Προς το περιεχόμενο

Ηρακλής


sotos81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αξιοπρέπεια μηδέν. Κατάντια και ξεφτίλα.

Ψάχνω να βρω σε ποιό τομέα της δημόσιας ζωής υπάρχει σήμερα αξιοπρέπεια. Ακόμη και στη ζούγκλα υπάρχουν άγραφοι κανόνες που τηρούνται. Δεν θα πάει η ύαινα να το παίξει μάγκας στο λιοντάρι.Ενώ εδώ....

Μάγκες, ζούμε τις χειρότερες μέρες από συστάσεως του Ελληνικού κράτους.Τέτοια ροχάλα και απαξία από τους ξένους δεν έχω ματαδεί. Κι εμείς τι κάνουμε? Σκαρφιζόμαστε σενάρια σαμποτάζ από το πλανήτη Γη, μπορεί κι από εξωγήινους, γιά καταστροφή της "μοναδικής" και "περήφανης" κωλοράτσας των Ελλήνων!

Ζούμε εποχές δύσκολες οικονομικά. Αλλά το περήφανο σλόγκαν "Φτωχός πλην όμως τίμιος και αξιοπρεπής" έχει πάει περίπατο. Η λαμογιά στο φόρτε της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ας πάρω μια φορά άδεια (όπως πήρατε όλοι)

 

 

κάτσε, μη τα τσουβαλιάζεις όλα...

για πλαστογραφία πέσατε...

από κει και πέρα, με τα στημένα είναι άλλο καπέλο, θα δούμε σύντομα τι θα γίνει με τους υπολοιπους. άσχετα ποιος φταίει, (ο πρόεδρος σας φυσικά) η πλαστογραφία είναι γεγονός που σημαίνει υποβιβασμό...τα υπόλοιπα είναι περιττά.

και ναι, είναι τεραστια κατάντια να παρακαλάς το μεγαλύτερο λαμόγιο, που από προχτές είναι και καταζητούμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε, μη τα τσουβαλιάζεις όλα...

για πλαστογραφία πέσατε...

από κει και πέρα, με τα στημένα είναι άλλο καπέλο, θα δούμε σύντομα τι θα γίνει με τους υπολοιπους. άσχετα ποιος φταίει, (ο πρόεδρος σας φυσικά) η πλαστογραφία είναι γεγονός που σημαίνει υποβιβασμό...τα υπόλοιπα είναι περιττά.

και ναι, είναι τεραστια κατάντια να παρακαλάς το μεγαλύτερο λαμόγιο, που από προχτές είναι και καταζητούμενο.

 

Χαχαχα όλα τ'άλλα περιττά ε; :rolleyes: Άντε καλά...

 

Όλοι οι άλλοι με δεκάδες εκατομμύρια χρέη νομίζετε πήρατε γνήσια ασφαλιστική και φορολογική ενημερότητα; :rolleyes:

 

Άδεια πάντως τσιμπήσατε μια χαρά εντός δεκαλέπτου...ότι σας συμφέρει λέτε!Σα δε ντρέπεστε λέω'γω...

 

Γι'αυτό πολύ καλά σας έκανε η ομάδα μου...μέσα στους βρωμιάρηδες βρωμιάρης πρέπει να γίνεις για να επιβιώσεις!

 

Καταζητούμενος ο πρόεδρος της Ε.Π.Ο. (καθαρίζει ο θείος του),καταζητούμενος ο πρόεδρος της Super League που μένει στη θέση του γιατί είναι τα ίδια σ@@τά με τους υπόλοιπους προέδρους...να μην έχω κι εγώ έναν σαν εσάς; :rolleyes:

 

http://www.metropolisradio.gr/pae-iraklis-%C2%ABtote-sfirizate-adiafora-%C2%BB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε ρε από κεί που πίνετε νερό στο όνομα της παρανομίας! Εκτός που ασπρίσαν τα μαλλιά σας σαν της γριάς, το χάσατε κιόλας και δίνετε συγχωροχάρτι στα λαμόγια! Δεν απορώ που η Ελλάδα βρίσκεται στο χάλι που είναι.

Κανονικά αυτούς που πήρανε μιά τέτοια απόφαση πρέπει να τους καλέσει ο εισαγγελέας ως ύποπτους γενικώς. Πρέπει να το ψάξει η ανάκριση.Δεν μπορεί καποιο λάκο έχει η φάβα.

