Προς το περιεχόμενο

Εγκαίνια της δωρεάν έκδοσης των Office Web Apps


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα αυτά που δείχνει το πρώτο screenshot μου εμφανίζει

 

Μήπως έχει να κάνει με την ενεργοποίηση κανενός skydrive λογαριασμού; Εγώ το είχα ήδη από πριν - λέτε για αυτό να με έβαλε; (αν και δεν θυμάμαι να χρειαζόταν καμιά ιδιαίτερη ενεργοποίηση ή ξεχωριστή εγγραφή)

 

Τελικά έτσι είναι φαίνεται για την ώρα και από τη Τρίτη ανοίγει κανονικά. Ενεργοποιείτε το skydrive και έχετε πρόσβαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members

25GB και υπάρχει και το SDexplorer (τρίτο πρόγραμμα - όχι της Microsoft), το οποίο σου δίνει τη δυνατότητα να διαχειρίζεσαι τα αρχεία σου απευθείας από τον Windows explorer (υποστηρίζοντας drag and drop)

 

Dropbox δεν είναι (όχι που θα έχανα την ευκαιρία να το διαφημίσω :P), αλλά το ενδιαφέρον του το έχει (25GB είναι αυτά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
Δυστυχώς το SDexplorer έχει περιορισμούς. Ο κυριότερος είναι ότι δεν μπορείς να τρέξεις τα αρχεία απευθείας από τo Skydrive.

 

Αυτό, όπως επίσης και το ότι δεν μπορείς να ανεβάσεις αρχείο πάνω από 50ΜΒ. Η pro έκδοση βέβαια τα υποστηρίζει και τα δύο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που το άνοιξα για να σου πω τα βήματα ένα- ένα βλέπω ότι δεν δουλεύει... σίγουρα δούλευε όμως όταν το πρωτοδοκίμασα και στα Ελληνικά και στα Αγγλικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε σκατούλες κι εγώ από σουηδία δεν βλέπω να μπορώ να δημιουργήσω αρχείο, μόνο να ανεβάσω. :-(

 

δεν ξέρω αν έχει να κάνει με τη χώρα ή με τίποτα άλλο.

πάω να παίξω λίγο με τις ρυθμίσεις να δω τι παίζει.

 

μήπως δεν γουστάρει opera; η αλήθεια είναι οτι η οπερα τελευταία με τα google docs τρώει φρίκες.

 

τα οποία google docs τα χρησιμοποιώ αρκετά, και θα μ' αρεσε να δω τι σόι είναι και αυτά της microsoft.

 

άντε να δούμε.

--------------- μετά απο λίγες δοκιμές --------

 

άλλαξα τη γλώσσα σε αγγλικά, χωρίς να πειράξω τη χώρα, και μου εμφάνισε το μενού κανονικά: new word document, new excel document ktl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...