Προς το περιεχόμενο

Τραπεζάκι για laptop


skiabox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω να βρω καποια λύση για laptop.

Μεχρι στιγμης έχω βρει μονο αυτο το link :

http://www.ideashop.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=4423&category_id=77&option=com_virtuemart&Itemid=9

 

Το έχει δοκιμμάσει μήπως καποιος το συγκεκριμενο?

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω το Laypad και με έχει βολέψει.

Ρίξε μια ματιά εδώ αν σου αρέσει...

 

Κομματάκις ακριβό, κάτι πιο φτηνό έχεις υπόψιν σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα άλλα που κοίταζα είχαν 30-45 ευρώ και ήταν μόνο για επίπεδες επιφάνειες.

Αυτό το προτίμησα γιατί έχει τα πόδια και το χρησιμοποιώ χωρίς να ακουμπάει επάνω μου όταν κάθομαι στον καναπέ ή στο κρεβάτι.

Κανένα από τα άλλα δεν είχε ρύθμιση ύψους. Ήταν μόνο για γραφείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα δει σε ένα περιοδικό ένα που είχε σταθερή επιφάνεια που ακομπούσες το λαπτοπ και από κάτω κάτι σαν μαξιλαράκι που άνετα θα το στήριζες στα πόδια σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IOSTEFO το έχεις χρησιμοποιήσει αυτό;

Γιατί μου φαίνεται εξαιρετικά ογκώδες και δεν μπορώ να φανταστώ πως μπορεί να σε βολέψει πάνω στο γραφείο σου ή στο κρεβάτι ή αν θες να είσαι ξαπλωμένος στο πάτωμα.

Και σίγουρα θα απαιτεί και πολύ χώρο για αποθήκευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες κάτι πιο λιτό (δεν παίζει το link του πρώτου post για να δω τι ακριβώς ψάχνεις), πιθανόν να σε βολέψει και κάποιο απ τα τραπεζάκια που ναι σαν κι αυτά που και καλά παίρνεις πρωινό στο κρεβάτι. Laptop, 2 θήκες για ποτήρια, χώρο για τασάκι, 5€ απ το ΙΚΕΑ πριν 2 χρόνια. Δυστυχώς δε γνωρίζω αν υπάρχουν ακόμα ή αν έχει κάτι αντίστοιχο.

Απ τις καλύτερες αγορές σε «περιφερειακό» υπολογιστή που χω κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IOSTEFO το έχεις χρησιμοποιήσει αυτό;

Γιατί μου φαίνεται εξαιρετικά ογκώδες και δεν μπορώ να φανταστώ πως μπορεί να σε βολέψει πάνω στο γραφείο σου ή στο κρεβάτι ή αν θες να είσαι ξαπλωμένος στο πάτωμα.

Και σίγουρα θα απαιτεί και πολύ χώρο για αποθήκευση.

 

Όχι γιατί δεν έχω laptop.

Προσωπικά μου φαίνεται πρακτικό είναι σε ρόδες το μετακινείς όπου θέλεις εσύ το ύψος το ρυθμίζεις από 76cm έως και 100cm έχει δυο πλατό 44cmΧ40cm για laptop και 26cmX40cm για muis,και η διαστάσεις του πακέτου είναι αυτές 82x48x7.5 cm, στο γραφείο μπορείς να το έχεις δίπλα σου άνετα. ως για το πάτωμα :cry:

 

 

http://diversen.marktplaats.nl/zorg-overige/390960223-laptop-bed-ziekenhuis-ontbijt-eet-tafel.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος πάντων. Προφανώς δεν έχεις χρησιμοποιήσει κανένα από αυτά και όπως λες κι εσύ δεν έχεις καν φορητό.

Μπορείς να το αγοράσεις και να μας πεις τη γνώμη σου αφού σου αρέσει τόσο πολύ.

Αν πάλι οι περισσότεροι χρήστες φορητών θεωρούν ότι θα τους εξυπηρετούσε ένα τέτοιο έπιπλο, εδώ είναι να μας πουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.nottable.com.br/compre.php

http://www.smartlaptopstand.com/index.php?p=1_17

<<50% ΈΚΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΣ ΤΟΥ TROMAKTIKO! Η προσφορά συνεχίζεται! Πατήστε για να αποκτήσετε την πιο βολική βάση για laptop Από €45.00 + €12.00 έξοδα αποστολής=€57.00 μόνο με €29.00 τελική τιμή και δωρεάν έξοδα αποστολής!>>ρωτα πριν το παρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ένα φανταστικό στο ikea, ανακλινόμενο, με σχεδόν 30 ευρώ. Το έχω και το συστηνω. Είναι όμως τραπεζάκι (όπως ο τίτλος του άρθρου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...