Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νέο Indie Gala Bundle ονόματι Flashpoint.

 

http://www.indiegala.com/

 

Knytt & Saira μου γυάλισαν και λέω να το δώσω το 1$  :)

 

Ξέρετε αν ισχύει ότι και με τα HIB's σχετικά με τα bonus? Aν δηλαδή οι early buyers παίρνουν και τα bonus της δεύτερης βδομάδας ανεξαρτήτως του ποσού που έδωσαν για να πάρουν το bundle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Knytt & Saira μου γυάλισαν και λέω να το δώσω το 1$  :)

 

Ξέρετε αν ισχύει ότι και με τα HIB's σχετικά με τα bonus? Aν δηλαδή οι early buyers παίρνουν και τα bonus της δεύτερης βδομάδας ανεξαρτήτως του ποσού που έδωσαν για να πάρουν το bundle.

Μολις αγορασα και εγω το συγκεκριμενο πακετακι αλλα τα κλειδια για το στιμ δεν μου ηρθανε.Αντιθετος μονο το ιμαιλ επιβεβαιωσης βλεπω στο ηλεκτρονικο μου ταχυδρομιο.

Υ.Γ Τελικα τα βρηκα ολλα καλα. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Knytt & Saira μου γυάλισαν και λέω να το δώσω το 0.77€  :)

 

Ξέρετε αν ισχύει ότι και με τα HIB's σχετικά με τα bonus? Aν δηλαδή οι early buyers παίρνουν και τα bonus της δεύτερης βδομάδας ανεξαρτήτως του ποσού που έδωσαν για να πάρουν το bundle.

 

Στο site λέει επι λέξει: Plus 3 MORE Steam GAMES to be unlocked in the 2nd week for all BTA buyers!

 

Το BTA είναι Beat The Average οπότε η λογική μετάφραση είναι ότι μόνο αν ξεπεράσεις τον μέσο όρο θα πάρεις τα έξτρα 3 παιχνίδια που ξεκλειδώνονται την επόμενη εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι λεει για το humble bundle και οχι για το indie gala

Όχι, για το indie gala ρωτάω αν ισχύει ότι και με τα Humble..

 

Στο site λέει επι λέξει: Plus 3 MORE Steam GAMES to be unlocked in the 2nd week for all BTA buyers!

 

Το BTA είναι Beat The Average οπότε η λογική μετάφραση είναι ότι μόνο αν ξεπεράσεις τον μέσο όρο θα πάρεις τα έξτρα 3 παιχνίδια που ξεκλειδώνονται την επόμενη εβδομάδα.

 

To ίδιο όμως δεν λέει και στα HIB αλλά οι early buyers παίρνουν και τα bonus..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...