Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα Red Orchestra: Ostfront 41-45 και Killing Floor Complete Bundle προστέθηκαν στο Flashpoint Bundle της Indie Gala για όσους καλοέβλεπαν το bundle αλλά ήταν διστακτικοί και είναι μόνο για όσους έχουν ξεπεράσει τον μέσο όρο.

 

http://www.indiegala.com

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε λίγες ώρες τελειώνει το humble bundle. Ελπίζω να βγει καινούργιο και αυτή τη φορά κάτι πολύ καλό πάλι όπως το πακέτο του Origin... (Rockstar Bundle is coming :D)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο humble bundle. https://www.humblebundle.com/

Από ότι βλέπω τα παιχνίδια που θα προστεθούν μετά θα τα πάρουν μόνο όσοι ξεπεράσουν το όριο όπως λέει από κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αρκετά καλό το νέο Humble Indie Bundle 9 για όποιον δεν τα είχε πριν.

Trine 2 Complete

Brutal Legend

Mark of the ninja

Eets Munchies (beta)

 

BTA:

FTL και FEZ

 

DRM free, και ως συνήθως για πάνω από $1 δίνουν κλειδιά Steam

https://www.humblebundle.com/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κερατο μου το τραγιο με το humble bundle. Μονο το brutal legend και το fez δεν εχω. Δεν περιμενα να μπει το fez σε Humble bundle. Αλλα μα τον θεο δεν θα δωσω ουτε ενα λεπτο στον γ@μ#μ$ν0 τον phil fish (δημιουργο του fez). Ειναι το μονο παιχνιδι που ελεγα να παρω πειρατικα αλλα επειδη εχω αλλαξει ιδεολογια τον τελευταιο καιρο κρατηθηκα. Ετσι περνω το παιχνιδι στο steam και δεν τον πληρωνω κιολας.

 

EDIT: Η τιμη δεν ειναι φιξ $5.80 αλλα κυμαινεται λιγο πανω απο 3$. Παλι καλα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το μεγάλο νέο της ημέρας είναι το Steam Family Sharing που ανέφερε ο φίλος πρίν! Υπήρχε η φήμη αλλά δεν περίμενα να γίνει πραγματικότητα τελικά..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το μεγάλο νέο της ημέρας είναι το Steam Family Sharing που ανέφερε ο φίλος πρίν! Υπήρχε η φήμη αλλά δεν περίμενα να γίνει πραγματικότητα τελικά..

 

Ελπίζω να προσθέσουν την δυνατότητα να μπορείς να κάνεις share και συγκεκριμένα παιχνίδια και όχι όλο το library.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την βιασυνη μου μπερδεψα τα Bundle που πηρα σε φιλους.... Ψιλοξενερωσα μιας και θα φαινεται στα bundle Που εχω αγορασει οτι εχω δωσει 1$ για αυτο ενω δεν ειναι ετσι.

 

Αν το steam δεν σας δειχνει τα παιχνιδια στο library απλα καντε το επανεκκινηση

 

Οσο για το steam share, στην beta θα μπω αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να παιξω παιχνιδι αλλουνου χωρις να μετρηθουν ωρες κλπ στο δικο μου προφιλ. Το αντιθετο δεν με πειραζει αν και μονο αν παιζουν παιχνιδια με τα οποια δεν θα ασχοληθω ποτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είπα και ξαναλέω. Μη παίρνεται τίποτα. Έχουμε όλοι άπειρα Games καβάντζα. Δεν θέλει βιασύνη. Το FTL ήταν κοινό μυστικό πως θα μπει όπου να 'ναι, ενώ μετά το shank και shank 2 εεε το mark ήταν επίσης αναμενόμενο. To trine βέβαια με κουπόνια και εκπτώσεις και bundles έχει εμφανιστεί πολύ φθηνά έτσι κ αλλιώς.

 

SKYRIM ΑΠΟ HUMBLE BUNDLE ΘΑ ΠΑΡΩ ΡΕ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...