Προς το περιεχόμενο

Justified


ScarletK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 4 μήνες μετά...
  • 3 μήνες μετά...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Χμ μάλιστα. Ψιλοπολλές οι 6. Όχι ότι χαλιόμαστε βέβαια, απλά 5 13άρες season θεωρώ είναι υπερπλήρεις για τέτοιου είδους σειρές. Τέσπα θεωρητικά αυτά, ούτε ξέρουμε που θα καταλήξει η 5η που ξεκίνησε τώρα.

 

Νέα πρόσωπα στην πρεμιέρα, νέες ιστοριούλες. Οι πρωταγωνιστές βέβαια στο ίδιο στυλ, πολύ δυνατοί.

(Για τους υπότιτλους, μόκο...:P Μόλις 5 μέρες μετά. Πίστευα πολύ περισσότερο. Μέτριοι βέβαια (κυρίως στο χρονισμό), όπως και οι περισσότεροι της 4ης season, αλλά ντακς βλέπονται.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

Μόλις τελείωσα την σεζόν (επιτέλους). Καλά τα πήγε και του χρόνου λογικότατο το κόβω για τελευταία

 

 

Φάση I'm leaving for good, just got one more thing to take care of... Και το τραγούδι You'll Never Leave Harlan Alive μάλλον προφητικό

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

(Βλέπω την 5η... Είμαι στο 5ο επεισόδιο στο 12:46.) Γιατί στις ξένες σειρές όταν μιλάνε ελληνικά δεν κάνουν τον κόπο να ρωτήσουν κάποιον Έλληνα πως γράφεται η πρόταση ή έστω να το googlaρουν.

 

<<Γιαυτο που έκανες μπορεί να σβήσει όλα>> <<όλα ή μόνο εσένα>> Καλα για προφορά δεν το συζητάω, δεν έχω τέτοια απαίτηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αντε να δουμε πως θα κλεισει.

 

Ο τυπος που παρουσιαστηκε

ν'αγορασει το σπιτι του Raylan, στανταρ θα παιζει κανα ψυχακι παλι. Every. Single. Time. Δεν υπαρχει περιπτωση να μην τον ξαναδουμε.

 

Απ'οτι φαινεται θα πιαστει με μια ιστορια, αυτη εναντια του Boyd. Good.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησε καλα?εχω μεινει μερικα επεισοδια πισω λεω να το αφησω να περασουν και απο αυτη τη σεζον μερικα για να τα δω μαζεμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να δουμε πως θα κλεισει.

 

Ο τυπος που παρουσιαστηκε

ν'αγορασει το σπιτι του Raylan, στανταρ θα παιζει κανα ψυχακι παλι. Every. Single. Time. 

 

 

 

RaisingHope-2-350x262.jpg

 

 

Ο καλύτερος :P

 

Επίσης, αφου έχουν περάσει πολλοί απο Deadwood, ο Swearengen πως και δεν εμφανίστηκε?? Πφφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα περιμένουμε subtitle την τρέλα μου..

Στην προηγούμενη season αν θυμάμαι καλά οι subs ήταν διαθέσιμοι 2-3 μέρες μετά το επεισόδιο. Φέτος για τεμενάδες μας βλέπω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...