Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια απορια για το sharit ,πως μπορουμε να στελνουμε τις φωτο σε αλλο σκληρο εκτος απο το c: ; να επιλεξουμε ας πουμε τον d

 

επισης η ποιτητα εικονας ειναι ιδια οπως και τα mb;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια απορια για το sharit ,πως μπορουμε να στελνουμε τις φωτο σε αλλο σκληρο εκτος απο το c: ; να επιλεξουμε ας πουμε τον d

Για να πω την αληθεια δεν το ξερω.

Ο ποιο απλος τροπος ειναι η μετακινηση απο τον c στο d.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω ένα app για να κρατάω backup κάποιους φακέλους στο κινητό σε cloud.

ξέρω ότι υπάρχουν εφαρμογές που ανεβάζουν τις φωτογραφίες που έχεις τραβήξει (πχ onedrive app).

 

αλλά εγώ θέλω πχ να επιλέξω ας πούμε 5-6 διαφορετικούς φακέλους που έχω στο κινητό μου και τα περιεχόμενα αυτών των φακέλων να ανεβαίνουν στο cloud. είτε κατευθείαν, είτε ανα 1-2-3 ώρες αυτόματα χωρίς να το κάνω εγώ. δε με ενδιαφέρει να γίνεται συγχρονισμός και από τις 2 πλευρές.

 

τι υπάρχει; αν υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω ένα app για να κρατάω backup κάποιους φακέλους στο κινητό σε cloud.

ξέρω ότι υπάρχουν εφαρμογές που ανεβάζουν τις φωτογραφίες που έχεις τραβήξει (πχ onedrive app).

 

αλλά εγώ θέλω πχ να επιλέξω ας πούμε 5-6 διαφορετικούς φακέλους που έχω στο κινητό μου και τα περιεχόμενα αυτών των φακέλων να ανεβαίνουν στο cloud. είτε κατευθείαν, είτε ανα 1-2-3 ώρες αυτόματα χωρίς να το κάνω εγώ. δε με ενδιαφέρει να γίνεται συγχρονισμός και από τις 2 πλευρές.

 

τι υπάρχει; αν υπάρχει.

Αυτα κανουν!!

google drive

Dropbox

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρησιμοποιώ το CamScanner σαν εφαρμογή για σκανάρισμα και OCR. το μόνο που με χαλάει είναι ότι δεν υποστηρίζει ελληνικά στο OCR.

έχετε να προτείνετε καμιά εφαρμογή ανάλογων δυνατοτήτων που να υποστηρίζει OCR ελληνικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, έχω ανεβάσει μια εφαρμογή για τα LiveScores και τα στατιστικά των αγώνων που βρίσκονται στο κουπόνι του στοιχήματος του ΟΠΑΠ για το ποδόσφαιρο και το μπάσκετ.

 

Περιέχονται στατιστικά και ειδοποιήσεις και είναι χρήσιμο εργαλείο για τους παίχτες. Το όνομα είναι Greek LiveScores και μπορείτε να το βρείτε ΕΔΩ

 

 

logo.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας, έχω ανεβάσει μια εφαρμογή για τα LiveScores και τα στατιστικά των αγώνων που βρίσκονται στο κουπόνι του στοιχήματος του ΟΠΑΠ για το ποδόσφαιρο και το μπάσκετ.

 

Περιέχονται στατιστικά και ειδοποιήσεις και είναι χρήσιμο εργαλείο για τους παίχτες. Το όνομα είναι Greek LiveScores και μπορείτε να το βρείτε ΕΔΩ

 

 

logo.png

 

 

πολλες διαφημισεις φιλε, αλλες δεν ειχες να βαλει;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια εφαρμογη επεξεργασιας φωτογραφιας που να εχει οποια φιλτρσ θα εχει, να ρυθμιζεις σιγουρα noice reduction, clarity, shadows, lightings αλλα μην μου υποβιβαζει την φωτογραφια σε αναλυση- μεγεθος.

Πχ τωρα πειραζω μια φωτο 20mp και 10mb και μου την βγαζει 500 kb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, υπάρχει εφαρμογή (δεν ξέρω καν αν γίνεται) που να μετράει την υγεία της μπαταρίας;

Έχω την εντύπωση ότι δεν κρατάει το ίδιο με παλιότερα, αλλά θα ήθελα προτού αγοράσω καινούρια, να σιγουρευτώ.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να την μετρήσω χωρίς να την πάω σε τεχνικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, υπάρχει εφαρμογή (δεν ξέρω καν αν γίνεται) που να μετράει την υγεία της μπαταρίας;

Έχω την εντύπωση ότι δεν κρατάει το ίδιο με παλιότερα, αλλά θα ήθελα προτού αγοράσω καινούρια, να σιγουρευτώ.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να την μετρήσω χωρίς να την πάω σε τεχνικό;

Δοκιμασε το Aida64 και πηγαινε στην επιλογη που λεει battery

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε το Aida64 και πηγαινε στην επιλογη που λεει battery

 

ευχαριστώ για την πρόταση,

το μόνο που βρήκα στο Aida64 είναι το Battery Health που είμαι στο good.

Είναι αξιόπιστο αυτό;

Τι βαθμίδες έχει;

Πχ, υπάρχει και very good;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...