Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα παιδιά,

Δημιουργήσαμε την πρώτη μας εφαρμογή μόνο για άντρες και θα θέλαμε να μας στηρίξετε. Είναι δωρεάν. Ευχαριστούμε.

 

https://play.google.com/store/search?q=Chicklist&c=apps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O firefox 20.0 για android  εχει προβληματα με μερικες σελιδες ειδικα αυτες που χρειαζεται να εισαγεις δεδομενα π.χ. username,password κτλπ ή ειναι μονο σε μενα το προβλημα; Πολλες φορες οταν παω να βαλω τα στοιχεια χανεται η σελιδα, ή μαυριζει, ή χανονται μερικα στοιχεια της σελιδας. Ειμαι σε 2.6 gingerbeard με galaxy mini 2, αν αυτο εχει σημασια.

 

Αν οντως υπαρχουν αυτα τα προβληματα, εχετε να προτεινετε κανενα καλο browser περα απο αυτον του τηλεφωνου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ff είναι ο χειρότερος browser νομίζω για android.

Καταλαμβάνει τεράστιο όγκο, χάλια σε λειτουργίες και καθόλου βολικός.

Ο μόνος λόγος που τον έχω είναι ο συγχρονισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρα οντως υπαρχουν προβληματα με firefox σε φορτωμα σελιδων..Googlaροντας ειδα καλα αποτελεσματα απο chrome, dolphin..επισης ο opera τι λεει;..εχει καλη φημη σε mobile απο εποχη symbian ακομα..ξερουμε διαφορα απο τον κανονικο opera και απο τον opera mini? Sorry για τις πολλες ερωτησεις απλα ειμαι νεος στον κοσμο του android και δεν εχω μεγαλη εμπειρια στο τι ειναι καλο απο θεμα εφαρμογων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω android 4.2.2 στο nexus 4. Μπαίνω στο mega TV να δω εκπομπές και μου λέει οτι χρειάζεται flash player υπάρχει περιπτωση κάποια εφαρμογή να μου κανει τη δουλεια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποια αξιόλογη δωρεάν σουίτα office όπου εκτός από το άνοιγμα εγγράφων και αρχείων να μπορείς να κάνεις και δημιουργία νέων αρχείων doc, xls κλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έχω android 4.2.2 στο nexus 4. Μπαίνω στο mega TV να δω εκπομπές και μου λέει οτι χρειάζεται flash player υπάρχει περιπτωση κάποια εφαρμογή να μου κανει τη δουλεια ;

Βρες το flash player .apk (adobe site ή αλλού)και εγκατέστησέ το μόνος σου

 

Υπάρχει κάποια αξιόλογη δωρεάν σουίτα office όπου εκτός από το άνοιγμα εγγράφων και αρχείων να μπορείς να κάνεις και δημιουργία νέων αρχείων doc, xls κλπ;

Kingsoft Office...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...