Προς το περιεχόμενο

WePad: Ευρωπαική απάντηση στο iPad


21century

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι υπάρχουν πολλά apps τα οποία προσπαθούν, ανταγωνιζόμενα μεταξύ τους, τα οποία κάνουν παρόμοια πράγματα , αλλά όχι τα ίδια! Επίσης συνεχώς βγάζουν καινούριες (free) αναβαθμίσεις με νέα features λόγω ανταγωνισμού, αφού προσπαθούν να κερδίσουν ένα κομμάτι της πίτας του appstore. Οπότε όπως καταλαβένετε, όλο συτό κατ' επέκταση συμβάλει στην παροχή καλύτερων apps στους χρήστες.

Στο android store ισχύει κάτι αντίστοιχο? Κάθε πόσο αναβαθμίζονται ήδη υπάρχοντα apps?

Όσο για το iPad, νομίζω ότι καλύτερα θα ήταν να κυκλοφορήσει παγκοσμίως επίσης να κυκλοφορήσουν και τα μοντέλα του ανταγωνισμού.

Μετά θα όλοι οι γνώστες θα βγάλουν τα δικά τους συμπεράσματα. Στο τέλος ο καθένας θα πάρει ότι τον συμφέρει η τσέπη του και θα λέει ότι έχει την καλύτερη συσκευή... Έτσι είναι αυτά ο καθένας προστατεύει την επενδυσή του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι υπάρχουν πολλά apps τα οποία προσπαθούν, ανταγωνιζόμενα μεταξύ τους, τα οποία κάνουν παρόμοια πράγματα , αλλά όχι τα ίδια! Επίσης συνεχώς βγάζουν καινούριες (free) αναβαθμίσεις με νέα features λόγω ανταγωνισμού, αφού προσπαθούν να κερδίσουν ένα κομμάτι της πίτας του appstore. Οπότε όπως καταλαβένετε, όλο συτό κατ' επέκταση συμβάλει στην παροχή καλύτερων apps στους χρήστες.

Στο android store ισχύει κάτι αντίστοιχο? Κάθε πόσο αναβαθμίζονται ήδη υπάρχοντα apps?

Όσο για το iPad, νομίζω ότι καλύτερα θα ήταν να κυκλοφορήσει παγκοσμίως επίσης να κυκλοφορήσουν και τα μοντέλα του ανταγωνισμού.

Μετά θα όλοι οι γνώστες θα βγάλουν τα δικά τους συμπεράσματα. Στο τέλος ο καθένας θα πάρει ότι τον συμφέρει η τσέπη του και θα λέει ότι έχει την καλύτερη συσκευή... Έτσι είναι αυτά ο καθένας προστατεύει την επενδυσή του...

 

Σωστα αυτα αλλα στα εχω αναλυσει στο παρτυ του χρηστου... Χαχαχαχα δεν ηξερα οτι γραφεις και εδω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως να παρω προσωπικα ενα Gadget για να διακοσμει το σαλονι,να πουλ μουρ στην παρεα μου και να παιζω games στο WC ευχαριστω δεν θα παρω εχω και το κινητο γιαυτες τις δουλειες και δεν εχω κλαψει που μου εχει πεσει 10 φορες μεσα στην λεκανη.

 

:lol::lol::lol::lol: Και το χρησιμοποιείς ακόμα; Μιλάμε για βιολογικό όπλο of mass destruction πλέον!!

Άσε που το tablet δεν χωράει να πέσει μέσα.

Για ξανασκέψου το...

 

 

Σωστα αυτα αλλα στα εχω αναλυσει στο παρτυ του χρηστου... Χαχαχαχα δεν ηξερα οτι γραφεις και εδω :P

 

Λυπάμαι, δεν μπορώ να κρατηθώ...

Πρέπει να ήταν τρελό πάρτυ !!!!!! :-D

 

Όσο για τα life-changing apps, υπάρχει και ένα σχετικό topic νομίζω, κάπου στο Apple Section (ναι, βαριέμαι εννοείται να ψάχνω - κάντε και κάτι μόνοι σας).

