Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω εφαρμογή που μετράς μεροκάματα ή ώρες δουλειάς και σου βγάζει σούμα.

Πέρσυ κάποιος είχε προτείνει κάτι τέτοιο.

Θυμάται κανείς σας ποια εφαρμογή είναι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπηκα στην stock εφαρμογη downloads του και πατησα clear list γιατι πιστευα πως απλα σβηνε τις εγγραφες, και οχι τα αρχεια τα ιδια.... Οντως τωρα τη παλευει το κινητο καθολου? Μου εσβησε οτι ειχα κατεβασει ever πως ξαναπερνω τωρα τα αρχεια. Πριν 3-4 μερες το κανα και λογικα δε θα χουν γραφτει πολα στη συγκεκριμενες θεση της μνημης του κινητου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω εφαρμογή που μετράς μεροκάματα ή ώρες δουλειάς και σου βγάζει σούμα.

Πέρσυ κάποιος είχε προτείνει κάτι τέτοιο.

Θυμάται κανείς σας ποια εφαρμογή είναι;

 

εν τέλει, έβαλα αυτήν

https://play.google.com/store/apps/details?id=lincyu.shifttable

 

δεν είναι στα ελληνικά, είναι στα αγγλικά.

Μπορείς να βάλεις κάθε μέρα τι βάρδια κάνεις, να ορίσεις χρήματα ανά ώρα ή ανά μεροκάματο.

 

Έχει βάρδιες έτοιμες, μπορείς να φτιάξεις και μόνος σου.

 

Αυτό που δεν έχει δυστυχώς, είναι να μπορείς να βάλεις στην ίδια μέρα, διαφορετικές εργασίες.

Πχ αν κάποιος δουλεύει σε δύο δουλειές, πρωί και απόγευμα, ή απόγευμα και βράδυ, δεν μπορεί να φορτώσει σε μία μέρα δύο βάρδιες.

Καθώς ανήκω σε αυτή την κατηγορία, η λύση που βρήκα είναι να ορίσω βάρδια με τα ονόματα και των δύο εταιριών, για να θυμάμαι πότε έχω δουλέψει που.

 

Με βάση τις απολαβές που έχεις ορίσει σου βγάζει σούμα μήνα ή ότι άλλου χρονικού διαστήματος θέλεις.

 

Αν βρείτε καμία άλλη καλύτερη, σφυρίξτε το.

 

 

Γενικά υπάρχουν πάρα πολλές εφαρμογές, με τρελές γκατζετιές, πχ να ορίσεις στο gps πότε είσαι στην δουλειά και να καταλαβαίνει αυτόματα ότι είσαι στην δουλειά με βάση το gps και να σου γράφει ώρες, ή το ίδιο με τσιπάκια nfc, να χτυπάς το nfc στην άφιξη και στην αναχώρηση και να γράφει ώρες μόνο του.

Αλλά δεν μου φάνηκαν βολικές, ποιος σήμερα πληρώνεται με ακρίβεια λεπτού και ποιος έχει ανοιχτό το gps όλη την ώρα;

 

tags: μισθοδοσία, μεροκάματο, εργασία, δουλειά

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ερωτηση, εχει κανεις ιδεα αν και ποτε θα ειναι διαθεσιμες οι εφαρμογες Android pay or Samsung pay? Η αν ξερει καμια αλλη παρομοια εφαρμογη (εμπιστη ομως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση, εχει κανεις ιδεα αν και ποτε θα ειναι διαθεσιμες οι εφαρμογες Android pay or Samsung pay? Η αν ξερει καμια αλλη παρομοια εφαρμογη (εμπιστη ομως)

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.walletnfcrel&hl=el

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@blueangel3

 

Δεν ειναι διαθεσιμη για καμια απο τις συσκευες μου LG g2 + S7 edge

 

http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-pay/android-pay-1-0-102576552-release/android-pay-1-0-102576552-android-apk-download/ 

 

Από εδώ τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή όσον αφορά την δημιουργία ενός προγράμματος κάθε μέρα ? Δηλαδή να με ενημερώνει πότε πρέπει να διαβάσω,γυμναστώ κλπ... να οργανώνω την ημέρα μου γενικότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή όσον αφορά την δημιουργία ενός προγράμματος κάθε μέρα ? Δηλαδή να με ενημερώνει πότε πρέπει να διαβάσω,γυμναστώ κλπ... να οργανώνω την ημέρα μου γενικότερα.

Δημιουργία στοχου, στο Google calendar στο κινητό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή όσον αφορά την δημιουργία ενός προγράμματος κάθε μέρα ? Δηλαδή να με ενημερώνει πότε πρέπει να διαβάσω,γυμναστώ κλπ... να οργανώνω την ημέρα μου γενικότερα.

Παντρέψου και δεν θα χρειαστείς ποτε να κανεις ξανά προγραμμα στην ζωή σου

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...