά είναι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Από τους νέους μου άρεσε πολύ ο τύπος που κάνει το Vega, αν και προβλέπεται να μου τη σπάσει αφάνταστα ο χαρακτήρας του.

 

Προβλέπω ο Vega να είναι ο λιγότερο by the rules στρατιωτικός (ενώ ο by the book ήταν ο Jacob), αν και ο Garrus έχει ήδη το "job first, rules later", οπότε θα δείξει.

Μου την έδωσε όμως που έχει ανοίξει την μύτη του Shepard.

 

Mε τόσα upgrades κλπ, ακόμη και το Mako να του έριχνε μετωπική, αυτό θα έσπαγε, όχι ο Shepard. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να του λέει ποιός, ο Shepard (!!!) "That thing you did on Mars was reckless", φαντάσου τι καμπόης θα είναι ο τύπος...

 

To Jacob πολύ τον πήγαινα, ήταν αυτό που λέμε ΣΩΣΤΟΣ. Αυτό το ζωντόβολο να δούμε, κάτι σαν αρσενική έκδοση της Jack μου κάνει.

 

EDIT - αρσενική έκδοση της Jack, συγγνώμη, παραφέρθηκα :fear: :fear: :fear:

Επεξ/σία από Tobajara
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να του λέει ποιός, ο Shepard (!!!) "That thing you did on Mars was reckless", φαντάσου τι καμπόης θα είναι ο τύπος...

 

To Jacob πολύ τον πήγαινα, ήταν αυτό που λέμε ΣΩΣΤΟΣ. Αυτό το ζωντόβολο να δούμε, κάτι σα θηλυκή έκδοση της Jack μου κάνει.

 

Κι εγώ αυτό σκέφτηκα. Πάντως έχω μια απορία: με τους παλιούς χαρακτήρες τι θα γίνει; Πώς θα τους διώξουν από το σενάριο; Αν πέθαναν στην τελική μάχη του 2 ΟΚ αλλά αν τους σώσαμε δεν θα πρέπει να επηρεάζουν την ιστορία στο 3 ; :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύς κόσμος θα επιστρέφει. Παρακάτω είναι μια λίστα όσων έχουν ανακοινωθεί.

 

 

Returning Characters Edit

 

The following characters will appear in some capacity in Mass Effect 3, provided they survived the events of Mass Effect and Mass Effect 2.

 

David Anderson

Armando-Owen Bailey

Kelly Chambers

EDI

Jack

Captain Kirrahe

Thane Krios

Miranda Lawson

Legion

Admiral Hackett

The Illusive Man

Zaeed Massani

Jeff "Joker" Moreau

Mordin Solus

Jacob Taylor

Aria T'Loak

Donnel Udina

Conrad Verner

Urdnot Wrex

 

The following characters make their first game appearance after appearing in other Mass Effect media:

 

Kai Leng, from Mass Effect: Retribution

 

To party, μέχρι στιγμής, αποτελείται από

 

Kaidan Alenko

Tali'Zorah vas Normandy

Liara T'Soni

Garrus Vakarian

James Vega

Ashley Williams

 

 

 

 

Εννοείται αν δεν έχουν πεθάνει. Κάποιοι ίσως είναι playable σε αποστολές ή απλά NPC, αλλά σημασία έχει πως το παιχνίδι θα είναι γεμάτο γνωστούς. Προσωπικά, party χωρίς Wrex και Mordin μου φαίνεται πολύ φτωχό. ΑΚΟΥΣ BIOWARE???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και την Τρίτη demo. :wub:

 

Και επίσης μερικά spoilers (όχι κάτι που δεν περιμέναμε, αλλά για όποιον δεν θέλει να δει τίποτα)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=bJu-u3zFMyk

 

Geth fleet vs Quarian fleet! Eep!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκατέστησα το mass effect 2 και το παιξα 20 λεπτά και μετά έφαγε Uninstall .Μουφα τελείως :-( .Αν είναι έτσι και το 3ο ,δεν θα κάνω καν το κόπο να το εγκαταστήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...