Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, firepc είπε

Μονο το unravel ειχε βγει στα 20€ και τα αλλα δυο 20€ και 60€ συνολο 100€

Τωρα στα δινει για 10€

Μαλλον αξιζει, ετσι δεν ειναι?

Καλά, τη σύγκριση σε αυτά δεν την κάνεις συνήθως με τις first day τιμές, γιατί είναι πάντα ασύμφορες (60 για Need for Speed; :wacko:)

Από τις historical χαμηλότερες τιμές που βρήκα, γλυτώνεις κάνα 15ευρω από αυτό το πακέτο (βγαίνουν γύρω στα 25 ευρώ).

Επεξ/σία από DJDB
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω θα το τσιμπησω μονο και μονο για το unravel που στο black friday δεν το τσιμπησα που τοτε το ειχε 9.99 μονο του..Τωρα θα παρω και μπονους αλλα 2 παιχνιδια και ας μην τα παιξω...Βεβαια απο την αλλη σκεφτομαι να το τσιμπησω στο ps4 που εκει το δινει σκετο στα 3.99...Δεν βαριεσαι..Ασε με εβαλε φωτιες και απο πανω να παρω και τα batman...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, icenex είπε

Εγω θα το τσιμπησω μονο και μονο για το unravel που στο black friday δεν το τσιμπησα που τοτε το ειχε 9.99 μονο του..Τωρα θα παρω και μπονους αλλα 2 παιχνιδια και ας μην τα παιξω...Βεβαια απο την αλλη σκεφτομαι να το τσιμπησω στο ps4 που εκει το δινει σκετο στα 3.99...Δεν βαριεσαι..Ασε με εβαλε φωτιες και απο πανω να παρω και τα batman...

Ναι σε όλα. Και το Unravel πολύ ωραίο και αν δεν έχεις κανένα Batman τα παίρνεις και αυτά χωρίς δεύτερη σκέψη. 

Επίσης στα χνάρια του combat του Batman είναι και το Shadow of Mordor GOTY που παίζει γύρω στα 4 ευρώ και το Mad Max. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το mad max ειναι βαρετο νομιζω....τα μπατμαν παιζουν συνεχεια σε καποια προσφορα εδω και εκει και ειναι ακομα και τα 2 ασχημα παιχνιδια του παλι πολυ καλα απορω πως δεν τα εχει καποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.amazon.com/dp/B01H0LFJWA/?th=1

Titanfall 2 μόλις 4.40

Μόνο και μόνο για το single player του αξίζει. Έχει γρήγορο και στιβαρό ρυθμό μάχης, συνδυαζόμενο με πλατφρομ στοιχεία και χειρισμό - μάχη τιτάνων. Ένα πολύ καλοδουλεμένο action παιχνίδι σε όλους τους τομείς.

Η πιο ευχάριστη έκπληξη της χρονιάς για εμένα. 

Εναλλακτικά δοκιμάστε το από το origin access με τα ίδια περίπου χρήματα. Με συνδρομή ενός μήνα (4 ευρώ) έπαιξα όλη τη σειρά Battlefield (Hardline, 4 , 1), Titanfall 2, Unravel, Mass Effect Andromeda, Mirror Edge Catalyst (single player μόνο που με ενδιαφέρει). Ουσιαστικά τα άπαντα της EA. Τρομερή απόδοση κόστους - προσφοράς.

Πηγή : gameshopper.gr

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Batman mad max τα επαιξα στο θειο και γενικα δεν με κρατησαν πανω απο 2 ωρες ισως φταιει το γεγονος οτι παντοτε κατι πιο ενδιαφερον παιχνιδι που αποσπουσε την προσοχη η καποιο multiplayer...πχ εκεινο τον καιρο ελιωνα στο bf4 εχω πανω απο 2500 ωρες και μετα λιωσιμο στο rainbow six siege.Απορω ωρες ωρες με τον εαυτο μου τι τα παιρνω αφου μονο με multi ασχολουμαι.Μονο τελευταια ασχοληθηκα που πηρα metro 2033 το τερματισα 2 φορες γιατι ηθελα ολα τα achievement (αλλο κολλημα μου και αυτο) και τωρα αρχισα το last light(εν οψη exodus να θυμηθω την ιστορια). Και βασικα απορω με ολους εμας τους καμμενους εδω μεσα που μας εχει πιασει καταναλωτικη μανια και αγοραζουμε games αλλα να δω ποτε θα τα παιξουμε...

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη σειρά Arkham την έλιωσα και έμεινα πολύ ικανοποιημένος. Σίγουρα το Asylum με είχε ενθουσιάσει πολύ, λογικό σαν πρώτο της σειράς, αλλά νομίζω το κορυφαίο ήταν το City. Το origins ήταν απλά άλλο ένα Arkham που προσωπικά με κράτησε μέχρι τέλους και το ευχαριστήθηκα. Βέβαια είμαι μεγάλος φαν του Batman γενικά οπότε παίζει κι αυτό τον ρόλο του.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Brandtobrand είπε

https://www.amazon.com/dp/B01H0LFJWA/?th=1

Titanfall 2 μόλις 4.40

Important message about the item you would like to purchase

We noticed you're shopping from Greece. This item is not available for purchase due to geographical restrictions. It may be available on Amazon.co.uk. Not Shopping from Greece? Change your country setting

πρεπει να παω να το αλλαξω? τι σημαινει το instant access?

edit:
Amazon Instant Access (formerly Game Connect) lets you link your game or software account to Amazon.com. You can then directly deliver your purchase (add-on content, points, game objects, in-game currency, etc.) to your account.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παρακαλώ ξαναδιαβάστε το πρώτο post του thread. Δεν επιτρέπονται αναφορές σε τρόπους παράκαμψης των όρων χρήσης που έχουν ξένα καταστήματα για τις προσφορές τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.fanatical.com/en/bundle/lucius-complete-pack?utm_source=SteamCommunity&utm_medium=social&utm_campaign=StarDeal+LuciusCompletePack

 

Όλη η σειρά Lucius (3 τίτλοι) Μόλις για 1 ευρώ.

διασκεδαστικά Αλλά παρεξηγημένα παιχνίδια.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Συμπαθητικές προσφορές σε πρόσφατα και παλιότερα παιχνίδια τοποθετημένα στον κόσμο του Warhammer, στο GOG.

Δεν ξέρω πώς τρέχουν τα παλιότερα, αλλά τόσο το Final Liberation όσο και το Rites of War τα είχα λιώσει στα νιάτα μου και είναι αξιολογότατα.

Το Sanctus Reach, με ένα σωστό campaign θα ήταν έπος. Κι έτσι όπως είναι τώρα, πρόκειται για μια φιλότιμη προσπάθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...