Προς το περιεχόμενο

Αντρέας – Παρασκευάς Τσουρινάκης τέλος εποχής από το PCmaster!!


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κοίτα, ο Τσούρι ήταν μορφή... δεν ξέρω αν είχες πάρει ποτέ PC Master να διαβάσεις κείμενά του.

Pc master ειχα παρει ελαχιστα τευχη πιο παλια,οπως και αλλα αντιστοιχα περιοδικα για παιχνιδια βλεπε Gamepro,Games,τα κλασσικα magazines κονσολων τοτε κλπ.Βεβαια εγω στο pc ξεκινησα πιο μετα λογω του Wow και μεχρι τοτε ημουν με κονσολες απο Atari,gameboy fat,master system και στο pc κυριως τοτε αντε να επαιζα απο γνωστους και φιλους τιποτα Doom 1,Fifa 95 κλπ

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 362
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Gamepro και Games είχα όλα τα τεύχη. Μια μέρα ξύπνησα και τα τεύχη είχαν πεταχτεί απο την μάνα μου γιατί πιαναν χώρο. Off-topic αλλά ήθελα να δείτε τι έχω βιωσει  :-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια που πάθαμε όλοι μας, ακόμα κι αν δεν είχαμε όλα τα τεύχη :P Και όχι μόνο τεύχη τέτοιων περιοδικών, αλλά και κάθε λογής κόμικ και ό,τι μπορεί να βάλει ο νους.

 

Τελικά τίποτα δεν γλυτώνει από τη λαίλαπα που ονομάζεται Μάνα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ανέφερα τα gaming περιοδικά για να ταιριάζει το ποστ με το topic. Μαζί με αυτά πετάχτηκαν Conan, Περιπέτειες, Αντιριξ και Συμφωνίξ και πολλά ακόμα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το user όλα τα τεύχη του....όλα όμως....έφυγα φαντάρος Ιανουάριο 1999 και όταν γύρισε με άδεια ορκομωσίας είχε κανει ή μάνα μου καθάρισμα το δωμάτιο μου..........

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γω να πω ότι χάρις αυτού του νήματος έκανα μια εργασία για το pc master και περιελάμβανε τον Τσουρινάκη,και την παρουσίασα στο πανεπιστήμιο τον Δεκέμβριο που μας πέρασε.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρον! Μπορούμε να τη διαβάσουμε κι εμείς μήπως;

Τσου! Εσένα ειδικά σε φοβάμαι πολύ, τέτοιος ρετρογκεημας που είσαι :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ωραιά τα βίντεα τα παλιά.

 

Σιγά μην πήγαινα στη Στουρνάρη με όλη την πλέμπα. Τα παράγγελνα και μου τα έφερναν στο σπίτι τα παιχνίδια ;-)

:D

αλλά πλέμπα τι σημαίνει;

 

Να σου πω,η εργασία κόπηκε :mad:  επειδή είχε βιβλιογραφία,αλλά όχι παραπομπές,οπότε ώρα να στην στείλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν τη ποσταρεις εδω, τοσοι θα το δουν , ενα σεντονι να σου κατσουν να και οι παραπομπες  :D . πλέμπα :

(μειωτικό) τα χαμηλά κοινωνικά στρώματα, ο λαός .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν τη ποσταρεις εδω, τοσοι θα το δουν , ενα σεντονι να σου κατσουν να και οι παραπομπες  :D . πλέμπα :

(μειωτικό) τα χαμηλά κοινωνικά στρώματα, ο λαός .

πολύ απλά,πνευματικά δικαιώματα..Προτίμησα πρώτα να καταχωρηθεί στο πανεπιστήμιο και μετά να την δώσω σε όποιον θέλει.

Τώρα πάει τέλειωσε η φάση.

 

Α ναι;Νόμιζα ότι τότε πήγαιναν in τυπάκια στην στουρνάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...