Σαν να λέμε τώρα ότι ο Κοσκωτάς μετά που αποφυλακίστηκε θα πήγαινε πρόεδρος του Ολυμπιακού. Και δεν απορώ επίσης που θα υπήρχαν βλαμένα και από αυτό το χώρο που θα τον ήθελαν ακόμη γιά πρόεδρο! Εδώ ο Πάσαρης που έχει φάει τόσο κόσμο και έχει θαυμαστές. Φτού!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδή θα υπάρχει ο ηρακλης 1908 (ο μούφα δηλαδή) και ο "κανονικός" ηρακλής στη Δ'; Με ενδεχόμενο σενάριο σε 4 χρόνια να είναι και οι 2 στην α' εθνική και να έχουμε τοπικό ντέρμπι; Αλήθεια, οι ηρακλειδείς ποιους θα υποστηρίζουν;

 

Καταλαβαίνω την ανάγκη σας να μη διαλυθείτε, αλλά αυτό που κάνετε είναι γελοίο και αισχρό και ακόμη πιο γελοίο είναι να το δικαιολογείτε επειδή το ελληνικό ποδόσφαιρο είναι βουτηγμένο στα σκ@τ@. Έχετε θεοποιήσει την ανάγκη να μην πέσετε (δικαίως ή αδίκως) στη β' εθνική και ξεπουλάτε τη ψυχή σας γι αυτό σ' ένα σιχαμερό άνθρωπο που πρέπει να εκδιωχθεί από το ποδόσφαιρο με τις κλωτσιές.

 

Υ.Γ. Άρης είμαι (επειδή ρωτούσες για τις ομάδες των γραφόντων)

Επεξ/σία από yannis27gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θα υπάρχει ο ηρακλης 1908 (ο μούφα δηλαδή) και ο "κανονικός" ηρακλής στη Δ'; Με ενδεχόμενο σενάριο σε 4 χρόνια να είναι και οι 2 στην α' εθνική και να έχουμε τοπικό ντέρμπι; Αλήθεια, οι ηρακλειδείς ποιους θα υποστηρίζουν;

 

Θα την κάνουμε "Ηρακλής Β" ρε,μη μασάς! :-D

 

Κατά τ'άλλα δεν μπορώ να πω ότι έχεις άδικο...αλλά τα είπαμε εκατό φορές ρε παιδιά,στήριξη δεν είδαμε από πουθενά,φακέλους δεν θέλατε ν'ανοίξουν,έχει πάει Ιούλης κι όλοι έχουν αρχίσει προετοιμασίες πως θα γίνει δηλαδή;;;

 

Και κάτι τελευταίο...γράφετε συνεχώς για το πόσο σιχαμένος είναι ο Ψωμιάδης κ.λπ. και αναρωτιέμαι,έχετε ιδέα ποιούς είχα προέδρους και μεγαλομετόχους τα τελευταία χρόνια; :rolleyes:

 

Σαν να λέμε τώρα ότι ο Κοσκωτάς μετά που αποφυλακίστηκε θα πήγαινε πρόεδρος του Ολυμπιακού. Και δεν απορώ επίσης που θα υπήρχαν βλαμένα και από αυτό το χώρο που θα τον ήθελαν ακόμη γιά πρόεδρο! Εδώ ο Πάσαρης που έχει φάει τόσο κόσμο και έχει θαυμαστές. Φτού!

 

Ο Κοσκωτάς καταδικάστηκε και επομένως θα του έχει γίνει αποκλεισμός (λογικά) από κάθε δραστηριότητα στο ποδόσφαιρο...

Ο Ψωμιάδης,ο Μαρινάκης,ο Χ ο Υ είναι εμπλεκόμενοι σε σκάνδαλο,η τύχη τους δηλαδή εκκρεμεί,δεν είναι το ίδιο!

Ας δούμε αν και πότε θα καταδικαστούν και τιμωρηθούν για ό,τι έκαναν και μετά το συζητάμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

«Ντροπή για την ιστορία του Ηρακλή»

Ο Σάββας Κωφίδης δεν συνηθίζει να μασάει τα λόγια του. Σε ερώτηση του «Goal» για το θέμα της ενδεχόμενης εμπλοκής Ψωμιάδη στον Ηρακλή, η άποψή του ήταν ξεκάθαρη: «Αποτελεί ντροπή για την ιστορία και τον πολιτισμό που εκφράζει αυτή η ομάδα. Πριν από λίγο καιρό μας φώναξαν στην ΠΑΕ για να βοηθήσουμε ώστε να γίνει ένας δίκαιος αγώνας και η ομάδα να παίξει στη Super League.

