Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

LoL!!!

 

Φαντάζεσαι Humble Bethesda Bundle με Skyrim στο 1$!;;! Θα έπεφτε όλος ο πλανήτης... Αλλά θα τα βγάζανε μετά από τα DLC τα λεφτά :D γιατί δεν πιστέυω να θες και την Legendary :P.

 

Πέρα από τα αστεία το bundle είναι πολύ καλό με εξαιρετικά παιχνίδια, αν και τα έχω σχεδόν όλα προσωπικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To mark of the ninja πάντα ήθελα να το παίξω αλλά δεν θα έδινα και 20άρικο. Τώρα με το καινούριο Bundle... Θα κλάψουνε μανούλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το καλυτερο indie bundle EVER.

χτυπηστε το αφοβα 

τα games κορυφαια , δεν θα μετανιωσετε ουτε για το τελευταιο cent που θα δωσετε  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω κάποια tradable κουπόνια (στο steam) που δεν χρειάζομαι, όποιος θέλει μου στέλνει pm πιο θέλει και profile name και κάνουμε trade στο steam. [Είναι Crafting Rewards από τα Badges]

 

-50% Garry's Mod
-66% Eversion
-90% Faerie Solitaire

-90% Serious Sam 3: BFE
-90% Hamilton's Great Adventure
-75% Serious Sam HD: The First Encounter

-66% Portal 2

-50% Sequence

-50% Magicka

-50% Triple Town
-10% Shadow Warrior

-50% Orcs Must Die! 2

-50% Trine

-50% Killing Floor

-33% Zeno Clash II

 

p.s Προφανώς με το αζημείωτο η ανταλλαγή, αλλά εάν έχει κάποιος εκπτωτικό για το Skyrim που δεν το χρειάζεται διότι το πήρε στο Summer Sale :)
θα ήταν πολύ ενδιαφέρον ;)

 

 

EDIT: Πρόσθεσα μερικά κουπόνια ακόμα που προέκυψαν

Επεξ/σία από takjar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την βιασυνη μου μπερδεψα τα Bundle που πηρα σε φιλους.... Ψιλοξενερωσα μιας και θα φαινεται στα bundle Που εχω αγορασει οτι εχω δωσει 1$ για αυτο ενω δεν ειναι ετσι.

 

Αν το steam δεν σας δειχνει τα παιχνιδια στο library απλα καντε το επανεκκινηση

 

Οσο για το steam share, στην beta θα μπω αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να παιξω παιχνιδι αλλουνου χωρις να μετρηθουν ωρες κλπ στο δικο μου προφιλ. Το αντιθετο δεν με πειραζει αν και μονο αν παιζουν παιχνιδια με τα οποια δεν θα ασχοληθω ποτε

 

Achievement whore detected! :P :p :P

 

Πλάκα κάνω :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχη (απο το twitter του humblebundle)

 

ΗΒ:"You'll need to beat the average now in order to receive any games that are added later."

OTHER:"If you BTA after the games are added you will still get them, right? Some folks seem to be confused."

HB:"Yep!"  

 

δηλαδη οσοι δωσουν κατω απο τον μεσο όρο ΔΕΝ θα παρουν τα παιχνιδια που θα βγουν στην συνεχεια (την δευτερη βδομαδα)...

 

Αν καποιος αγορασει με 1$ και στην συνεχεια δει οτι θελει τα νεα παιχνιδια της δευτερης βδομαδας, θα μπορει:

1) είτε να συμπληρωσει την διαφορα (με τον μεσο ορο που ειχε την στιγμη της 1$ αγορας του), 

2) ειτε να παρει εκ νεου το πακετο με πανω απο τον μεσο ορο (θεωρητικα μιλαμε, ισως συμφερει στην περιπτωση που ο μεσος ορος ειναι πιο χαμηλος σε σχεση με αυτον της πρωτης αγορας...αν και δεν ξερω τι γινεται με το account σε αυτη την περιπτωση),

 

και να προσθεσει τα υπολοιπα παιχνιδια (δηλ. αυτα πανω απο τον μεσο ορο και αυτα που θα βγουν/εχουν βγει την δευτερη βδομαδα)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούργιο groupees be mine special edition. Το καλό με τα groupees είναι τα αρκετά bonus Που μπαίνουν αργότερα. Για όποιον δεν έχει το krater ας κάνει το κόπο να πάρει όλο το πακέτο.

 

Για <= 0.75€

Ravaged Zombie Apocalypse

MacGuffin's Curse

Tower Wars

 

Για >= 3.77€ 

Hamilton's Great Adventure

Hamilton's Great Adventure: Retro Fever

Krater Collector's Edition 

Zombie Driver HD Plus Soundtrack

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούργιο groupees be mine special edition. Το καλό με τα groupees είναι τα αρκετά bonus Που μπαίνουν αργότερα. Για όποιον δεν έχει το krater ας κάνει το κόπο να πάρει όλο το πακέτο.

 

Ravaged Zombie Apocalypse

MacGuffin's Curse

Tower Wars

 

Beat the Average of 3.77€ 

Hamilton's Great Adventure

Hamilton's Great Adventure: Retro Fever

Krater Collector's Edition 

Zombie Driver HD Plus Soundtrack

Με πρόλαβες!

 

Όντως το Krater είναι πολύ καλό (πλέον) και το αδικεί πολύ ο βαθμός που έχει πάρει στο metacritic..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

1) είτε να συμπληρωσει την διαφορα (με τον μεσο ορο που ειχε την στιγμη της 1$ αγορας του), 

 

δε νομιζω λογικα αφορα το ΜΟ οπως εχει διαμορφωθει οταν πληρωνεις τα επιπλεον

 

 

παντως οντως σερνεται σα φημη οτι για πρωτη φορα οι early buyers χωρις bta δεν θα παρουν  τα extra games

δεν εχω ψαξει αν υπαρχει επισημη δηλωση γιαυτο

υπαρχει περιπτωση η νεα διατυπωση να ειναι απλα παραπλανητικη και να δοθουν σε ολους τους early buyers κανονικα

 

απο amz θα παιξει και αυτο

 

9/17-9/18 - The Hitman + Tomb Raider + Sleeping Dogs pack - $13.99

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και έχετε τα "μέσα" εδώ πέρα, γνωρίζει κανείς αν έχουν γίνει leak τα bonus παιχνίδια που θα μπουν την άλλη βδομάδα?

 

"μέσα" δεν έχω αλλά η υπόθεση βρωμάει shank....

Ελπίζω να βγω λάθος μιας και τα έχουμε διπλά και τρίδιπλα από προηγούμενα bundles.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...