Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λαθος μου, δεν το εξηγησα

Ειχα διαβασει καπου οτι οταν ενεργοποιησεις ενα παιχνιδι στο steam αυτοματα;;;; ή μετα σου δινει το steam κλειδι για origin. Ετσι δεν χρειαζεται να χρησιμοποιησεις το κλειδι που δινει το hb για το origin και μπορεις να το δωσεις σε αλλον. Ισχυει αυτο ή κατι παρομοιο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απ ότι κατάλαβα ενεργοποιείς για παράδειγμα το παιχνίδι στο steam και μετά σου μένει το κλειδί από το origin να το δώσεις αν θες σε κάποιον και το ανάποδο!

Δεν πιστεύω να μπορείς με το κλειδί του steam να ενεργοποιήσεις και το origin!Τουλάχιστον δεν εγώ δεν το δοκίμασα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην url που σου δινουν οταν αγορασες το Origin Bundle εχεις δυο ξεχωριστα tabs για να κανεις generate τα κλειδια, ενα του Steam και ενα του Origin.

Φυσικα οταν κανεις καποιο παιχνιδι redeem στο Origin δεν εχει καμια σχεση με το Steam και το αναποδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστο ειναι αυτο που λες gavros10

 

το steam key (εκτος απο το mirrors edge (για το red alert δεν εχω ιδεα)) κανει generate ενα origin key, διαφορετικο απο του humble bundle

 

 

edit: επισης να προσθεσω, αυτο, ισως εχει σημασια για καποιους (απο το forum του steamgifts)

 

 

"   Please be aware that if you register the CD key from steam on origin, you will activate the same license, which means multiplayer won't work on both clients.

Registering a game this way only one account at a time can use multiplayer feature.   "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: https://na.alienwarearena.com/deal/33-off-zeno-clash-2-and-free-copy-of-the-original-zeno-clash">Alienware promo

 

33% Off Zeno Clash 2 and Receive the Original Zeno Clash for Free!

 

free stuff yay

 

Μόλις τσίμπησα ένα key :D! Μια χαρά έκατσε. Το κουπόνι δεν το εμφανίζει στο inventory αλλά μάλλον πρόκειται για κάποιο bug του steam...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σωστο ειναι αυτο που λες gavros10

 

το steam key (εκτος απο το mirrors edge (για το red alert δεν εχω ιδεα)) κανει generate ενα origin key, διαφορετικο απο του humble bundle

...

 

που/πως το κανει generate, απο που το παιρνουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν παρει το μάτι σας καμια καλη προσφορά για το metro last light απο καποιο site η καμια ευκαρία με ρώσικα κλειδάκια πειτε το :) γιατι τελειωσα το 2033 και ειμαι έτοιμος για το καινούργιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν παρει το μάτι σας καμια καλη προσφορά για το metro last light απο καποιο site η καμια ευκαρία με ρώσικα κλειδάκια πειτε το :) γιατι τελειωσα το 2033 και ειμαι έτοιμος για το καινούργιο

 

- 60 % (19,99 €) στο STEAM :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν παρει το μάτι σας καμια καλη προσφορά για το metro last light απο καποιο site η καμια ευκαρία με ρώσικα κλειδάκια πειτε το :) γιατι τελειωσα το 2033 και ειμαι έτοιμος για το καινούργιο

 

 

- 60 % (19,99 €) στο STEAM :-)

 

Ή από τους Link.png Site: http://www.tf2outpost.com/trade/14149118">ρώσσους με 7,8€  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...