Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έβαλα μόνο να ξεκλειδώνει με το ένα πλήκτρο της εντασης...λίγο δύσκολο να το πατήσει το μωρό...και όλα τα άλλα ξεκλειδωματα τα έβγαλα για ευκολία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, stavros34 είπε

Εγώ έβαλα μόνο να ξεκλειδώνει με το ένα πλήκτρο της εντασης...λίγο δύσκολο να το πατήσει το μωρό...και όλα τα άλλα ξεκλειδωματα τα έβγαλα για ευκολία...

το ιδιο εκανα κι εγω.

3 ώρες πριν, Federacion είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

για σ σ μ αγειρα!

γεια σου κι εσενα μαστορα ;}

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 1/8/2018 at 10:36 AM, andreasomagiras said:

2ο) δεν μπορώ να συνδεθώ στο lastpass από το Firefox στο κινητό, δεν ξέρω αν παίζει ρόλο, αλλά δεν μου συγχρονίζει και τον λογαριασμό στο κινητό, τελευταίος συγχρονισμός γράφει, 1 Δεκεμβρίου του 2017.

και σε μενα το ιδιο κανει σχεδον δυο μηνες τωρα. Η εφαρμογη λειτουργει κανονικα, το addon του firefox δεν κανει login

Επεξ/σία από giorgolavos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, giorgolavos είπε

και σε μενα το ιδιο κανει σχεδον δυο μηνες τωρα. Η εφαρμογη λειτουργει κανονικα, το addon του firefox δεν κανει login

Ευχαριστώ για την ενημέρωση, έσκασα μήπως δεν κάνω κάτι σωστά.

ο λόγος που είπα να πάω στην αλεπού ήταν το ότι δέχεται τα έξτρα που έχω στο σταθερό.

στο Opera μπορούμε να βάλουμε έξτρα όπως την αλεπού; για κινητά ενδιαφέρομαι πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση.
Ειχα τις εφαρμογες gwpa finder και web2sms στο παλιο μου κινητο με android 4.3 και δουλευανε κανονικοτατα, χωρις να ζητησουν κατι. Τις εβαλα στο καινουριο που ειναι με android 7.1.2 και το μεν ζηταει προσβαση στο LOCATION, το οποιο εχω παντα κλειστο προφανως και το ανοιγω μονο για εφαρμογες τυπου here, και το δε ζηταει να γινει η default εφαρμογη αποστολης sms, αλλιως δεν στελνει τιποτα. Γιατι τετοια χαλια και γιατι δεν εχουν παρομοιες απαιτησεις στο παλιο λειτουργικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, jim_p είπε

Ερωτηση.
Ειχα τις εφαρμογες gwpa finder και web2sms στο παλιο μου κινητο με android 4.3 και δουλευανε κανονικοτατα, χωρις να ζητησουν κατι. Τις εβαλα στο καινουριο που ειναι με android 7.1.2 και το μεν ζηταει προσβαση στο LOCATION, το οποιο εχω παντα κλειστο προφανως και το ανοιγω μονο για εφαρμογες τυπου here, και το δε ζηταει να γινει η default εφαρμογη αποστολης sms, αλλιως δεν στελνει τιποτα. Γιατι τετοια χαλια και γιατι δεν εχουν παρομοιες απαιτησεις στο παλιο λειτουργικο?

Για την πρωτη ερωτηση https://thanosfisherman.github.io/pages-el/gwpa-faqs.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαρμογές για σμσ.
Ποιες χρησιμοποιείτε;

Μια χαρά είναι η stock andorid που έχει το καινούριο μου moto g5 plus, αλλά δεν έχει προγραμματισμό sms, κάτι που δεν χρησιμοποιώ συχνά, αλλά με έχει διευκολύνει στο παρελθόν.

Υπάρχει ελαφριά, εύχρηστη και με προγραμματισμένη αποστολή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες

 

 

κεφαλαιο email app

 

χρησιμοποιουσα για πολυ καιρο το typemail.μου εκανε νερα με τις ειδοποιησεις και το εβγαλα.περασα απο aquamail k edison mail,αλλα παντα κατι ελειπε ειδικα στο τελευταιο.

εβαλα τον yahoo λογαριασμο μου στο gmail app αλλα το νωριτερο που κανει τσεκ ειναι τα 15 λεπτα και μενα δε μου κανει κατι τετοιο..γινεται με καποιο τροπο να ερχονται ταχυτερα?

 

καποια αλλη προταση?ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 hours ago, patrickdrd said:

το aqua γιατί δεν σου κανε;

Δεν ερχόταν σωστά οι ειδοποιήσεις μου 

 

Τώρα δοκιμάζω το my mail που μου αρέσει ο τρόπος λειτουργίας του 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, barman_ είπε

Καλησπερα παιδες

κεφαλαιο email app

χρησιμοποιουσα για πολυ καιρο το typemail.μου εκανε νερα με τις ειδοποιησεις και το εβγαλα.περασα απο aquamail k edison mail,αλλα παντα κατι ελειπε ειδικα στο τελευταιο.

εβαλα τον yahoo λογαριασμο μου στο gmail app αλλα το νωριτερο που κανει τσεκ ειναι τα 15 λεπτα και μενα δε μου κανει κατι τετοιο..γινεται με καποιο τροπο να ερχονται ταχυτερα?

καποια αλλη προταση?ευχαριστω 

Στο Edison τι χρειαζόσουν; Ρωτάω διότι κι εγώ με ψάξιμο σε αυτή κατέληξα (για τα δευτερεύοντα emails μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, stark said:

Στο Edison τι χρειαζόσουν; Ρωτάω διότι κι εγώ με ψάξιμο σε αυτή κατέληξα (για τα δευτερεύοντα emails μου).

Άμεση ειδοποίηση. Με ξενέρωσε που είναι φτωχό όμως σε ρυθμίσεις, δεν μπορούσα να κάνω βασικά πράγματα πχ μαζική μεταφορά σε φάκελο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, lefterisv said:

barman_  τσέκαρε το bluemail

ειναι στα υποψιν μου εαν δεν αποδωσει σωστα το my mail που μεχρι στιγμης φαινεται οπως το θελω

 

ευχαριστω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος αλλά αγόρασα νωρίτερα μια εφαρμογή από το playstore, πληρώθηκε κανονικά αλλά δεν κατεβαίνει,  ζητάει πληρωμή ξανά! Έχει τύχει σε κανέναν άλλον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...