Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα πάρει το Dead Island που είναι region locked από amazon.us. Με ένα mail και εξηγώντας πως δεν το γνώριζα μου κάνανε refund μέσα σε 2 ώρες

Δηλαδή τους είπες οτι δεν είσαι απο Αμερική και έκανες ("παρανόμως") αγορά απο το us amazon και σου έκαναν και refund? Πολύ τυχερό σε βρίσκω που γλίτωσες το ban πάντως φίλε μου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή τους είπες οτι δεν είσαι απο Αμερική και έκανες ("παρανόμως") αγορά απο το us amazon και σου έκαναν και refund? Πολύ τυχερό σε βρίσκω που γλίτωσες το ban πάντως φίλε μου....

δεν είναι λόγος αυτός για να γίνει κάποιος ban..δεν το γράφει κιόλας αυτό κάπου..απλώς μόνο us only..

Δεν κάθοντε με το πιστόλι και περιμένουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι λόγος αυτός για να γίνει κάποιος ban..δεν το γράφει κιόλας αυτό κάπου..απλώς μόνο us only..

Δεν κάθοντε με το πιστόλι και περιμένουν..

Έτσι, λες και δεν το ξέρουνε. Χρήμα βγάζουν. ίσα ίσα κ ευχαριστώ πρέπει να σου πούνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς την πάτησα και εγώ.....

 

Έμαθα να σας δείχνω τυφλή εμπιστοσύνη.

 

Χαλάλι σας τα 12 ευρώ :P

 

Βασικά όπως είπαν και τα παιδιά μπορείς ή να ζητήσεις refund ή να δεις και εδώ πλην των άλλων sites που προτάθηκαν παραπάνω για καμία ανταλλαγή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τα site με τις ανταλλαγες, υπαρχει κατι που θα πρεπει να προσεξουμε?

Εδω ειδα πως υπαρχει καποιο σχετικο θεμα, το χρησιμοποιείτε?

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νεο bundle απο groupees

 

με πολυ καλα παιχνιδακια (εχουν ξαναβγει και σε παλιοτερα bundle, αλλα για οποιον δεν τα εχει λενε πολυ):

 
Jamestown: Legend of the Lost Colony
Greed Corp
Vessel
Naval Warfare
+ κατι album
 
edit:λιγο προσοχη γιατι η σελιδα "ανεβοκατεβαινει"...η τιμη για ολα τα παραπανω ηταν 1$...(μπορει να ηταν και λαθος τους ομως...υπομονη)
 
edit2 : το πηρα με 1$ και οντως περιεχει τα παραπανω παιχνιδια (και κατι album/comics) και ενω λεει οτι ολα ειναι για steam, το Naval Warfare ΔΕΝ εβγαλε steam κλειδι (μαλλον bug)
Επεξ/σία από krokos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

νεο bundle απο groupees

 

με πολυ καλα παιχνιδακια (εχουν ξαναβγει και σε παλιοτερα bundle, αλλα για οποιον δεν τα εχει λενε πολυ):

 
Jamestown: Legend of the Lost Colony
Greed Corp
Vessel
Naval Warfare
+ κατι album
 
edit:λιγο προσοχη γιατι η σελιδα "ανεβοκατεβαινει"...η τιμη για ολα τα παραπανω ηταν 1$...(μπορει να ηταν και λαθος τους ομως...υπομονη)
 
edit2 : το πηρα με 1$ και οντως περιεχει τα παραπανω παιχνιδια (και κατι album/comics) και ενω λεει οτι ολα ειναι για steam, το Naval Warfare ΔΕΝ εβγαλε steam κλειδι (μαλλον bug)

 

όπως είπανε στο chat θα δοθεί πιο μετά το κλειδί για το Naval warfare

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αν έχετε αγοράσει το cognition απο bundles κλπ, έγινε greenlit και οι developers έδωσαν steam keys! Συγκεκριμένα εγώ πήρα keys απο το indiegamestand και το Groupees Capsule Computers.

Το ίδιο ισχύει και για backers. Μου ήρθε το κλειδί πριν μερικές μέρες (βασικά νωρίτερα από ό,τι έπρεπε και το Steam τα ψιλοέπαιξε όταν το έκανα activate :D αλλά πλέον όλα καλά). 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο Groupees Build A Bundle 7. Διαλέγουμε από 2 έως 8 παιχνίδια με ελάχιστο ποσό συμμετοχής το 1,50$ ~ 1,15€. Τα παιχνίδια είναι τα:

  • Duke Nukem
  • Duke Nukem 2
  • Retrovirus
  • Zack Zero
  • Primal Fears
  • Oknytt
  • Frogatto & Friends
  • Cloudphobia

Συνολικά τα μπόνους είναι 6 και το πρώτο είναι το OST του Retrovirus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέτε να δούμε σήμερα το Humble Focus Bundle??

 

Να τελειώσει το Indie 9 Και καπάκι να ξεκινήσει άλλο bundle λίγο χλωμό. Το weekly όταν τελειώσει παίζει να είναι το επόμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τελειώσει το Indie 9 Και καπάκι να ξεκινήσει άλλο bundle λίγο χλωμό. Το weekly όταν τελειώσει παίζει να είναι το επόμενο.

 

Έχει ξανασυμβεί πάντως να βγάλει στα καπάκια νέο bundle!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για όποιον είναι φίλος των Commandos

Bundle Starts - The Ultimate Commando Bundle Όλη η σειρά 1-3 στα 2€

 

 

Έχει ξανασυμβεί πάντως να βγάλει στα καπάκια νέο bundle!

 

Τελικά είχες δίκιο zizu αν και δεν είναι αυτό που ήθελες,  ίσως να έχω δίκιο εγώ εκεί και να είναι το επόμενο weekly

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...