Προς το περιεχόμενο

Κατασκευη ιστοσελιδας


nomikosas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα να κανω μια ιστοσελιδα αλλα επειδη θα ειναι ακρως επαγγελματικα τα επιπεδα της θελω να μου πειτε καποιες εταιριες κατασκευης ιστοσελιδων αλλα που να ειναι οντως οι καλυτερες... οχι μονο στο σχεδιασμο και υλοποιηση μιας ιστοσελιδας αλλα και στο μετα..με την μεγαλυτερη συνεπεια κ υπευθυνοτητα!

Θα ηθελα να μου πειτε εταιριες που να ειναι πραγματικα σωστες και με ανθρωπους που ειναι επαγγελματιες και εχουν πραγματικη γνωση.

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Με μία αναζήτηση στο google θα βρεις εκατονταδες εταιρίες, όταν ξεχωρίσεις κάποια κάνε πάλι αναζήτηση στο google με το όνομα της για να βρεις συζυτήσεις από τυχόν ευχαριστήμένους η δυσαρεστημένους πελάτες, έτσι πιστεύω θα μπορέσεις και μόνος σου να σχηματίσεις μια εικόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα βασικά οι εταιρίες που "ακούγονται" περισσότερο είναι τουλάχιστον συνεπείς και με υποστήριξη για το "μετά" Θα σου κοστίσουν κάτι παραπάνω, αλλα αν θες να κάνεις σοβαρή δουλειά, μη τα λυπάσε. Με μια αναζήτηση στο google που λένε και τα παιδια, θα καταλάβεις ποιες εταιρίες είναι γνωστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Θα ηθελα να κανω μια ιστοσελιδα αλλα επειδη θα ειναι ακρως επαγγελματικα τα επιπεδα της θελω να μου πειτε καποιες εταιριες κατασκευης ιστοσελιδων αλλα που να ειναι οντως οι καλυτερες... οχι μονο στο σχεδιασμο και υλοποιηση μιας ιστοσελιδας αλλα και στο μετα..με την μεγαλυτερη συνεπεια κ υπευθυνοτητα!

Θα ηθελα να μου πειτε εταιριες που να ειναι πραγματικα σωστες και με ανθρωπους που ειναι επαγγελματιες και εχουν πραγματικη γνωση.

Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.

 

Http://www.internetatmajor.com

 

μου εφτιαξαν μια πολυ καλη ιστοσελίδα και ειναι πολυ εξυπηρετικοι..Το ρποβλημα είναι οτι επιλέγουν τις δουλειές που θα κάνουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Http://www.internetatmajor.com

 

μου εφτιαξαν μια πολυ καλη ιστοσελίδα και ειναι πολυ εξυπηρετικοι..Το ρποβλημα είναι οτι επιλέγουν τις δουλειές που θα κάνουν...

 

Πιο Μπαμ δεν κανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο Μπαμ δεν κανει.

Εεε ναι!!

 

Έκανε λογαριασμό εχτές και τσουπ πετάει και το site...

 

Αλλά όταν μπαίνει κάποιος και λέει πείτε μου εταιρείες... καλά κάνουν τα παιδιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε ναι!!

 

Έκανε λογαριασμό εχτές και τσουπ πετάει και το site...

 

Αλλά όταν μπαίνει κάποιος και λέει πείτε μου εταιρείες... καλά κάνουν τα παιδιά...

Oχι δεν το λεω κατακριτέα.

Απλα αφου την διαφημιζει,θα μπορουσε να το κανει πολυ πιο ωραια και πιο επαγγελματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ ξέρεις τι προτείνω να κάνεις;

 

Φαντάζομαι ότι θα έχεις κάποιες ας το πούμε "πρότυπες" ιστοσελίδες στο θέμα που θες να ασχοληθείς... Ε μπες σε αυτές, τις αγαπημένες σου δηλαδή, και κοίτα κάτω κάτω ποια εταιρεία τις εφτιαξε...Μπες στα σάιτ τους και δες και το υπόλοιπο πορτφόλιο και κρίνε αρχικά έτσι και μετά επικοίνωνησε με αυτές που θεωρείς τοπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτά εδώ: http://www.atcom.gr/ δεν συγκρίνετε με καμία πιστεύω!

 

θα συμφωνήσω. Δεν ξέρω σε τι budget δουλεύουν, αλλά είναι πραγματικά καλοί. Αν θέλεις κάτι οικονομικό κοίτα και το 3ο link στο sig μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...