Προς το περιεχόμενο

Πιθανή αποκάλυψη του νέου iPhone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγα η apple απο ΄΄φλούδα΄΄ κινητά (με ενσωματομενη μπαταρια)

να πηγε με αποσπομενη μπαταρία. (σαν Lg μοιαζει Btw)

Aμα εκανε το αντιθετο τοσα χρονια πχ να είχε αποσπόμενη και να πήγε σε ενσωματομενη φέτος θα ήταν τετελεσμενο,ολοι θα το πιστευαμε.

 

Βρέθηκε σε ενα μπάρ;Ποιο ειναι το διασημο bar?Και ο ιδιοκτήτης που το χασε δεν γυρισε ποτε πίσω να το πάρει;Είχε μεσα την μικρο-sim του και του την κλεψανε;Δεν βρήκαν κανενα τηλεφωνο απο την sim του να τον καλέσουν?

 

Καποιο λάκο εχει η φάβα...

 

Ακομα και αυτο να ναι θα αλλάξει η μορφη του κατα 60% για να βγει στην αγορά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Αν τελικα δεν προκειται για το τλεικο μοντελο μεγαλο ενδιαφερον θα εχει να μαθουμε αν η ολη ιστορια ειναι απλα κολπο μαρκετινγκ για την επικειμενη κυκλοφορια του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αν τελικα δεν προκειται για το τλεικο μοντελο μεγαλο ενδιαφερον θα εχει να μαθουμε αν η ολη ιστορια ειναι απλα κολπο μαρκετινγκ για την επικειμενη κυκλοφορια του...

 

Πάντως είναι γνωστό ότι πριν κυκλοφορήσει μια συσκευή, δοκιμάζουν το hardware σε διάφορα πρωτότυπα "καλούπια" μέχρι να φτάσουν στην τελική μορφή! Άρα υποθέτω πως αυτό που είδαμε δεν είναι το τελικό προϊόν! Δεν μπορεί ξαφνικά η apple από τη στιγμή που όλα της τα μοντέλα (κινητά και μη) δεν έχουν αφαιρούμενες μπαταρίες, να βγάλει κινητό με αυτά τα χαρακτηριστικά!

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως είναι γνωστό ότι πριν κυκλοφορήσει μια συσκευή, δοκιμάζουν το hardware σε διάφορα πρωτότυπα "καλούπια" μέχρι να φτάσουν στην τελική μορφή! Άρα υποθέτω πως αυτό που είδαμε δεν είναι το τελικό προϊόν! Δεν μπορεί ξαφνικά η apple από τη στιγμή που όλα της τα μοντέλα (κινητά και μη) δεν έχουν αφαιρούμενες μπαταρίες, να βγάλει κινητό με αυτά τα χαρακτηριστικά!

B)

 

μα ουτε αυτο εχει αφαιρουμενη μπαταρια, ασχετα αν οι τυποι το καναν βιδες για να φτασουν εκει ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΑΡΣΑ ΠΟΥ ΔΙΑΔΙΔΕΤΑΙ ΣΑΝ ΕΙΔΗΣΗ.

ΑΠΟΔΕΙΞΗ;

η apple ειναι απο τις πιο παρανοικες εταιρειες στο θεμα της μυστηκοτητας .Ουτε οι ιδιοι οι developer του iphone OS δεν το ειχανε δει μεχρι που βγηκε.

Π

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
μα ουτε αυτο εχει αφαιρουμενη μπαταρια, ασχετα αν οι τυποι το καναν βιδες για να φτασουν εκει ;)

 

Χμ! Δεν το πρόσεξα αυτό! Είχα την εντύπωση πως είχε καπάκι στο πίσω μέρος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΑΡΣΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΕΙΤΑΙ ΕΙΔΗΣΗ.

ΑΠΟΔΕΙΞΗ;

1.Η APPLE ειναι μια απο τις πιο παρανοικες εταιρειες στο θεμα με την μυστηκοτητα . Εδω ακομα και οι developers του iphone os δεν το ειχανε δει μεχρι που βγηκε. ποσο μαλλον να κυκλοφορει κοσμος εξω με αυτο.

2. ωραια εστω οτι καποιος το εκλεψε. Μα ειναι δυνατον να το παρατησεις σε ενα μπαρ? λες κ αφησες το κασκολ σου? Αυτο ετσι κ το πουλησεις σε αλλες εταιριες στο τμημα της βιομηχανικης τους κατασκοπιας εχεις γινει πλουσιος.

3. σχεδιαστικα ΔΕΝ ειναι apple. Ολα τα apple εχουν μια καμπυλη πισω επιφανεια που ειναι ενα πολυ εξυπνο τεχνασμα για να φαινεται πιο λεπτο. αυτο ειναι τελειως αντιθετο σε αυτη την λογικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΦΑΡΣΑ ΠΟΥ ΔΙΑΔΙΔΕΤΑΙ ΣΑΝ ΕΙΔΗΣΗ.

