Προς το περιεχόμενο

Μικρό πρόβλημα με windows mobile 6.5


zapermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους και σε όλες.Θα ήθελα την βοήθειά σας.¨Εχω ενα samsung omnia II pro με το λειτουργικό του τίτλου και δεν μπορώ να βρώ πως να εμφανήσω στην μπάρα που λέει έναρξη κτλ το εικονίδιο της μπαταρίας.¨Εχω φάει τον τόπο να βρώ πως να το κάνω αλλα τπτ!!¨Οποιος γνωρίζει ας μου πεί.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Καλησπέρα σε όλους και σε όλες.Θα ήθελα την βοήθειά σας.¨Εχω ενα samsung omnia II pro με το λειτουργικό του τίτλου και δεν μπορώ να βρώ πως να εμφανήσω στην μπάρα που λέει έναρξη κτλ το εικονίδιο της μπαταρίας.¨Εχω φάει τον τόπο να βρώ πως να το κάνω αλλα τπτ!!¨Οποιος γνωρίζει ας μου πεί.:-D

 

Αυτο ειναι εξ'αρχης εκει. Πειραξες κατι? Εχω την εντυπωση πως ειναι στις ρυθμισεις της μπαταριας. Αλλιως κοιταξε μηπως εχεις ενεργοποιησει να φαινεται η ωρα αντι της μπαταριας, αυτο νομιζω ειναι στις Προσωπικες Ρυθμισεις για Προχωρημενους.

 

Εχω την συσκευη μου για επισκευη οποτε δεν μπορω να το δω ακριβως. Εναλλακτικα βρες το Advanced Tweak Tools και εχει και εκει την επιλογη.

 

Βασικα τετοιες ερωτησεις καλυτερα να τις ποσταρεις στο Forum Κινητη Τηλεφωνια ουτως ωστε να εχεις περισσοτερες πιθανοτητες απαντησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχικά σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Δεν ήξερα που να ποστάρω για αυτο έβαλα το θέμα εδώ.Θα το κοιτάξω και θα σου πώ αν βρήκα λύση καθώς τώρα δν εχω το κινητό μου μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...