Προς το περιεχόμενο

Δεν ανοιγουν τα windows


Cabir

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας, εχω εδω και καιρο τα windows 7 64βιτ και πριν 3 μερες κατεβασα το comodo firewall απο εκει νομιζω αρχισε το προβλημα σιγα σιγα, σημεραπου το εκανα uninstall μου εβγαζε συνεχεια Windows explorer stop responding σε διαφορες στιγμες, δεν εκανα κατι συγκεκριμενο για να βγει και υστερα απο ενα ρεσταρτ δεν ξανανοιξε.

 

Λειτουργανε ολα κανονικα μεχρι στην οθονη που εχει το σημα των windows αλλα ολα μετα μαυριζουν και δεν εχει κατι που μπορω να κανω,

Ειμαι μεσα απο τα ubuntu τωρα που ειναι σε διαφορετικο σκληρο, υπαρχει καμια λυση για το τι μπορω να κανω? Ολες οι ιδεες ευπροσδεκτες ετσι που γινανε τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω και το δοκιμασα, αλλα περναει το loading και με βγαζει σε μια μπλε οθονη και το ποντικι λειτουργα κανονικα αλλα μενει εκει δεν κανει τιποτα αλλο η να μου δωσει μια επιλογη, ουτε απο safe mode με βαζει που δοκιμασα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω και το δοκιμασα, αλλα περναει το loading και με βγαζει σε μια μπλε οθονη και το ποντικι λειτουργα κανονικα αλλα μενει εκει δεν κανει τιποτα

 

Του δίνεις καθόλου χρόνο; Μπορεί να αργήσει κάνα τεταρτάκι μέχρι να ξεκινήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαλε το comodo

 

Επειδη τα εβγαλα εγινε ολο αυτο.

 

Δικαιο εχεις ελφ ηθελε οντως τουλαχιστον 10 λεπτα να κανει κατι

 

το εκανα φορματ τελικα και 3εμπερδευσα, ευχαριστω για την βοηθεια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εκανα φορματ τελικα και 3εμπερδευσα, ευχαριστω για την βοηθεια :-)

 

σε τέτοιες περιπτώσεις η καλύτερη φάση είναι το format.

εκεί που θα πεδέβετε κάποιος να βρεί που είναι το πρόβλημα και τα ασχολείται ώρες να το λύσει..... άς κάνει ένα φορματ και σε 2 ώρες το πολύ είναι πεντακάθαρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε τέτοιες περιπτώσεις η καλύτερη φάση είναι το format.

εκεί που θα πεδέβετε κάποιος να βρεί που είναι το πρόβλημα και τα ασχολείται ώρες να το λύσει..... άς κάνει ένα φορματ και σε 2 ώρες το πολύ είναι πεντακάθαρος

 

Το καλύτερο είναι το ghost η το acronis,μπουτάρης με ένα cd κάνεις μια επαναφορά την εικόνα που έχεις πάρει από το σύστημα σου και σε δέκα λεπτά το πολύ είσαι έτοιμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για σας, εχω εδω και καιρο τα windows 7 64βιτ και πριν 3 μερες κατεβασα το comodo firewall απο εκει νομιζω αρχισε το προβλημα σιγα σιγα, σημεραπου το εκανα uninstall μου εβγαζε συνεχεια Windows explorer stop responding σε διαφορες στιγμες, δεν εκανα κατι συγκεκριμενο για να βγει και υστερα απο ενα ρεσταρτ δεν ξανανοιξε.

 

Λειτουργανε ολα κανονικα μεχρι στην οθονη που εχει το σημα των windows αλλα ολα μετα μαυριζουν και δεν εχει κατι που μπορω να κανω,

Ειμαι μεσα απο τα ubuntu τωρα που ειναι σε διαφορετικο σκληρο, υπαρχει καμια λυση για το τι μπορω να κανω? Ολες οι ιδεες ευπροσδεκτες ετσι που γινανε τα πραγματα.

Πριν κάνεις format δοκίμασε να κάνεις και "επαναφορά συστήματος".

Διάλεξε ένα σημείο πρίν από τότε που σου παρουσίασε το πρόβλημα. Δηλ. πριν εγκαταστήσεις το comodo firewall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...