Προς το περιεχόμενο

Ηρακλής


sotos81

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχαχα όλα τ'άλλα περιττά ε; :rolleyes: Άντε καλά...

 

Όλοι οι άλλοι με δεκάδες εκατομμύρια χρέη νομίζετε πήρατε γνήσια ασφαλιστική και φορολογική ενημερότητα; :rolleyes:

 

Άδεια πάντως τσιμπήσατε μια χαρά εντός δεκαλέπτου...ότι σας συμφέρει λέτε!Σα δε ντρέπεστε λέω'γω...

 

Γι'αυτό πολύ καλά σας έκανε η ομάδα μου...μέσα στους βρωμιάρηδες βρωμιάρης πρέπει να γίνεις για να επιβιώσεις!

 

Καταζητούμενος ο πρόεδρος της Ε.Π.Ο. (καθαρίζει ο θείος του),καταζητούμενος ο πρόεδρος της Super League που μένει στη θέση του γιατί είναι τα ίδια σ@@τά με τους υπόλοιπους προέδρους...να μην έχω κι εγώ έναν σαν εσάς; :rolleyes:

 

http://www.metropoli...adiafora-%C2%BB

 

άσε τώρα το σάπιο πρόλογο σου...

ο παοκ είναι πεντακάθαρος, πλήρωσε και πληρώνει ακόμα...οποτε καρφί δε μας καίγεται..

καλο ταξίδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε τώρα το σάπιο πρόλογο σου...

ο παοκ είναι πεντακάθαρος, πλήρωσε και πληρώνει ακόμα...οποτε καρφί δε μας καίγεται..

καλο ταξίδι

 

Κι είσαι και 29 χρονών...φαντάσου...

 

Άμα δε σου καιγόταν καρφί ας μην έγραφες εδώ...

 

Θα σε παρακαλούσα να απαντάς στα επιχειρήματα και τις θέσεις του συνομιλητή σου κόσμια,τις στραβοστομιές σας στα οπαδικά forum...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν καποτε ο ΗΡΑΚΛΗΣ επαιζε στο UEFA (Κύπελλο Διεθνών Εκθέσεων) καποιες ομαδουλες ακομα δεν ξερανε καν τι ειναι αυτο!!!

Φαίνεται πως εκείνος ο Ηρακλής έπαθε μετάλλαξη. Ακούς εκεί Ψωμιάδης! Βρε τά έχετε παίξει εντελώς από την αφραγκία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται πως εκείνος ο Ηρακλής έπαθε μετάλλαξη. Ακούς εκεί Ψωμιάδης! Βρε τά έχετε παίξει εντελώς από την αφραγκία?

 

Εξαρτάται πως ορίζεις την "αφραγκία" στο Ελληνικό ποδόσφαιρο,διότι υπάρχουν δύο κατηγορίες ομάδων,οι οποίες και αντιμετωπίζονται ξεχωριστά:

-ΑΝ είσαι ομάδα του Π.Ο.Κ. ή Π.Α.Ο.Κ. δεν έχει σημασία πόσα χρωστάς,δεν πα'να χρωστάς σ'όποιον μιλάει Ελληνικά!Πάντα θα τσιμπάς τις χορηγίες σου,θα κάνεις εικονικές Α.Μ.Κ.,θα "παγώνουν" τα χρέη,θα βάζει πλάτη ο υπουργός/βουλευτής κ.α. να μη γίνει κάνα "αστείο" και γενικά ό,τι και να γίνει θα έχεις ήσυχο το κεφαλάκι σου...

-ΑΝ είσαι οποιαδήποτε άλλη ομάδα (π.χ. Ηρακλής,Πανιώνιος,Λάρισα κ.λπ.) για 5 και 6 εκατομμύρια π.χ. χρέη πας άκλαφτος...πόσο μάλλον ο Ηρακλής που χρωστάει 10+!Άλλωστε βγήκε "μη βιώσιμος" απ'τους έγκριτους και πολύπειρους λογιστάς της Ε.Π.Ο.!Κάτι θα ξέρουν! B)

 

Είναι κάτι σαν το περίφημο Ελληνικό "αν χρωστάς 1€ πας φυλακή,αν χρωστάς 1.000.000€ σε έχουν στα πούπουλα μη σε χάσουν από πελάτη"! :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι, ολοι οι αλλοι φταινε....

