Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητήρια, Δημήτρη, σ' εσένα και το συνεργάτη σου, για τη χρήσιμη εφαρμογή που φτιάξατε και έχει βελτιωθεί σημαντικά από την αρχική της έκδοση.

Χθες, την πρότεινα σε δύο φίλους (ο ένας με αέριο) και με μια γρήγορη επίδειξη, αφενός επαλήθευσαν φτηνά πρατήρια που είχαν ήδη εντοπίσει αφετέρου έμειναν ικανοποιημένοι από το interface και τις χρηστικές πληροφορίες, για όλα τα είδη καυσίμου.

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου :)

 

Χαίρομαι που βγαίνει καλό το αποτέλεσμα και αρέσει στους χρήστες. Οποιαδήποτε πρόταση βελτίωσης ή παρατήρηση ευπρόσδεκτη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το επισημο προγραμμα του find my iphone της samsung   που μπορω να το βρω ?http://www.samsung.com/gr/apps/mobile/findmymobile/

ψαχνω στο playstore και βρισκω αλλα οχι το επισημο


το επισημο προγραμμα του find my iphone της samsung   που μπορω να το βρω ?http://www.samsung.com/gr/apps/mobile/findmymobile/

ψαχνω στο playstore και βρισκω αλλα οχι το επισημο

οκ παιδεια το βρηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ greenify από εμένα.

Σταματάει τις εφαρμογές (που δεν είναι του συστήματος/προεγκστεστημένες) από το να τρέχουν στο background και να τρώνε μπαταρία (κυρίως)/δεδομένα/κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θυμαμαι να δουλευω παλιοτερα καποια εφαρμογη call blocker η οποία συγχρονιζε με αλλους χρηστες και σε ενημερωνε οταν ενα νουμερο το είχαν black listed πολλοί και σου εβγαζε και τον λογο (συνηθως spam -διαφημιστικες).
Με ειχε βολεψει πολύ,γιατι σε ενημερωνε για νουμερα που δεν ειχες μπανάρει ο ίδιος και σε εσωζε απο πρηξιμο.
Δεν μπορω να θυμηθω ομως το ονομα της.
Την ξέρει καποιος?

edit : τελικά ήταν η truecaller.

Επεξ/σία από suffocater
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο με το θεμα, αλλα δεν εχω που αλλου να ρωτησω. Αποφασισα να κλεισω το viber account μου, οποτε πηγα στις ρυθμισεις, βρηκα εκει που λεει deactivate account, το πατησα, μου ηρθε ο σχετικος κωδικος και ειπε οτι η απενεργοποιηση εγινε κανονικα. Παρολα αυτα, φαινομαι κανονικα στο viber των φιλων μου... Γιατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ greenify από εμένα.

Σταματάει τις εφαρμογές (που δεν είναι του συστήματος/προεγκστεστημένες) από το να τρέχουν στο background και να τρώνε μπαταρία (κυρίως)/δεδομένα/κτλ.

 

Πακέτο με το Wakelock Detector καλύτερα για να βλέπει αν κάποια του ρουφάει μπαταρία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιον password manager προτείνεται ,στο iPhone είχα το 1passe δύστυχος δεν υπάρχει σε androit ,κατα προτίμηση να ανοίγει με δακτυλικό αποτύπωμα ,να ειναι cloud αμα ειναι δωρεάν ακόμα καλύτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ πήρα την 1η μου συσκευή Android. Έχει κανείς μια λίστα με τα essential apps?

Χωρις να αναλυσω τι ειναι το καθετι: greenify, vlc, opera mini, file manager+, google pdf viewer, nova launcher και τελος greek wpa finder :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...