ΑΠΟΔΕΙΞΗ;

η apple ειναι απο τις πιο παρανοικες εταιρειες στο θεμα της μυστηκοτητας .Ουτε οι ιδιοι οι developer του iphone OS δεν το ειχανε δει μεχρι που βγηκε.

Π

 

Μάλλον δεν είναι και τόσο φάρσα...

http://www.macrumors.com/2010/04/20/apple-demands-prototype-iphone-back/

Διαφημιστικό τρικ παίζει και πολύ πετυχημένο μάλιστα αφού για ακόμα μία φορά έχει γίνει πανικός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ εμενα μου μοιαζει πιο πολυ για δοκιμαστικη συσκευη.Πισω δεν εχει GB και serial number . Φτιαξαν ετσι ενα προχειο ''κουτακι'' για τεσταρισμα. :o

 

btw τα 2 σιτε δεν μου ανοιγουν =\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το Θεο δε θελω να το παιξω μαστορας και οτι"φανηκε και εσεις δε ξετε",αλλα απλα εμενα μου μοιαζει λιγο σαν μαρκετινγκ κινηση.

 

Πρωτον βλεπουμε πως παει το θεμα με νεο περιβλημα,δευτερον τραβαμε τα ματια απο τα macbook τα νεα(τα οποια δεν ειναι και τοσο εντυπωσιακα ΙΜΗΟ),τριτον δινουμε ψευτοστοιχεια και τους αφηνουμε να λιωνουν μεχρι Ιουνιο.Μπορει να κανω και λαθος αλλα μου φενεται ΠΟΛΥ υποπτο & ντεμεκ να ξεχαστηκε το prototype iphone σε ενα μπαρ.

 

Προσωπικα σχεδιαστικα μου φενεται αισχος,ακομα χειροτερο και απο το τωρινο(το οποιο εχω κανει τη χαρη στον εαυτο μου και το αγγιζω μονο απο φιλους μιας και προσωπικα δε με βολευει...Εχω μεγαλα δαχτυλα μαλλον ενω και η ταχυτητα του σε ιντερνετ και σε Movies το Omnia μου φενεται καλυτερο.Παντα παιδια αυτα ειναι ΙΜΗΟ και δε θελω καποιος να εκνευριστει.Δεν εχω δει ουτε τεστ ουτε τπτ)και νομιζω οτι θα χασει αρκετους οπαδους του...Design.

 

Για να δουμε τι αλλο θα περιμενουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το Θεο δε θελω να το παιξω μαστορας και οτι"φανηκε και εσεις δε ξετε",αλλα απλα εμενα μου μοιαζει λιγο σαν μαρκετινγκ κινηση.

 

Πρωτον βλεπουμε πως παει το θεμα με νεο περιβλημα,δευτερον τραβαμε τα ματια απο τα macbook τα νεα(τα οποια δεν ειναι και τοσο εντυπωσιακα ΙΜΗΟ),τριτον δινουμε ψευτοστοιχεια και τους αφηνουμε να λιωνουν μεχρι Ιουνιο.Μπορει να κανω και λαθος αλλα μου φενεται ΠΟΛΥ υποπτο & ντεμεκ να ξεχαστηκε το prototype iphone σε ενα μπαρ.

 

Προσωπικα σχεδιαστικα μου φενεται αισχος,ακομα χειροτερο και απο το τωρινο(το οποιο εχω κανει τη χαρη στον εαυτο μου και το αγγιζω μονο απο φιλους μιας και προσωπικα δε με βολευει...Εχω μεγαλα δαχτυλα μαλλον ενω και η ταχυτητα του σε ιντερνετ και σε Movies το Omnia μου φενεται καλυτερο.Παντα παιδια αυτα ειναι ΙΜΗΟ και δε θελω καποιος να εκνευριστει.Δεν εχω δει ουτε τεστ ουτε τπτ)και νομιζω οτι θα χασει αρκετους οπαδους του...Design.

 

Για να δουμε τι αλλο θα περιμενουμε

Έλα, πες την αλήθεια, δε μπήκες εδώ για να σχολιάσεις την είδηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα κανενας δεν ανεφερε οτι θα εχει MICRO-SIM????

 

ολοι κολλησατε στο design?

 

στην ελλαδα ποιος δινει micro-sim να μαθω και εγω? :P

 

Η voda, όταν κυκλοφορήσει το iPAD :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, πες την αλήθεια, δε μπήκες εδώ για να σχολιάσεις την είδηση!

 

:o Για ποιον αλλο λογο να μπεις να σχολιασεις;

 

Δεν ειμαι κατα της apple γενικα(ισα ισα την θεωρω πολυ ανωτερη σαν εταιρεια απο MS και απο θεμα ποιοτητας στα laptop της δε παιζεται)απλα λεω την γνωμη μου.

 

Μην βλεπετε φαντασματα παντου παιδια :-)

 

Μπηκα εδω ακριβως γι'αυτο που ειπες...Να σχολιασω την ειδηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...