Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

app-jwBAj.cs.png RockPlayer

Ένας media player που παίζει τα πάντα, υποστηρίζει υπότιτλους άλλα όχι ελληνικούς ακόμα! (Άκυρο, υποστηρίζει αλλά πρέπει να είναι σε unicode encoding για να δείξει ελληνικά )

It supports almost all video formats including DivX, avi, mkv, rmvb, etc. This version runs on processor supporting ARMv7 instruction set.

details?id=org.freecoder.android.cmplayer.v7

 

jfecbucsv.jpg

 

Μετά από επικοινωνία με τον προγραμματιστή μου είπε ότι σε μελλοντική έκδοση θα το φτιάξει και δεν θα χρειάζεται να είναι σε unicode για να δείξει τους ελληνικούς υπότιτλους.

Πολύ καλός ο Player

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Android το λενε και ολα τα παιδακια κλαινε.

ευχαριστω πολυ!

εβαλα και το a1 και το mplayer.και αυτα υποστηριζουν srt λενε.θα τεσταρω τους simpsons αυριο να δω πoιο απο τα τρια μου βγαζει καλυτερα αποτελεσματα.

 

αγαπαω android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Android το λενε και ολα τα παιδακια κλαινε.

ευχαριστω πολυ!

εβαλα και το a1 και το mplayer.και αυτα υποστηριζουν srt λενε.θα τεσταρω τους simpsons αυριο να δω πoιο απο τα τρια μου βγαζει καλυτερα αποτελεσματα.

 

αγαπαω android.

 

Για δώσε μας ενημέρωση.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώσε μας ενημέρωση.;)

 

 

σε ansi ολοι μου παιζανε κινεζικα....

μολις μετετρεψα σε απλο unicode επαιζε μονο ο rockplayer αλλα....μονο τους υποτιτλους...το 3gp αρχειο εκανε εναν απιστευτο θορυβο-παρασιτο,θα μου εκαιγε το ηχειο:devil::devil::devil::devil:

 

μολις μετετρεψα το srt σε unicode κατι...δεν θυμαμαι,ειχε δυο επιλογες,επαιζαν νερακι στους αλλους players.

 

γενικα ο rockplayer ειναι χαλια.

ο mplayer και ο a1 ειναι πολυ καλοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fake firefox

Το μόνο που κάνει είναι να δημιουργεί ενα εικονίδιο- συντόμευση firefox για τον explorer!

Καθόλου χρήσιμο αλλά εμένα προσωπικά μου αρέσει

!!

 

Sent from my iPod touch using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω μια έμπιστη εφαρμογή για το android.

είχα μια παρόμοια και σε windows mobile.

δηλαδή θέλω μερικούς αριθμούς να τους βάζω σε μαύρη λίστα και όταν με παίρνουν να μην χτυπάει το κινητό μου. το ίδιο να γίνεται και με τα sms να μην μπορούν να τα στείλουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψάχνω μια έμπιστη εφαρμογή για το android.

είχα μια παρόμοια και σε windows mobile.

δηλαδή θέλω μερικούς αριθμούς να τους βάζω σε μαύρη λίστα και όταν με παίρνουν να μην χτυπάει το κινητό μου. το ίδιο να γίνεται και με τα sms να μην μπορούν να τα στείλουν.

 

well if you have that person in your phonebook, theres a built-in option that says.. Send calls directly to voicemail.

 

10 χαρακτηρες

 

edit: για ψαξε στο market: call blocker , call filter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες βοήθεια! Έβαλα το sygic mobile maps 10 και στην αρχή καταλάθος έβαλα ρομάνικα... πακέτο! Έκανα uninstall και ξανά install αλλά έχει πάρει την γλώσσα.

Μπορεί να με καθοδηγήσει κάποιος από το μενού που πάμε να αλλάξουμε την γλώσσα...;

 

το βρήκα οκ! Thanx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jastonas τι λεει το sygic απο χάρτες;

 

Θα σου πω όταν γυρίσω από διακοπές στις 15 :ρ

Δεν ξέρω πολλά από gps αλλά λίγο που το δοκίμασα δεν μου δημιούργησε κάποιο πρόβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι ενδιαφερον που βρηκα. Φτιαξτε την Business Card σας με QR Code! :-D

Μολις το σκαναρετε (Barcode Scanner etc.) θα δειτε οτι εχει την επιλογη Add Contact οπου

θα συμπληρωθει αυτοματα η επαφη ειτε στο τηλεφωνο η στο gmail οπως επισης υπαρχει

και η επιλογη Show on Map! Δοκιμαστε το!

 

businesscardhandler1ash.gif

 

απο εδω:

 

http://www.tec-it.com/online-demos/Business-Cards/Free-Business-Cards.aspx?lang=en B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...