τα πλαστα οι αλλοι τα κανανε...

υπερηφανος καβακλης...

 

Ξέρεις τι σημαίνει "παίρνω ασφαλιστική και φορολογική ενημερότητα" μικρέ;ΔΕΝ ΧΡΩΣΤΑΩ € στο Ι.Κ.Α. και στην Εφορία!

Φαίνεται ότι με κάποιο μαγικό τρόπο ο μεγάλος ΜΠ.Α.Ο.Κ. (και πολλοί άλλοι μαζί του) με δεκαπλάσια χρέη και υποχρεώσεις απ'αυτές του Ηρακλή πήρε "γνήσια" ενημερότητα...γουάου,μαγεία!

 

Δεν πειράζει,τώρα που θα μπούμε στις "κλίκες" και θα είμαστε στο ίδιο συνάφι όλοι,δεν θα μου βγάζει ο Πιλάβιος τα "βρώμικα" στη φόρα!Θα είμαι κι εγώ "καθαρός" σαν εσάς! :rolleyes:

 

Τέλοσπάντων αυτά,δεν θα κάτσω να μπω σε οπαδική αντιπαράθεση με τυφλά οπαδάκια,δεν έχει νόημα καθώς είναι σαν να μιλάς στον τοίχο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"μεγάλε" 21 ετών "φίλαθλε"

ότι νάναϊ λες, φορολογικά είμαστε νόμιμοι και katharoi.apo κει και πέρα, ότι δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.

εσύ είσαι πλαστός και παράνομος.ήσουν μάλλον αφού πλέον δεν υπάρxεις.

υποδέξου το λαμόγιο στην νέα ομάδα σου, και ετοιμάσου για εξαφάνιση No2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mirlogria αν το κόμπλεξ σου για τον ΠΑΟΚ ήταν σεισμός, δεν θα είχε μείνει κολυμπιθρόξυλο !

 

Ενημερωτικά, φορολογική και ασφαλιστική ενημερώτητα = και να χρωστάω, τα έχω διακανονίσει = έχω αποδείξει ότι μπορώ να πληρώνω επί 10 χρόνια την τάδε δόση κάθε μήνα μέχρι να ξεχρεώσω.

 

οκ ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mirlogria αν το κόμπλεξ σου για τον ΠΑΟΚ ήταν σεισμός, δεν θα είχε μείνει κολυμπιθρόξυλο !

 

Ενημερωτικά, φορολογική και ασφαλιστική ενημερώτητα = και να χρωστάω, τα έχω διακανονίσει = έχω αποδείξει ότι μπορώ να πληρώνω επί 10 χρόνια την τάδε δόση κάθε μήνα μέχρι να ξεχρεώσω.

 

οκ ;;;

 

Γράφεις αυτό το πράγμα εσύ,που μπαίνεις στο thread της ομάδας ΜΟΥ για να μου πεις ότι...έχω κόμπλεξ με τη δική σου!Μάλιστα! :rolleyes:

Στα κρεμαστά μου το έχω γραμμένο το τσαντίρι σας,γι'αυτό και δεν ανοίγω καν το thread σας...τώρα αν το γεγονός ότι παίρνω την ομάδα αυτή μεταξύ άλλων ως παράδειγμα για να πω "κάτι" λογίζεται από εσένα ως "κόμπλεξ",μάλλον πρέπει να πας να κοιταχτείς...

 

Συμφωνώ έτσι είναι,ξέχασα να συμπεριλάβω τη δεύτερη περίπτωση...που είναι οι διακανονισμοί σου;Τους έχεις πρόχειρους να τους δούμε;Γιατί απ'ότι ξέρω ακόμη "ζητάς" ευνοϊκή ρύθμιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντα ανοίγω το thread του ηρακλή, καθώς επίσης το αστείες φωτογραφίες, το ανέκδοτα, το αστεία βίντεο και λοιπά διασκεδαστικά thread... Και δεν ήμουν offtopic! Είπες κάτι που δεν ίσχυε και το διόρθωσα!

 

Έγραψα αυτό το πράγμα εγώ, στο thread της ομάδας ΣΟΥ, γιατί ανέφερες την ομάδα ΜΟΥ με υποτιμητικό χαρακτηρισμό (ΜΠ.Α.Ο.Κ) -και είπες και μπούρδα-...

