Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γιατί δουλεύει ?

στο tunngle γίνεται χαμός

και στο youtube δεν υπάρχει proof για VPN coop

και εγώ στον υπολογιστή μου μπορώ να τρέξω 2 instances του game και να συνδεθώ στο lobby και να βλέπω τον άλλον

αλλά αυτό είναι lan πραγματικό lan

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/577/mw3u.jpg/

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/248/mw3connect.jpg/

 

 

αλλά όταν πήγα να παίξω μέσο tunngle (VPN) με φίλο μου δεν καταφέραμε να συνδεθούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στα comment του βιντεο

 

Troubleshooting section:

1) Reaver is still working on fixing the loader and adding tweaks. VPN will not work as of today

 

4) I am hosting and my friend says he gets a "Joining session" and it never changes?

Answer: VPN programs do not work today. Use internal LAN or external IP.

 

4) The person that is client: Put in the host ip address, and click start game. Go to multiplayer. If God loves you, you can connect to the host within 10 seconds, and then you play.

 

lol στη δικιά μας περίπτωση ο θεός μας γύρισε την πλάτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βγηκε νεα εκδοση του προγραμματος

και τα σπαει

εχω hostarei και εχω μπει σε αλλους αρκετες φορες αλλα

ειναι πολυ newbies :P

Επεξ/σία από gio@
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα. Περίπου στο 22%του campaign το παιχνίδι μου βγάζει ένα error που λέει command reliable buffer overflow. Ξέρει κανείς περί τίνος πρόκειται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχω αυθεντικό το Call of Duty Modern Warfare 3 Online μέσω Steam.....φτιάχνω καινούριο υπολογιστή και θέλω να μεταφέρω το profil που έχω εκεί.....είναι κρίμα το έχω φτάσει αρκετά μακριά και θέλω να το συνεχίσω από το νέο pc....Γίνεται αυτό και αν ναι πώς???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω στο Steam Store page ότι το παιχνίδι υποστηρίζει Steam Cloud (αποθηκεύει δηλαδή δεδομένα στα server της Valve) - αν και δεν είμαι σίγουρος, φαντάζομαι οτι τα συγκεκριμένα δεδομένα περιλαμβάνουν τυχόν profiles του παιχνιδιού.

 

Αν δεν βρείς σίγουρη απάντηση απο δώ, δοκίμασε να στείλεις e-mail στο Steam support για σχετικές πληροφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα παίζω το single player.....και έχω πάθει πλάκα. Νομίζω το καλύτερο single player xperience που είχα εδώ και χρόνια. Μπορεί να μην κρατάει πολύ όπως όλα εξάλλου τα mw αλλά κάθε στιγμή είναι magic!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αυθεντικό το Call of Duty Modern Warfare 3 Online μέσω Steam.....φτιάχνω καινούριο υπολογιστή και θέλω να μεταφέρω το profil που έχω εκεί.....είναι κρίμα το έχω φτάσει αρκετά μακριά και θέλω να το συνεχίσω από το νέο pc....Γίνεται αυτό και αν ναι πώς???

 

Δεν έχεις κανένα πρόβλημα. Εγκαθιστάς το Steam στο καινούργιο κομπιούτερ, βάζεις τα στοιχεία σου, κατεβάζει ξανά το παιχνίδι και συνεχίζει από εκεί που σταμάτησες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω θελω να σας ρωτησω κατι!!που πρεπει να το κανω εγκατασταση το παιχνιδι στο αρχεια εφαρμογων ή στο αρχεια εφαρμογων(χ86)???μηπως τα 32Bit δεν το σηκωνουνε (αν κ δυσκολο)

 

Υ.Γ.μολις το εκανα εγκατασταση στο αρχεια εφαρμογων μολις τελειωσε η εγκατασταση μου πεταξε ενα παραθυρο και εγραφε το προγραμμα μπορει να μην εγκαταστηθηκε σωστα...εγω πατησα χ σε αυτο το παραθυρο...παω κανω το κρακ παταω διπλο κλικ στο εικονιδιο να ξεκινησω το παιχνιδι και μου βγαζει αυτο το μηνυμα "modern warfare 3 couldn't write a file.the hard drive is probably full."

επεισης το εχω προσπαθησει αλλες κανα 2 φορες να το κανω εγκατασταση και μου εβγαζε παλι το ιδιο μνμ....το εχω προσπαθησει και στον φακελο αρχεια εφαρμογων (χ86) αλλα παλι τα ιδια!!!!

πριν κανω εγκατασταση απενεργοποιησα και το antivirus μηπως εφτεγε αυτο αλλα τα ιδια... :/

μπορει καποιος να με βοηθησει?

Επεξ/σία από kjtzemis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...