Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδία καλησπέρα νέος στο παιχνίδη μια απλή ερώτηση που ίσως είναι και κουτή,.

όταν είμαι μέσα στο παιχνίδη πρίν αρχ΄΄ισω στα options, μου δείνει επιλογή αν θέλω να κάνω login στο facebook?

Αυτό τι είναι και πρέπει να το κάνω γιατί θα συνδεθεί με το λογαριασμό μου?

ΣΑς ευχαριστώ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οκ, απίστευτα μικρό single player, αλλά και πάλι θεϊκό όπως το 2... απλά το 2 ήταν αρκετά πιο μεγάλο και αρκετά πιο γεμάτο... πιο ικανοποιητικό...

 

Για το MP δεν ξέρω... δεν έχω παίξει ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, απίστευτα μικρό single player, αλλά και πάλι θεϊκό όπως το 2... απλά το 2 ήταν αρκετά πιο μεγάλο και αρκετά πιο γεμάτο... πιο ικανοποιητικό...

 

Για το MP δεν ξέρω... δεν έχω παίξει ποτέ.

 

Συμφωνω οτι του 2 ηταν πιο γεματο αλλα και παλι το single ηταν εξαιρετικο αν και μικρο.Οσο για το MP σε αυτους που αρεσει το cod θα τους αρεσει και αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα το πηρα απο cdkeystore.com και ηρθε σε 15 λεπτα. 17 ευρω τζαμπα πραμα

 

Φίλε μήπως ξέρεις αν χρεωθείς απο τον τηλεφωνικό παροχο όταν πας να το κανείς activation με το usaip.eu ?

Όταν το έκανα activation φάνηκε σαν να περνω σε τηλέφωνο στην Ουκρανία και εχω τρομοκρατηθεί μην μας πάει το Call of Duty ο κουκος αηδόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα δεν συνέβη κατι τετιο. και δεν γινετε να συμβει γιατι το adsl δεν εχει σχεση με τη γραμμη τηλεφωνου. οι εποχες pstn που ετρωγες ιους και περναν τηλεφωνο στις φιλλιπινες τελιωσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μενα δεν συνέβη κατι τετιο. και δεν γινετε να συμβει γιατι το adsl δεν εχει σχεση με τη γραμμη τηλεφωνου. οι εποχες pstn που ετρωγες ιους και περναν τηλεφωνο στις φιλλιπινες τελιωσαν.

Ευχαριστω φιλε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γ@μηθεί το θέμα με τους cheaters.......κάθε μέρα και χειρότερα. Το επόμενο cod θα το παίξω με gamepad.....τραγικό ναι το ξέρω αλλά τουλάχιστον στο ps3 δεν παίζουν αυτά.

 

Να μην μιλήσω για το γεγονός ότι οι περισσότεροι παίζουν με akimbo και άπαξ και παίζεις με assault riffle είσαι dead meat.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει γ@μηθεί το θέμα με τους cheaters.......κάθε μέρα και χειρότερα. Το επόμενο cod θα το παίξω με gamepad.....τραγικό ναι το ξέρω αλλά τουλάχιστον στο ps3 δεν παίζουν αυτά.

 

Να μην μιλήσω για το γεγονός ότι οι περισσότεροι παίζουν με akimbo και άπαξ και παίζεις με assault riffle είσαι dead meat.

το πρωτο οκ κλασικα ειναι μα... δεν γινεται κατι...

το δευτερο το ιδιο δεν ειναι και στο πς3 η xbox? εκει δεν εχει ακιμπο?φιλε μου δυστηχως η μα.... πιανει ταβανι.παιζει ο βλακας FFA και καμπερονεται και με ακιμπο ε αστα ουτε κονσολα δεν σε βοηθαει

 

Αυτο το θεμα υπηρχε απο την 2 εβδομαδα.Και ηταν και ενας απο του λογους που παρατησα το cod μετα απο καριερα 1400 ωρων στο ΒΟ...

 

γυρνα στο ΒΟ.

τα καλα και μοναδικα του ΒΟ ηταν 2 τα οπλα ποιο ισοροπημενα και οτι η χαρτες δεν ηταν τοσο ευκολα για καμπεραδες...αλλα παντα υπαρχουν.α και 3ο καλο οι σερβερ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Server,barebones,war maps Εκει που το κραζαμε οτι δεν εγραφε το game τωρα μας φαινετε παιχνιδαρα μπροστα στην Εμπορικη Μ*αλ*κια της Activision.

