Προς το περιεχόμενο

Η ΕΑ απενεργοποιεί τις επιλογές multiplayer στα μεταχειρισμένα παιχνίδια


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσες φορές να το πληρώνεις όμως και γιατί?

 

Αν είναι έτσι να τα κατεβάζουμε όλα τσάμπα από το PSN και να πληρώνουμε συνδρομή όσο έχουμε ή παίζουμε το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης

τι ηλιθια κινηση κανουν οι χαζοι...και τωρα που εχουμε οικονομικη κριση το εκαναν.μου φαινετε οτι ο καθενας κανει οτι του κατεβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

εδώ δεν μιλάμε για πειρατεία εδώ μιλάμε οτι για να παίξεις Online θα πρέπει να το αγοράσεις έλεος κατρακύλα και πήγαινε καλά εγώ πάντως θα το πάρω το fifa χαχαχαχα είναι παράδοση από το 1998 τα έχω όλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Δυστυχώς αυτή η είδηση δεν είναι κάτι νέο πολλές εταιρίες το σκέφτονται εδώ και καιρό .

Ακόμα και η Sony για όλα τα παιχνίδια του PS3 , για δείτε μια παλιότερη ανάρτηση στο blog μου και θα καταλάβετε πως φαντάζονται η πολυεθνικές το μέλλον τον videogames :mad::mad::mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι είναι... Όταν όλοι οι tier1 τίτλοι ανήκουν σε 2-3 το πολύ "μεγάλους", κάνουν ό,τι θέλουν. Εδώ σου κόβουν το lan και σε λίγο θα σε υποχρεώνουν να κάνεις και κωλοτούμπες για να παίξεις τα παιχνίδια τους. Δυστυχώς δεν υπάρχει πισογύρισμα, μια που αποκλείεται κάποιος ανεξάρτητος developer πλέον να βγάλει παιχνίδια της προκοπής για να τον "προτιμήσουμε". Ό,τι γουστάρει η Activision και η EA θα κάνουν και θα λέμε και ευχαριστώ. Παγκοσμιοποίηση FTW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 9 μήνες μετά...

Έλεος.. Όλα για το χρήμα πια! Δεν φτάνει που τα πουλάνε ακριβά, δεν θα μπορούμε να δώσουμε τα παλιά να τα γλεντήσει και κανένας φίλος! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...