Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συγνώμη για το εν μέρει off topic αλλά μήπως μπορεί να πει πως μπορώ να κάνω απεγκατάσταση την έκδοση του "reloaded" αυτού του παιχνιδιού! Δεν υπάρχει στο μενού του πίνακα ελέγχου. Αν διαγράψω απλά το "installation folder" θα αφήσει τίποτα κατάλοιπα του παιχνιδιού στον υπολογιστή???

 

Ευχαριστώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για το εν μέρει off topic αλλά μήπως μπορεί να πει πως μπορώ να κάνω απεγκατάσταση την έκδοση του "reloaded" αυτού του παιχνιδιού! Δεν υπάρχει στο μενού του πίνακα ελέγχου. Αν διαγράψω απλά το "installation folder" θα αφήσει τίποτα κατάλοιπα του παιχνιδιού στον υπολογιστή???

 

Ευχαριστώ!!!

 

και εγω ετσι το διεγραψα

αν θες καθαρισε την registry με καποιο προγραμα. αλλα να ξερεις οτι και παλι αμα το εβγαζες μεσα απο τον πινακα ελεγχου

τα καταλειπα θα εμεναν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωω!!!!!!!

αυτο δεν το περιμενα με τιποτε!

ευχαριστω πολυ φιλε.

 

 

και ενω το ειχα περασει κανα 2 φορες, αλλα που να θυμηθω οτι πηγα απο το κτιριο μεσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μετα τα lag και τα colocamperia με akimbo και gl,αλλα βασικα λογω σερβερ,εφτασα να λεω γαματο το black ops.

 

που ειναι βασικα τελειο σε χαρτες για να μην μπορει να camperothi ο καθε ηλιθιος (για ffa μιλαω παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι καμπερια δεν βρισκω, απεναντιας. οσο για τα akimbo kai fmj, στο 2 ειχαμε τα g19, αρα το ιδιο μου κανει. το δραμα ειναι το ping. δεν ειναι δυνατον να εχω τοσο καλη συνδεση, να ειμαι αρκετα κεντρικα στην ευρωπη και να εχω ping η 40 (δικια μου την γραμμη και ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ σπανια) η 150+, που συμβαινει 9 στις 10 φορες. ελεος το παιχνιδι δεν γινεται να παιξεις ετσι. για να κερδισεις με τετοιο πινγκ, πρεπει η αλλη ομαδα να ειναι ανιδεη, αλλιως οτι και να κανεις σε κανουν τσοντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι επειδή οι πίστες είναι σχετικά μικρότερες τα man to man είναι πολύ συχνά. Και δυστυχώς με το ping που έχω κι εγώ συνήθως τα χάνω. Πρέπει να έχω διαβάσει τα άστρα και ο άλλος να μην προσέχει (όχι πάντα αλλά στο 70% των περιπτώσεων) για να βγω εγώ από πάνω. Για μένα που μου αρέσει να παίζω με sub και να χώνομαι στην μεριά του αντιπάλου είναι απλά πόνος. Μου έχει κακοφανεί πάρα πολύ μέχρι στιγμής (να μην έχω παίξει ένα παιχνίδι lagfree). Πάω στο theater βάζω μερικά παιχνίδια μου και αρχίζω τo facepalm. Στο theater βλέπεις ακριβώς πως φαίνεσαι μέσα στο game και απλά ξενερώνεις στην ζωή σου (blink, packet losses, καλά για το aim δε συζητάω).

 

Παλεύω να ανοίξω το nat αλλά δε νιώθει, έκανα port forward ανοιγόκλεισα τo uPnP έκανα restart (pc/router) σε όλες τις περιπτώσεις και πάλι τίποτα. Εκτός του ότι μπαίνω σε πιο υψηλού ping παιχνίδια λόγω nat, δεν με αφήνει να κάνω invite και φίλο (επειδή δεν μπορεί ο ένας να συνδεθεί στον άλλο).

 

Γενικά μου αρέσει το νέο cod αλλά τα παραπάνω είναι μεγάλο σπάσιμο.

 

Όσο για το camp πρέπει να είναι συλλογικό, solo camp δεν στέκει για πολύ (ffa δεν έχω μπει, το λέω με βάση τις πίστες). Αφού είσαι ανοιχτός από 3-4 μεριές κάθε φορά. Απλά επειδή είναι μικρότερος ο χώρος μπορεί να πεθάνεις 5 φορές σε 30 δευτερόλεπτα και σου κακοφαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έφτασα στο σημείο που σκοτώνω τον makarov αλλά το παιχνίδι είναι μόνο στο 51.7% και μετά μου δείχνει τους τίτλους. Τι παίχτηκε??

Επεξ/σία από CtrlFreak
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασα στο σημείο που σκοτώνω τον makarov αλλά το παιχνίδι είναι μόνο στο 51.7% και μετά μου δείχνει τους τίτλους. Τι παίχτηκε??

 

jesus christ βάλε spoiler man!!

 

λογικά στο λέει διότι το έχεις τερματίσει μόνο στο εύκολο επίπεδο δυσκολίας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...