Θα γυρνουσα πολυ ευχαριστως αλλα δεν εχει άνθρωπο :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χα πάρει από την πρώτη μέρα απλά τώρα τελευταία παίζω online γι'αυτό γράφω 3 μήνες μετά........

 

Σχετικά με το camp....ε ρε παιδιά συγνώμη αλλά δεν γίνεται να παραπονιέται κάποιος για το camp σε ένα παιχνίδι όπου το dot του εχθρού φαίνεται στον χάρτη. Και να campερωθεί κάποιος κάπου, πόσους θα φάει έναν? δύο? ε μετά θα τον πιεί.......Και εξάλλου το μόνο safe safe spot που παίζει στο mw3 για camp είναι σε ένα σπιτάκι στην πίστα resistance όπου αν πας και κάτσεις σε μια γωνία σε σωστό σημείο για να αποφεύγεις το prone δεν σε κουνάει κανένας.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τους cheaters.....και πολύ περισσότερο το σύστημα που δεν τους banαρει. Επειδή γενικότερα είμαι μέτριος παίχτης (βοηθάνε και τα pings μου σε αυτό, με βάζει σε >100,125ms) βλέπω πάντα τα killcams. Το τι kills έχω φάει από cheaters δεν το συζητώ......wallhack, aimbot και το κακό συναπάντημα.

 

Παίζω με assault riffle σχεδόν πάντα, akimbo δεν έχω καν ξεκλειδώσει σε κανένα secondary......2-3 φορές έχω παίξει με αυτά γιατί ήμουν ooa στα όπλα μου (τι πιο φυσικό να μαζέψω από πτώμα akimbo αφού όλοι με αυτά παίζουν) και από την μικρή μου εμπειρία ως χειριστής τους μπορώ να πω ότι χρειάζονται nerf, ως αντίπαλος παιχτών akimbo δε, μπορώ να πω ότι χρειάζονται HUUUUUGEEEEE NERF

 

Το παιχνιδάκι έχει γέλιο, οι Ελληνάρες είναι τρελοί milfάρες μιας και δεν έχουν αφήσει μάνα για μάνα αγάμητη.....(παιδάκια σε ένα game 18+) αλλά αν δεν μου έσπαγε τα νεύρα o τρόπος που επιλέγεις server στο battlefield (άτιμο origin) θα μάζευα τα κουβαδάκια μου και θα πήγαινα στην αγαπημένη μου bf παραλία. Φέτος λέω να το maxάρω το CODακι μιας και πάντα γύρω στο 40lvl το παράταγα, τώρα έχω φτάσει αισίως το 55 και μιας κ αποτελεί το game με το οποίο ξεδίνω θα δω και τι είναι αυτό το prestige που όλο το ακούω αλλά ποτέ δεν το έχω ανοίξει :P

 

Κανέναν χάρτη νέο πότε θα βγάλουνε? Τους έχω σκυλοβαρεθεί αυτούς......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα 2 ειναι οι ενστασεις μου στο παιχνιδι, τα ακιμπο αλλα κυριως οι σερβερ.

 

για τα ακιμπο μεγα λαθος της ακτιβιζιον. και ειναι και ευκολο να το αλλαξεις, με ενα update τους ριχνεις την δυναμη και τελος. και στο κατω κατω ψιλοαδιαφορο με αφηνει, αν ο αλλος ειναι ανιδεος τοτε καλα να παθει :mrgreen:

 

Αλλα με τους σερβερ ειναι τραγικο. ιταλια, κεντρο ευρωπης με τοσα εκ. παικτες, 24/1 συνδεση και να μην δω ΠΟΤΕ 4 γραμμες?? ελεος την ξεφτυλα μου ελεος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βγαλανε και στο alteriw :mrgreen:

 

 

βεβαια ειναι "alpha" ακομα και καλα αλλα μια χαρα παιζει ;)

 

 

παντως τα Multi maps πιο μεγαλα απτα παλια και πιο περιπλοκα

για την μια μερα που τα παιζω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Server,barebones,war maps Εκει που το κραζαμε οτι δεν εγραφε το game τωρα μας φαινετε παιχνιδαρα μπροστα στην Εμπορικη Μ*αλ*κια της Activision.

Θα γυρνουσα πολυ ευχαριστως αλλα δεν εχει άνθρωπο :/

 

δεν εχω μπει να δω αλλα δεν το περιμενα να μην υπαρχει κανενας.

