Προς το περιεχόμενο

Πιθανή αποκάλυψη του νέου iPhone


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eλατε ρε παιδια και εγω εχω iphone αλλα το design του δεν μου φανηκε καθολου κακο.

Πολυ μουφα ομως το ολο σκηνικο με το ξεχασμενο iPhone στο μπαρ. Και γω τριγυρναω με προτοτυπα iphone παντου και τα ξεχναω απο δω κ απο κει. orly ?? :P:p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τον κόβω και εγω άμα βγει έτσι. Και επειδή τον έχω και μεγαλύτερο , θα είναι και μεγαλύτερη θυσία. Κανε με και μένα add. :) Και δεν αμφιβαλω ότι μπορεί όντως να το 'ξέχασε' η apple , αλλά το τελικό προϊόν δε θα βγει έτσι.

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

Κι εγω τον Κοβω !! Και τον εχω ακομα μεγαλυτερο .. Να φανταστειτε,τον εχω τοσο μεγαλο,που οταν κατουραω τον τιναζω με πλασεδακια ! Με τιποτα δε θα ειναι ετσι το νεο iphone! Ουτε που θα μοιαζει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά μπορεί να έχουν όλοι δίκιο. Να είναι όντως το νέο iPhone αλλά με περίβλημα δοκίμων! Θεωρώ ότι η εξωτερική εμφάνιση του τελικού προϊόντος θα ειναιι διαφορετική αλλά επειδή form follows function εδώ, οχι πολύ (εκτός αν αλλάξουν και το εσωτερικό).

(υγ. Εγώ δεν τον κόβω γιατί τον χρειάζομαι ακόμα, πρέπει να κληροδοτήσω κάπου τον υπέροχο χαρακτήρα μου)

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι οι υπευθυνοι μαρκετινγκ κανουν τα ιδια

http://www.e-radio.gr/blog/post.asp?langID=2&uid=1347

 

Ισως πηγαν ολοι οι διαφημηστες στο ιδιο πανεπιστημιο και ηταν sos το μαθημα του hype πριν την κυκλοφορια ενος προιοντος, δε ξερω τι να πω.

 

Μπηκαμε στο τελευταιο διμηνο για την κυκλοφορια του νεου iphone,

ισως τον τελευταιο μηνα κατεβουν και εξωγηινοι να απαγαγουν τον steve και να ζητησουν λυτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά παιδία η ίδια η apple ζήτησε χειρόγραφα το προιόν να γυρίσει πίσω ... οπότε ... και γω αυτό υπέθεσα πως δεν ακολουθεί το πρότυπο της apple σχεδιασης αυτη η συσκευη ... απ την αλλη πως εμπιστευεται τις συσκευες τις υποτιθετε με τοση ασφαλεια σε τετοια ατομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά παιδία η ίδια η apple ζήτησε χειρόγραφα το προιόν να γυρίσει πίσω ... οπότε ... και γω αυτό υπέθεσα πως δεν ακολουθεί το πρότυπο της apple σχεδιασης αυτη η συσκευη ... απ την αλλη πως εμπιστευεται τις συσκευες τις υποτιθετε με τοση ασφαλεια σε τετοια ατομα

 

Marketing scheme χελοοοουυυ

 

Διαβασε τα και τα προηγουμενα ποστ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Για την ιστορία, το όλο θέμα με το iphone έκανε το gizmodo πλουσιότερο κατά τουλάχιστον 150.000$

Μαγκια τους.Αυτος αλλωστε ηταν και ο σκοπος τους:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απάντηση του Steven Jobs σε email (φανατικού) ότι χάλασε η έκπληξη:

“Don’t worry about the WWDC. You ain’t seen nothing yet.”

http://thenextweb.com/apple/2010/04/22/steve-jobs-replies-email-worry-wwdc/?awesm=tnw.to_160ZD&utm_medium=tnw.to-twitter&utm_source=direct-tnw.to&utm_content=twitter-publisher-main

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς διαφημιστικό κόλπο για να κρατάνε τα υποψήφια θύματα σε εγρήγορση μέχρι την επίσημη κυκλοφορία..

 

Ας βγει πρώτα και βλέπουμε.

 

Αυτό ελπίζω να έχει ελληνικά :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απάντηση του Steven Jobs σε email (φανατικού) ότι χάλασε η έκπληξη:

“Don’t worry about the WWDC. You ain’t seen nothing yet.”

http://thenextweb.com/apple/2010/04/22/steve-jobs-replies-email-worry-wwdc/?awesm=tnw.to_160ZD&utm_medium=tnw.to-twitter&utm_source=direct-tnw.to&utm_content=twitter-publisher-main

Έλεος! Έλεος!

Μου θυμίζει τον Κόκκαλη που παίρνει τηλέφωνο στη θήρα 7 ! ! !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...