 

Μόνο να πω ότι δεν ισχύει πουθενά (ούτε καν στις παρ#@!ζες) το the more the merrier. Η απόδειξη αφήνεται σαν άσκηση για το σπίτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol::lol::lol: Και το χρησιμοποιείς ακόμα; Μιλάμε για βιολογικό όπλο of mass destruction πλέον!!

Άσε που το tablet δεν χωράει να πέσει μέσα.

Για ξανασκέψου το...

 

 

 

 

Λυπάμαι, δεν μπορώ να κρατηθώ...

Πρέπει να ήταν τρελό πάρτυ !!!!!! :-D

 

Όσο για τα life-changing apps, υπάρχει και ένα σχετικό topic νομίζω, κάπου στο Apple Section (ναι, βαριέμαι εννοείται να ψάχνω - κάντε και κάτι μόνοι σας).

 

Μόνο να πω ότι δεν ισχύει πουθενά (ούτε καν στις παρ#@!ζες) το the more the merrier. Η απόδειξη αφήνεται σαν άσκηση για το σπίτι...

 

Hμασταν ολοι μετα την δουλεια και εγω μετα την δουλεια και μετα απο αλλο παρτυ πριν... κομματια ολοι. χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol::lol::lol::lol: Και το χρησιμοποιείς ακόμα; Μιλάμε για βιολογικό όπλο of mass destruction πλέον!!

Άσε που το tablet δεν χωράει να πέσει μέσα.

Για ξανασκέψου το...

Χαχαχαχα αστα να πανε μπανιο στην χλωρινη και μετα στο κλιβανο για καμια εβδομαδα αν και τυχαινει τις περισσοτερες φορες να μου "πεφτει" πριν την επιδοτηση του κινητου για να εχω μια καλη δικαιολογια στον εαυτο μου για να τα σκασω καινουργια συσκευη ;)

 

Btw με το Tablet μπορεις να παρεις τηλεφωνο αναμεσα στα παιχνιδια και να λες ασχετες δικαιολογιες για το που εισαι έχοντας παραλληλα αυτη την μοναδικη ηχώ που μονο το μπανιο προσφερει;

 

I dont think soooooo!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πλεονέκτημα του android. Άλλοι μπορεί να το δουν και σαν μειονέκτημα αλλά δε βαριέσαι...

:P

 

Great AIR for Android Example – Easy and Speedy

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=R_ia7q2-yuM[/ame]

 

 

Flash 10.1 is coming.

 

We are able to get tremendous performance on Android devices because Google and the various handset manufacturers have chosen to work closely with us to provide the best possible experience to the end user. Go Android!
http://theflashblog.com/
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τα Super duper κινητα (1ghz,1 gb RAM μπαταρια για μιση μέρα) αλλα σε λιγο θα ξεχασουμε οτι προρίζονται για τηλεφωνο και μετα ολα τα αλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βιντεακια με το wepad live και να χρησιμοποιούνε κανονικά την οθόνη.

Έχει κάποια προβλημάτα με την οθόνη ακόμα και κάποια βιντεο, αλλά φαίνεται καλό. Στο πρώτο βιντεο έχει και ενα ipad απο δίπλα και το συγκρίνει, αλλά είναι ολα στα γερμανικά....Απο τα λίγα που κατάλαβα συγκρίνει το πως το ipad έχει τις εφαρμογές με εικονίδια, ενώ το δικό τους δείχνει περισσότερες πληροφορίες σαν να εχει widget παντού.

Πολύ καλή ιδέα είναι το πως χρησιμοποιεί τα πλαινά

της touchscreen με τους αντίχειρες.

Καποιος με γνώσεις γερμανικών βγάζει νόημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο και πολλά υποσχόμενο φαίνεται. Μου άρεσε γενικά η αίσθηση και οι δυνατότητες που σου δίνει η 'επιφάνεια εργασίας'.

Δεν μου άρεσε το keyboard και το μέγεθος της συσκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...