 

Όσον αφορά στην ερώτησή σου, εγώ φίλαθλος είμαι, όχι διοικητικός υπάλληλος, ΑΛΛΑ κοίτα τι σου βρήκα!!!

 

Ρίξε μια ματιά κι εδώ

 

Αν τα θεωρείς αναξιόπιστες πηγές, διαλέγεις και παίρνεις

 

κομπλεξικό σε είπα λόγω του ΜΠΑΟΚ, του τσαντιριού (γελάνε και οι πέτρες, νιώσε!!, είσαι Ηρακλής), του τρόπου που αναφέρεσαι στον παοκ (και σου ζητώ συγγνώμη γιατί παρασύρομαι τώρα και απαντώ ομοίως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Είπες κάτι που δεν ίσχυε και το διόρθωσα!

 

2)Έγραψα αυτό το πράγμα εγώ, στο thread της ομάδας ΣΟΥ, γιατί ανέφερες την ομάδα ΜΟΥ με υποτιμητικό χαρακτηρισμό (ΜΠ.Α.Ο.Κ) -και είπες και μπούρδα-...

 

3)Όσον αφορά στην ερώτησή σου, εγώ φίλαθλος είμαι, όχι διοικητικός υπάλληλος, ΑΛΛΑ κοίτα τι σου βρήκα!!!

 

Ρίξε μια ματιά κι εδώ

 

Αν τα θεωρείς αναξιόπιστες πηγές, διαλέγεις και παίρνεις

 

1)Δεν στάθηκα σε αυτό (το οποίο καλώς διόρθωσες) αλλά στα υπόλοιπα...

 

2)Χαχαχα,έλα σοβαρά; :rolleyes: Κι εσύ με χαρακτηρίζεις υποτιμητικά (=Καβακλής) και μάλιστα στο δικό μου thread (να'ταν στο δικό σου πάει στα κομμάτια) εγώ γιατί δεν σε στολίζω πατόκορφα;Αλλά μάλλον είσαι "ευαισθητούλης" (για να μην το πω αλλιώς) και δεν αντέχεις τους χαρακτηρισμούς τη στιγμή που εσύ ο ίδιος τους προκαλείς,προφανώς γιατί κάποιοι σ'έχουν "καλομάθει"...

Και πέρα απ'το κόμπλεξ και την νοοτροπία "όχι εγώ,έσυ" που βγάζεις,εγώ όλους αυτούς τους αναφέρω με παρατσούκλια γιατί έτσι γουστάρω,όπως π.χ. λέω και τον Κωφίδη μαλλιά,τον Ψωμιάδη πούρο και τον Fergyson "sir Τσίχλα",αν δε σ'αρέσει κάνε μου αγωγή,μόνο μην κλαψουρίζεις γιατί γίνεσαι βαρετός και προβλέψιμος...

 

3)Ό,τι να'ναι...μου ανεβάζεις τα έσοδα-έξοδα του 2011 και μια "ερώτηση-απάντηση" καφενειακού επιπέδου στην ιστοσελίδα της ομάδας (δεν λέω του "τσαντιριού" μην βάλεις τα κλάματα :rolleyes: ) και για αποκορύφωμα ένα πρόχειρο και αόριστο googlάρισμα,σαν να μου λες "δεν έχω ιδέα και βαριέμαι,ψάξ'το μόνος σου,εμένα έτσι μΕ είπαν"...Αγόρι μου που γράφει ότι έχεις διακανονίσει τα χρέη που έχεις στην Εφορία και το Ι.Κ.Α.;Πόσες είναι οι συσσωρευμένες ζημίες σου;Εφόσον δεν έχουν διακανονιστεί,πως εξακολουθείς να λειτουργείς ως Π.Α.Ε.;

So many questions...

 

τελικα παει για φουντο ο Καβακλης, καλη Β΄ευχομαι στις γριες.

 

Στον ύπνο σου;Γιατί βλέπω ότι το κουκουλώνουν σιγά-σιγά...εντάξει ψηφίσαμε το Μεσοπρόθεσμο και τον Εφαρμοστικό,βάλαμε μέσα το Μπέο και τον Τσακογιάννη,πάμε γι'άλλα...τι άλλο θέλετε; :rolleyes:

Σ'ευχαριστώ πολύ,κι εγώ εύχομαι σ'εσένα καλή "χούφτα"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...