Προς το περιεχόμενο

Η ΕΑ απενεργοποιεί τις επιλογές multiplayer στα μεταχειρισμένα παιχνίδια


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι να κάνουμε εμείς κάτι και όχι να μένουμε στα epic fail και τα λοιπά λόγια. Να δείξουμε στην ΕΑ ότι αυτό που κάνει είναι λάθος. Και αν οι πωλήσεις των παιχνιδιών της πέσουν θα σας πω εγώ για πότε θα το αφήσει το συγκεκριμένο σύστημα.

 

Αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει καταναλωτική συνείδηση (πόσο μάλλον σε εμάς τους Έλληνες). Εμ είναι δυνατόν να μην παίξεις το νέο FIFA; Τς τς τς. Γι' αυτό και δεν θα πετύχουμε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι φαίνεται η πόσο έξυπνη και καλή στη δουλειά της είναι η Blizzard (ίσως και άλλες εταιρείες που φτιάχνουν MMO) που έχουν καταφέρει να μας τα παίρνουν κάθε μήνα, να διασκεδάζουμε, και να λέμε και ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα γιατί να πέσουν οι πωλήσεις?

 

Τώρα ανεβασμένες ήταν? Τα ανταλλάζαμε, οπότε το ίδιο είναι, δεν τα αγοράζαμε.

Το πολύ πολύ να ανέβουν επειδή θα τα αγοράζουμε αναγκαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπίσης ας πούμε ότι έχω πειρατικό. Τελικά με το pass θα μπορώ να παίζω και από το πειρατικό; Ή θα το καταλαβαίνουν από το serial number και το pass θα είναι άχρηστο; Εδώ χρειάζεται μια απάντηση για να καταλάβουμε τι ακριβώς πάνε να κάνουν.

 

Για να το εχεις πειρατικο παει να πει οτι τρεχει το παιχνιδι με crack. crack+online δεν πανε μαζι. εκτος και αν αυτο το pass ειναι κωδικος που βαζεις αφου εισαι ειδη στο παιχνιδι, οποτε να ξανακανει τιποτα cd-check κτλ δυσκολο. λεω εγω τωρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κατω κατω εγω σκαω 60€αρα εγω το δινω οποθ γουσταρω! Τι νταβατζηλικι ειναι αυτο παλι;;; Δηλαδη αν ο φιλος μου δεν εχει playstation και το παω στο σπιτι τπυ θα πρεπει με αυτη την λογικη η sony να με βαλει να πληρωσω γιατι δεν παει να παρει ο φιλος μου ps3! Ρε δεν πα να γ....ε εκει στην ea!!!!

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι θενα χρονου να το παρουν πισω!!!!οτι να νε και οπου να νε....θα το αγοραζουμε μετα απο 1χρονο που θα κανει στο ebay 15ε!χααχαχαχαχαχαχα.αφου δεν αυτοκαταστρέφεται οταν το τελειώνεις πάλι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι θενα χρονου να το παρουν πισω!!!!οτι να νε και οπου να νε....θα το αγοραζουμε μετα απο 1χρονο που θα κανει στο ebay 15ε!χααχαχαχαχαχαχα.αφου δεν αυτοκαταστρέφεται οταν το τελειώνεις πάλι καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ανάγκη ποντάρει η EA... Και δεν είναι λίγοι αυτοί που μεν φωνάζουν, αλλά θα πληρώσουν δε, προκειμένου να παίξουν έναν τίτλο... Ναι, ότι θα είναι πρόβλημα για την ενοικίαση, θα είναι σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην ανάγκη ποντάρει η EA... Και δεν είναι λίγοι αυτοί που μεν φωνάζουν, αλλά θα πληρώσουν δε, προκειμένου να παίξουν έναν τίτλο... Ναι, ότι θα είναι πρόβλημα για την ενοικίαση, θα είναι σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heatspreader η λύση για εσάς είναι απλή. Απλά θα ανταλλάσσετε και τα PS3 σας μαζί με τα παιχνίδια. :P

 

Όσο κατά της πειρατείας να είναι κάποιος πάντως, βλέποντας την απληστία των εταιριών δεν μπορεί παρά να δώσει ένα δίκιο σ' όλα τα άτομα που συνειδητά δεν αγοράζουν παιχνίδια ορισμένων εταιριών.

 

Για τους PCgamers δε λέει τίποτα το άρθρο;!;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Heatspreader η λύση για εσάς είναι απλή. Απλά θα ανταλλάσσετε και τα PS3 σας μαζί με τα παιχνίδια. :P

 

Όσο κατά της πειρατείας να είναι κάποιος πάντως, βλέποντας την απληστία των εταιριών δεν μπορεί παρά να δώσει ένα δίκιο σ' όλα τα άτομα που συνειδητά δεν αγοράζουν παιχνίδια ορισμένων εταιριών.

 

Για τους PCgamers δε λέει τίποτα το άρθρο;!;!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...