Αποδείχτηκε τελικά ότι αυτοί που παρέμειναν στη Μίκρα σε συνεργασία με τον μεγαλομέτοχο είχαν άλλους σκοπούς. Η ψηφοφορία αυτή αποτελεί ένα τραγελαφικό περιστατικό και είναι διχαστική για τον κόσμο» τόνισε ο πρώην προπονητής των «κυανόλευκων» και πρόσθεσε: «Κάποιοι θα πρέπει να θυμηθούν το πώς έφυγαν από την ΠΑΕ οι Μπέος και Σαμάβαρι».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχεχε ναι,ειδικά όταν εκκρεμεί προσφυγή σου για 300.000€ ΜΗ δεδουλευμένα είναι ΚΑΡΑντροπή "ηθικέ" Σαββούλη!Από που θα τα πάρεις τώρα; :rolleyes:

Κρίμα που δεν θα υπάρχει Π.Α.Ε. Ηρακλής πια για να την αρμέγετε εσύ και οι παλαίμαχοι φίλοι σου,που θυμάστε τον Ηρακλή μόνο όταν οι δουλειές σας πέφτουν έξω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΟΕΟΕΟΕΟΕ

 

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΒΑΚΛΑΡΑ ....

 

 

Χαχαχααχααα ...

Milrogria δε περιμενα αλλη απαντηση...

Εισαι ο κλασσικος Ελληνας που απαξιει τα παντα και τους παντες μπροστα στο δηθεν συμφερον του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που λέω για τον Κωφίδη ισχύουν...εσύ αν θες γελιοποιήσου,not my problem...

 

Aσε τους αλλους να κρινουν ποιος γελοιποιειται τελικα ....rolleyes.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σου λέω ότι ο Κωφίδης έχει κάνει ένα σωρό ρεμούλες σε βάρος της Π.Α.Ε. Ηρακλής κι εσύ μου απαντάς "Καβακλάρα οεοεοε",τι να σου πω συγχαρητήρια,εγώ φταίω που νομίζω ότι γράφουν σοβαροί ενήλικες εδώ μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σου λέω ότι ο Κωφίδης έχει κάνει ένα σωρό ρεμούλες σε βάρος της Π.Α.Ε. Ηρακλής κι εσύ μου απαντάς "Καβακλάρα οεοεοε",τι να σου πω συγχαρητήρια,εγώ φταίω που νομίζω ότι γράφουν σοβαροί ενήλικες εδώ μέσα...

 

Κι εγω σου γραφω την αποψη του ανθρωπου που ειναι κομματι της ιστοριας σας οπως και να το κανουμε και μου απαντας για τα οικονομικα θεματα του Κωφιδη με την ΠΑΕ. ...

Που κολανε αυτα τα δυο μου λες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω σου γραφω την αποψη του ανθρωπου που ειναι κομματι της ιστοριας σας οπως και να το κανουμε και μου απαντας για τα οικονομικα θεματα του Κωφιδη με την ΠΑΕ. ...

Που κολανε αυτα τα δυο μου λες ?

 

Η έλευση Ψωμιάδη αυτόματα σημαίνει πτώχευση της Π.Α.Ε. Ηρακλής,που με τη σειρά της σημαίνει "στάση πληρωμών" απέναντι σε πρώην ποδοσφαιριστές και προπονητές!

Ο Κωφίδης είχε υπογράψει ένα παχυλότατο συμβόλαιο ως προπονητής της ομάδας (τη στιγμή που πρόκειται ουσιαστικά για "μη προπονητή") έκατσε 2,5 μήνες κι αφού κόντεψε να μας ρίξει απολύθηκε μεσούσης της περιόδου (όπως ήταν αναμενόμενο)...και φυσικά μη χάνοντας χρόνο κατέθεσε προσφυγή για το σύνολο του 2ετούς του συμβολαίου,σε μια περίοδο που η ομάδα ήταν στο όριο αν θα πάρει άδεια ή όχι (αν θυμάσαι) και μάζευε υπογραφές...

Προφανώς η εξέλιξη αυτή δεν τον συμφέρει και εκφράζεται μ'αυτό τον τρόπο...τι δεν καταλαβαίνεις;Τα "οικονομικά θέματα" του Σαββούλη ενέχουν και "ηθικά ζητήματα" (σαν αυτό που έχετε σκιστεί προσφάτως) γι'αυτό και "κολλάνε" μεταξύ τους!

Η Α.Θ.10 π.χ. γιατί δεν εκφράστηκε αναλόγως;

Τέτοιες δηλώσεις εκ του πονηρού είναι που μου ανάβουν τα λαμπάκια...

 

Και για να τελειώνουμε να σου πω και κάτι άλλο...ο Κωφίδης (και ο κάθε Κωφίδης) αναδείχθηκε,έφαγε ψωμί,αγαπήθηκε και έγινε και προπονητής (τρομάρα του) στις πλάτες του Ηρακλή,ο Ηρακλής δεν του χρωστάει τίποτα και η άποψή του για μένα δεν έχει καμία μεγαλύτερη βαρύτητα απ'αυτή του απλού φιλάθλου του Ηρακλή που πληρώνει σαν μ@λ@κ@ς το εισιτήριο κάθε Κυριακή και δεν έχει φάει ούτε μισό € απ'την ομάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...