οπως και σε σερβερ στο mw3 ξαφνικα τιποτα μεσα...

 

Το χα πάρει από την πρώτη μέρα απλά τώρα τελευταία παίζω online γι'αυτό γράφω 3 μήνες μετά........

 

Σχετικά με το camp....ε ρε παιδιά συγνώμη αλλά δεν γίνεται να παραπονιέται κάποιος για το camp σε ένα παιχνίδι όπου το dot του εχθρού φαίνεται στον χάρτη. Και να campερωθεί κάποιος κάπου, πόσους θα φάει έναν? δύο? ε μετά θα τον πιεί.......Και εξάλλου το μόνο safe safe spot που παίζει στο mw3 για camp είναι σε ένα σπιτάκι στην πίστα resistance όπου αν πας και κάτσεις σε μια γωνία σε σωστό σημείο για να αποφεύγεις το prone δεν σε κουνάει κανένας.

 

 

 

Δεν μπορώ να καταλάβω τους cheaters.....και πολύ περισσότερο το σύστημα που δεν τους banαρει. Επειδή γενικότερα είμαι μέτριος παίχτης (βοηθάνε και τα pings μου σε αυτό, με βάζει σε >100,125ms) βλέπω πάντα τα killcams. Το τι kills έχω φάει από cheaters δεν το συζητώ......wallhack, aimbot και το κακό συναπάντημα.

 

 

 

Παίζω με assault riffle σχεδόν πάντα, akimbo δεν έχω καν ξεκλειδώσει σε κανένα secondary......2-3 φορές έχω παίξει με αυτά γιατί ήμουν ooa στα όπλα μου (τι πιο φυσικό να μαζέψω από πτώμα akimbo αφού όλοι με αυτά παίζουν) και από την μικρή μου εμπειρία ως χειριστής τους μπορώ να πω ότι χρειάζονται nerf, ως αντίπαλος παιχτών akimbo δε, μπορώ να πω ότι χρειάζονται HUUUUUGEEEEE NERF

 

 

Το παιχνιδάκι έχει γέλιο, οι Ελληνάρες είναι τρελοί milfάρες μιας και δεν έχουν αφήσει μάνα για μάνα αγάμητη.....(παιδάκια σε ένα game 18+) αλλά αν δεν μου έσπαγε τα νεύρα o τρόπος που επιλέγεις server στο battlefield (άτιμο origin) θα μάζευα τα κουβαδάκια μου και θα πήγαινα στην αγαπημένη μου bf παραλία. Φέτος λέω να το maxάρω το CODακι μιας και πάντα γύρω στο 40lvl το παράταγα, τώρα έχω φτάσει αισίως το 55 και μιας κ αποτελεί το game με το οποίο ξεδίνω θα δω και τι είναι αυτό το prestige που όλο το ακούω αλλά ποτέ δεν το έχω ανοίξει :P

 

Κανέναν χάρτη νέο πότε θα βγάλουνε? Τους έχω σκυλοβαρεθεί αυτούς......

 

-δεν ειναι ετσι εχει παρα πολλα σημεια για αραγμα.και το χειροτερο ειναι οτι οταν παιζεις ffa και τρεχεις να φας καποιον σου τη κανει ο κοπανος απο μια καβαντζα.παιξτε κατι αλλο γαμωτο μου

 

τσητερ=για πεταμα ειναι τραγικα τα πραγματα πρεπει να εισαι απλα μα..... για να το κανεις αλλα και παλι ειναι πολοι.

βεβαια το πινγκ παιζει τεραστιο ρολο.

 

ακιμπο βγαζω αλλα δεν παιζω το εχω για οταν μου σπανε τα νευρα να κανω ταρζανιες καποια στιγμη τρελα σου ερχεται και κατι πρεπει να κανεις.

 

 

το κακο ειναι οτι πρεπει να πληρωσουμε εξτρα για χαρτες και καλα να ηταν και με σερβερ τωρα να δωσεις λευτα και να εχεις πινγκ τρελα ειναι καπως.

 

αλλο ενα μειων οτι δεν εχει το ελιτε για pc ειναι για τα μπαζα η activision εχω στει mail σε actiision kai steam για το λαγκ και για το ελιτε αλλα μαλον ακομα γελανε γιατι ζητησα τα λευτα πισω χαχαχα :lol:

Επεξ/σία από kinitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...