Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 758
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα και χρονια πολλα σε ολη την παρεα...αντιμετωπιζω ενα πολυ σοβαρο προβλημα παιδια..πηγα να μπω στο παιχνιδι να παιξω και μ ελεγε ολη την ωρα οτι εχει θεμα και δεν μπορει να συνδεθει.δεν μπορουσα να καταλαβω το γιατι οποτε λεω μηπως εχουν καμια συντηρηση τπτ.ξερω και εγω..μπαινω στο steam προφιλ μ και οπως παω να πατησω μεσω του στεαμ να παιξω το παιχνιδι βλεπω οτι εχω φαει μπαν.ρε παιδια σας ορκιζομαι στον θεο οτι δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε στην ζωη μ κανενα hack .οταν λεω ποτε εννοω ποτε.σε κανενα παιχνιδι.βασικα ομως εκανα μια *** και δεν ξερω αν φταιει αυτο.οπως εψαχνα τις ρυθμισεις του παιχνιδιου ειδα καποια που τα ειχε disable και εγω απλα τα ενεργοποιησα.και ξαφνικα μ εμφανιστηκε στο κυριο μενου μια επιγραφη που ελεγε <<servers>>.μπηκα εκει να δω τι ειναι και μ εβγαλε μια λιστα.και λεω κοπλε.μπηκα να παιξω εκει αλλα γινοταν χαμος απο ανθρωπους που επαιζαν με aimbot και διαφορα αλλα.λετε να φταιει αυτο?αλλιως τι μπορω να κανω για unban?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σε ολους και καλη εβδομαδα...εχω την εξης απορια...πως μπορω να φτιαξω μια clan ρε παιδια....εχω τοσο καιρο να παιξω στο στεαμ παιχνιδια που εχω χαθει εντελως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπεριζω την παρεα.εχω μια απορια για το συγκεκριμενο παιχνιδι.πριν κανα μηνα προχωρησα σε φορματ και μεχρι εχθες δεν ειχα αξιωθει να το ξανα περασω στον υπολογιστη για να παιζω..εχθες λοιπον το περασα και μπηκα να παιξω..επαθα πλακα.να μην υπαρχει μεσα κανενας να παιξεις;;με το ζορι τωρα δυο μερες να εχω παιξει 3 παιχνιδια;τι εγινε ρε παιδια μεσα ενα μηνα που εξαφανιστηκαν ολοι;θυμαμαι teamdeath mach kai domination +search and destroy ειχαν παρα πολυ κοσμο.τωρα τπτ;ειναι δυνατον;;μηπως φταιει κατι σε μενα;γτ ειδα πως στο Nat type:(ελεγε moderate)και οχι open.να φταιει αυτο;

Επεξ/σία από noobogadgetakias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καποιο λογο που δεν ξερω παρολο που εκανα αναζητηση τον συγκεκριμενο τιτλο θεματος δεν μ το εβγαζε στην αναζητηση.μου εβγαζε για ολα τα call of duty θεματα εκτος απο αυτο.λες να ηθελα να ανοιξω καινουριο θεμα για να σε κουραζω;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα μου φέραν κάποια παιχνίδια Η/Υ δώρο απο εξωτερικό είναι σφραγισμένα γνήσια παιχνίδια.

Το σύστημα μου είναι πλήρως λειτουργικό τα υποστηρίζει δεν έχουν κ τίποτα ιδιαίτερες απαιτήσεις.

Προσπάθησα να κάνω εγκατάσταση το ένα απο αυτά το call of duty modern warfare 3 και δεν τα κατάφερα.

Χρειάζεται να δημιουργήσω λογαριασμό σε κάποια διαδικτυακή πλατφόρμα (steam μου είπαν);

Μην γελάσετε αλλά είμαι στην εποχή που αγόραζες ένα παιχνίδι έβαζες τον δίσκο στο pc έδινες κωδικούς,εγκατάσταση τέλος!

Αν μπορεί κάποιος και έχει διάθεση ας μου πεί τι παίζει τι πρέπει να κάνω ευχαριστώ.

Επεξ/σία από ratpack3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δες εδώ οδηγίες ενεργοποίησης των παιχνιδιών στο steam.

Για προσθήκη κλειδιού μπορείς και εδώ.

Πλέον για να παίξεις το οτιδήποτε χρειάζεσαι τρίτες εφαρμογές (steam, uplay, origin, gog).

Επεξ/σία από Brandtobrand
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...