Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρετε αν παίζει καμία Προσφορά στο νέο hitman? Τι παίζει με τις εκδόσεις και τα επεισόδια; 

 

Θέλω πολύ να παίξω αλλά δεν ξέρω από που να το αγοράσω και σε τι τιμή; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/2/2018 στις 2:57 ΜΜ, haris013 είπε

Ξέρετε αν παίζει καμία Προσφορά στο νέο hitman? Τι παίζει με τις εκδόσεις και τα επεισόδια; 

Θέλω πολύ να παίξω αλλά δεν ξέρω από που να το αγοράσω και σε τι τιμή; 

Πλέον δε πωλούνται επεισόδια. Πωλείται μόνο η πλήρης GOTY έκδοση που έχει τα πάντα όλα:

http://store.steampowered.com/bundle/4854/HITMAN__Game_of_The_Year_Edition/

Μπορείς να κατεβάσεις και να παίξεις τον πρόλογο δωρεάν:

http://steamcommunity.com/games/236870/announcements/detail/1664514804443267672

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Despotas είπε

Πλέον δε πωλούνται επεισόδια. Πωλείται μόνο η πλήρης GOTY έκδοση που έχει τα πάντα όλα:

http://store.steampowered.com/bundle/4854/HITMAN__Game_of_The_Year_Edition/

Μπορείς να κατεβάσεις και να παίξεις τον πρόλογο δωρεάν:

http://steamcommunity.com/games/236870/announcements/detail/1664514804443267672

Παίζει κάπου φθηνότερα από 60 ευρώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, haris013 είπε

Παίζει κάπου φθηνότερα από 60 ευρώ;

Ναι, σε site για τα οποία δεν επιτρέπεται να μιλάμε σε αυτό το thread :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε περιπτωση που δεν το εχει αναφερει κανείς.Αν δεν κανω λαθος το origin δινει δωρεαν το Dead space 1 θα το βρειτε στο free games -->on the house.Εγω το εχω ηδη απο προηγουμενη φορα που το ειχε βαλει..οποτε οποιος δεν το προλαβε τοτε, τωρα ειναι καλη στιγμη να το τσιμπησει.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά έκανα χθες subscribe για ένα μήνα στο humble bundle για να πάρω το dark souls 3. Το ερώτημα μου είναι αν πρέπει να ακυρώσω την συνδρομή άμεσα ώστε να μην χρεωθώ από 1η Μαρτίου, ή θα χρεωθώ όταν θα περάσουν 30 μέρες από την ημερομηνία όπου έκανα subscribe? Σόρυ και για το offtopic απλά δεν ήξερα που να το ρωτήσω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, wiseguy7 said:

Το ερώτημα μου είναι αν πρέπει να ακυρώσω την συνδρομή άμεσα ώστε να μην χρεωθώ από 1η Μαρτίου, ή θα χρεωθώ όταν θα περάσουν 30 μέρες από την ημερομηνία όπου έκανα subscribe? Σόρυ και για το offtopic απλά δεν ήξερα που να το ρωτήσω :D

Η χρέωση για τον επόμενο μήνα γίνεται μια βδομάδα πριν την κυκλοφορία του επόμενου bundle, μπορείς να δεις πότε ακριβώς είναι η επόμενη χρέωση απο τα settings του account σου (πάνω δεξία, πρότελευταια επιλογή "settings", λογικά είναι στις 30 Μάρτη) :)

image.png.98498c15bd0a8a11ff07034aa5abbddb.png

Σχετικό FAQ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Greygore είπε

Η χρέωση για τον επόμενο μήνα γίνεται μια βδομάδα πριν την κυκλοφορία του επόμενου bundle, μπορείς να δεις πότε ακριβώς είναι η επόμενη χρέωση απο τα settings του account σου (πάνω δεξία, πρότελευταια επιλογή "settings", λογικά είναι στις 30 Μάρτη) :)

image.png.98498c15bd0a8a11ff07034aa5abbddb.png

Σχετικό FAQ εδώ.

Ναι όντως 30 Μάρτη γράφει, δηλαδή αν δεν ακυρώσω τότε θα είναι διαθέσιμο το καινούριο bundle?Αλλιώς θα πρέπει να ακυρώσω 7 μέρες πριν αν έχω καταλάβει σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση πως στις 30 θα σε χρεώσει για τον επόμενο μήνα. Λογικά το επόμενο bundle θα είναι διαθέσιμο στις 6 του Απρίλη (οπότε 7 μέρες πριν, στις 30 Μάρτη, θα κάνει την χρέωση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/25/2018 στις 5:36 ΜΜ, haris013 είπε

Παίζει κάπου φθηνότερα από 60 ευρώ;

Επίσης, αν δεν καίγεσαι να το παίξεις ντε και καλά τώρα, μπορείς να περιμένεις να βγει σε έκπτωση :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...