Προς το περιεχόμενο

Mass Effect 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάποιος να του πει ότι ο θείος θα τα κανονίσει όλα αυτά τα διαδικαστικά (αν και ξενέρωσα γαμώ την ΕΑ μου, μία με το swtor μην γμίσει και αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να πέσει στα χέρια των ''πειράτών'' θα έχει μεγάλη πλάκα :mrgreen:

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/02/24/mass-effect-3-stuck-in-a-tree.aspx

 

Εντάξει τι μας περάσανε αμερικανάκια για να το φάμε; :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετά και από το gamethrough του ME2 έχοντας κάνει import τα saves του ΜΕ1 που έκανα επίσης gamethrough πριν καμιά βδομάδα πιστεύω ότι είμαι έτοιμος για το ME3.

 

Αν και ήθελα να τους έχω όλους ζωντανούς στο τέλος αποφάσισα ότι μια κ@ριόλ@ σαν την Jack δεν γουστάρω να την έχω για κανένα λόγο στο ΜΕ3 (ποτέ δεν την πήγαινα σιχτίρ η τρελόγκα), και τελικά κράτησα το Collectors' Base για το Cerberus.

 

Άντε να δούμε τι τσατσιά θα μας παίξει πάλι ο Illusive Man...

 

Σεξάκι με Liara (DLC) και με την Tali (είναι το πιο kinky/περίεργο πράγμα και ας έχει κολ@ρ@ η Miranda).

 

Εσείς πιο save (κατάληξη ιστορίας γενικά και τις επιλογές) θα κάνετε import?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς πιο save (κατάληξη ιστορίας γενικά και τις επιλογές) θα κάνετε import?

Ένα απ' τα πολλά αλλά πιθανότατα το soldier paragon με τη βάση κατεστραμμένη και τους πάντες ζωντανούς. Το πρώτο playthrough όμως μάλλον θα το κάνω χωρίς import για να μην επηρεάσω καθόλου την ιστορία.

 

Στο demo του ΜΕ3 μόνο εγώ έχω πρόβλημα με τους leaderboards; Ανεβαίνω levels αλλά μένω στην ίδια θέση όπως και όλοι οι άλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τελικα που το ξαναεπαιξα kelly+miranda+liara xD ελπιζω να μην μου κανουν τιποτα στο 3 xDD

 

η kelly παιζει να ναι η πιο καλη γιατι ερχεται πανω και σου χορευει κιολας χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι το demo εμένα με έχει αφήσει ακόμα πιο πολύ σε ανησυχία γιατί αυτά που κατάλαβα ότι συμβαίνουν (στην mission με το female krogan) είναι ότι ... πας να πάρεις ένα fertile female krogan για να της αλλάξει τα φώτα ο Wrex και να φτιάξεις στρατό από Krogans για να πας ενάντια στους Reapers?

 

Και κάτι άλλο, υποτίθεται ότι οι Reapers παίρνουν την μορφή του κάθε species που κάνουν ζωμό για να λειτουργήσουν. Το αρχέτυπο γιατί είναι ... ψείρα; Λέτε οι ψείρες πριν εκατομμύρια χρόνια να είχαν πολιτισμό και να έφτιαξαν τους sentient reapers και αυτοί τους έκαναν τόπι στο ξύλο σε στυλ Geth τους Quarians?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...