Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, zio10 είπε

Δεν ξέρω αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος αλλά αγόρασα νωρίτερα μια εφαρμογή από το playstore, πληρώθηκε κανονικά αλλά δεν κατεβαίνει,  ζητάει πληρωμή ξανά! Έχει τύχει σε κανέναν άλλον;

Στέλνεις με  mail το order number της αγοράς σου μέσα απο payments.google και μετά σου στέλνουν ένα redeem code συνήθως που το βάζεις στο playstore στην πληρωμή σαν κωδικό εξαργύρωσης και την ξανακατεβάζεις .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Creta1 είπε

Στέλνεις με  mail το order number της αγοράς σου μέσα απο payments.google και μετά σου στέλνουν ένα redeem code συνήθως που το βάζεις στο playstore στην πληρωμή σαν κωδικό εξαργύρωσης και την ξανακατεβάζεις .

Σ'ευχαριστώ! Το έστειλα σαν σχόλιο γιατί παιδεύομαι μια ώρα να βρω σε ενα mail ή ένα chat! Πιστεύω να το δουν!

Αν εννοείς να το στείλω στο δημιουργό της εφαρμογής έστειλα νωρίτερα και μου είπε ότι είναι θέμα google...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, zio10 είπε

Σ'ευχαριστώ! Το έστειλα σαν σχόλιο γιατί παιδεύομαι μια ώρα να βρω σε ενα mail ή ένα chat! Πιστεύω να το δουν!

Αν εννοείς να το στείλω στο δημιουργό της εφαρμογής έστειλα νωρίτερα και μου είπε ότι είναι θέμα google...

Μερικές φορές είναι και θέμα του playstore. Αγόρασα εφαρμογή σε κινητό και μετά όταν πήγα να το περάσω και σε άλλη συσκευή με τον ίδιο λογαριασμό ζητούσε ξανά αγορά.

Το άφησα και μετά από κάνα μισάωρο που ξαναμπήκα το κατέβασα κανονικά χωρίς πρόβλημα.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/12/2018 στις 2:49 ΠΜ, barman_ είπε

Δεν ερχόταν σωστά οι ειδοποιήσεις μου 

Τώρα δοκιμάζω το my mail που μου αρέσει ο τρόπος λειτουργίας του 

Καλημέρα.
Το δοκίμασα κι εγώ. Ενα αρνητικό, αν βεβαια δεν κανω κατι εγω λαθος στο σεταρισμα... Δεν εχει unified inbox ;;;!!! :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα !

Ψάχνω για εφαρμογή Remote με την οποία θα μπορώ να διαχειρίζομαι τα power options του Windows PC μου απο το κινητό.
Δηλαδή να μπορώ να στείλω εντολή στο Windows PC για shut down, sleep, κλπ.
Απλα με ενδιαφέρει να έχει και timer, δηλαδη να τη βαζω να κανει shut down / sleep / κλπ το PC σε Χ λεπτά.

Σε iOS περιβαλλον χρησιμοποιούσα το OFF Remote

Αναφορά σε κείμενο

Off Remote lets you turn off, lock, sleep, log off and restart a PC or Mac directly from your iPhone, iPad or iPod touch.

The timer function lets you set Off to trigger up to 24 hours in the future so you can set a computer to automatically turn off after a task such as completing a download or upload, etc.

Σε Android εχω βρει καποιες απλες οπως το Unified Remote, αλλα δεν εχουν timer.

Εχεις κανεις καμια ιδεα για τετοια εφαρμογη που αναζητώ (με timer) ;

Επεξ/σία από stark
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρησα πως οταν συνδεομαι στο ιντερνετ, ξεκινανε αυτοματα απο πισω η opera mini και η opera mini beta. Δεν τις βλεπω να ξεκινανε, απλα οταν παταω το greenify να κλεισει οτι τρεχει, κλεινει και αυτες. Κοβεται απο καπου αυτο ή θελω αναγκαστικα root και κατι που να κοβει τα autostart events γενικως?

Nokia 5 με android 7.1.2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, jim_p είπε

Παρατηρησα πως οταν συνδεομαι στο ιντερνετ, ξεκινανε αυτοματα απο πισω η opera mini και η opera mini beta. Δεν τις βλεπω να ξεκινανε, απλα οταν παταω το greenify να κλεισει οτι τρεχει, κλεινει και αυτες. Κοβεται απο καπου αυτο ή θελω αναγκαστικα root και κατι που να κοβει τα autostart events γενικως?

Nokia 5 με android 7.1.2.

Θέλει root+ Xposed+greenifi+ Donation για ολοκληρωμένο κόψιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καποια εφαρμογή για σοβαρο equalizer μουσικής . Δεν είναι κακος ο ήχος μια χαρά είναι σε rn4 απλά επειδή πήρα έως xiaomi bt speaker που όλος ο χειρισμός γίνεται από το κινητό θα ήθελα να μια τέτοια εφαρμογή αν υπάρχει 

Επεξ/σία από vargas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vargas είπε

Καποια εφαρμογή για σοβαρο equalizer μουσικής . Δεν είναι κακος ο ήχος μια χαρά είναι σε rn4 απλά επειδή πήρα έως xiaomi bt speaker που όλος ο χειρισμός γίνεται από το κινητό θα ήθελα να μια τέτοια εφαρμογή αν υπάρχει 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hiby.music&hl=en

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, jim_p είπε

Παρατηρησα πως οταν συνδεομαι στο ιντερνετ, ξεκινανε αυτοματα απο πισω η opera mini και η opera mini beta. Δεν τις βλεπω να ξεκινανε, απλα οταν παταω το greenify να κλεισει οτι τρεχει, κλεινει και αυτες. Κοβεται απο καπου αυτο ή θελω αναγκαστικα root και κατι που να κοβει τα autostart events γενικως?

Nokia 5 με android 7.1.2.

Χωρίς root δε μπορείς να κάνεις κάτι μόνιμο, μόνο αυτό που ήδη κάνεις. Υπάρχει η πολύ ωραία εφαρμογή Autostarts, αλλά όπως είπα για όλες αυτές τις δουλειές χρειάζεται root.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε πουθενα topic με προσφορές σε Android Apps;

These paid Android icon packs are free for a limited time, grab them while you can!

https://www.phonearena.com/news/These-paid-Android-icon-packs-are-free-for-a-limited-time-grab-them-while-you-can_id101764

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, stark είπε

Εχουμε πουθενα topic με προσφορές σε Android Apps;

These paid Android icon packs are free for a limited time, grab them while you can!

https://www.phonearena.com/news/These-paid-Android-icon-packs-are-free-for-a-limited-time-grab-them-while-you-can_id101764

 

 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...