Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω ψιλομπερδευτεί...

Όταν πήρα το Tomb-hitman-sleeping dog bundle απο το amazon έβαλα το serial στο steam και μου το ενεργοποίησε.

Τώρα βλέπω στο mail μου ότι το amazon μου έστειλε άλλο serial - θα πρέπει να το αντικαταστήσω με κάποιον τρόπο ή ξαφνικά βρέθηκα με 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ψιλομπερδευτεί...

Όταν πήρα το Tomb-hitman-sleeping dog bundle απο το amazon έβαλα το serial στο steam και μου το ενεργοποίησε.

Τώρα βλέπω στο mail μου ότι το amazon μου έστειλε άλλο serial - θα πρέπει να το αντικαταστήσω με κάποιον τρόπο ή ξαφνικά βρέθηκα με 2?

Ενα serial και για τα 3 games ηταν; Αν ναι μαλλον βρεθηκες και με 2ο χΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, ένα για το καθένα

μου στείλαν 2ο για το tomb raider

 

Απο το mail μου

 

Hello,

We're contacting you about order for "Tomb Raider." We recently learned of an issue with the product key that resulted in an error when trying to activate your game. We're very sorry about this.

As a result, we've replaced your product key. You can find your new product key in Your Games & Software Library

To activate your game, launch "Tomb Raider" and enter your new product key when prompted.

We look forward to seeing you again soon.

Sincerely,

Customer Service
Amazon.com

 

Υπάρχει περίπτωση αν συνεχίσω να χρησιμοποιώ το ίδιο serial που είχα βάλει εξ αρχής για την ενεργοποίηση να υπάρξει πρόβλημα με το steam?

Δέν μου έχει ξανατύχει κάτι παρόμοιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, ένα για το καθένα

μου στείλαν 2ο για το tomb raider

 

 

Υπάρχει περίπτωση αν συνεχίσω να χρησιμοποιώ το ίδιο serial που είχα βάλει εξ αρχής για την ενεργοποίηση να υπάρξει πρόβλημα με το steam?

Δέν μου έχει ξανατύχει κάτι παρόμοιο!

Οχι,το πρωτο serial δουλεψε;; αν το πρωτο δουλεψε απλα σου δωσανε δευτερο γιατι υπηρχαν πολλα θεματα ηδη με τα πρωτα κλειδια, και πολλοι δεν μπορεσαν να τα ενεργοποιησουν, αν το δικο σου το πρωτο κλειδι δουλεψε τωρα απλα εχεις και 2ο, ισως νομιζαν οτι ειχες προβληματικο κλειδι και σου στειλανε αλλο η εδωσαν σε ολους απο 2ο δεν ξερω τι ακριβως πεχτυκε. 

Τωρα να εχεις θεμα με το tomb raider στο steam σου οχι δεν νομιζω βασικα 99.99% δεν θα εχεις.

 

Κοιτα να δεις τωρα χΔ γιατι δεν μου τυχαινουν εμενα τετοια; (εφοσον ισχυει αυτο που ειπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επόμενο Humble Weekly Bundle θα είναι το "Focus Home Interactive Bundle"!

 

πηγή: Link.png Site: http://steamdb.info/sub/31793/#section_apps">Steamdb

 

Ξέρουμε ποια παιχνίδια θα είναι στο BTA??

 

Τα βρήκα : Wargame Europian Escalation & The Testament of Sherlock Holmes  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.buzzoonga.com/product/lp31402/tropico-4-gold-edition/

 

Tropico 4: Gold Edition

 

E για 2 ευρώ ευκαιρία φαίνεται...

Στα ίδια φράγκα έχει και το Trilogy πακέτο,

ενημερωτικά εδώ ότι παίζει http://www.buzzoonga.com/campaign/

 

Επίσης ένα ακόμη Βundle starts για όποιον τον ενδιαφέρουν τα παιχνιδάκια http://www.bundlestars.com/all-bundles/indie-jam-3-bundle/?utm_source=Reddit&utm_medium=social&utm_campaign=IndieJam3

 

Sanctum

ARES

Two worlds Epic Ed.

Joint Task Forces

Nexus Jupiter Incident

Commandos 3

Garsharp

Battlepaths

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις προστέθηκαν στο Humble bundle τα Rocketbirds: Hardboiled chicken, A virus named TOM, LIMBO & Bastion για όσους έχουν ξεπεράσει τον μέσο όρο....

Limbo και Bastion έχουν παίξει και σε άλλα πακέτα παλιότερα, το Rocketbirds φαίνεται συμπαθητικό platformer, το Virus μάλλον πρόκειται για μέτριο puzzle game.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...