Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Θα το δοκιμάσω και αυτό. Σε ευχαριστώ

45 λεπτά πριν, saruman123 είπε

Δυστυχώς ούτε αυτή με βόλευει. Πέρα από το ότι δεν έχει ολόκληρα τα τραγούδια, αλλά οκ αυτό, το βασικό είναι ότι δε μπορώ να ακούσω με την εφαρμογή να παίζει από πίσω. Οπότε μου είναι αχρειστο. Θα πρέπει να αγοράσω spotify.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, panossar95 είπε

Μέσα δε έχει τραγούδια το συγκεκριμένο πρόγραμμα. Θέλω με βάση δεδομένων, όχι από δικιά μου λίστα

Δεν σε πιάνω, να στριμαρεις τραγούδια δεν θες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, _Στεργιος_ είπε

Δεν σε πιάνω, να στριμαρεις τραγούδια δεν θες ;

Ναι, τελικά θα χρησιμοποιώ το soundcloud. Παίζει κανονικά η εφαρμογή από πίσω. Δε θέλω να είμαι μέσα, θέλω να μπορώ να μπαίνω ιντερνετ κανονικά, αλλιώς θα χρησιμοποιούσα και το youtube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, panossar95 είπε

Ναι, τελικά θα χρησιμοποιώ το soundcloud. Παίζει κανονικά η εφαρμογή από πίσω. Δε θέλω να είμαι μέσα, θέλω να μπορώ να μπαίνω ιντερνετ κανονικά, αλλιώς θα χρησιμοποιούσα και το youtube

Είδες την εφαρμογή που σου είπα; Κάνει ακριβώς αυτό που θες και μάλιστα δίνει την δυνατότητα να κατεβάσεις και κάποιο τραγούδι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, _Στεργιος_ είπε

Είδες την εφαρμογή που σου είπα; Κάνει ακριβώς αυτό που θες και μάλιστα δίνει την δυνατότητα να κατεβάσεις και κάποιο τραγούδι 

Όντως? Μα τη κατέβασα και δεν είχε μέσα τραγούδια. Θα την ξαναδώ μετά, ίσως έκανα βλακεία εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, panossar95 είπε

Όντως? Μα τη κατέβασα και δεν είχε μέσα τραγούδια. Θα την ξαναδώ μετά, ίσως έκανα βλακεία εγώ.

APK απο γκουκγολ κατεβαζεις, μην ψαξεις στο πλειστορ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 hours ago, saruman123 said:

αν χρησιμοποιεις firefox, δοκιμασε τα google search link fix/link cleaner/neat url,

το παραπανω ειναι χαλια λινκ για καποιον του επιπεδου σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, patrickdrd είπε

αν χρησιμοποιεις firefox, δοκιμασε τα google search link fix/link cleaner/neat url,

το παραπανω ειναι χαλια λινκ για καποιον του επιπεδου σου :P

Το Brave χρησιμοποιώ :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω μια εφαρμογη που να καταγραφει τη διαδρομη μου με το αυτοκινητο (req) και να μπορω να προσθετω σημειωσεις σε σημεια τοπικα που θελω να θυμηθω κατι. Εχετε κατι υποψην?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ειδους μαγια πρεπει να κανω ωστε το greenify να κλεινει και τις εφαρμογες που αναφερονται σαν background-free (πχ το hobi στην εικονα) και να μην τις κλεινω με το χερι? Android 7.1.2 σε non rooted συσκευη. 
Στο android 4.3 που εχω στην παλια δεν κανει διακρισεις μεταξυ background-free και κανονικων και τις κλεινει ολες,

Screenshot_20180124-143406.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, jim_p είπε

Τι ειδους μαγια πρεπει να κανω ωστε το greenify να κλεινει και τις εφαρμογες που αναφερονται σαν background-free (πχ το hobi στην εικονα) και να μην τις κλεινω με το χερι? Android 7.1.2 σε non rooted συσκευη. 
Στο android 4.3 που εχω στην παλια δεν κανει διακρισεις μεταξυ background-free και κανονικων και τις κλεινει ολες,

Screenshot_20180124-143406.png

Για να δουλέψει πλήρως το greenify πρέπει να είναι root και να έχεις και το Donation Package

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τοτε πως δουλευει χωρις donation package στο αλλο κινητο? Το root, θεωρω, ειναι μονο για να κλεινιε τις εφαρμογες "σκοτωνοντας" τες, οχι πηγαινοντας σε καθε μια και πατωντας end task.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς γιατί στο power amp η κωδικοποίηση χαρακτήρων βγάζει κινέζικα μερικούς τίτλους τραγουδιών, ενώ την ίδια στιγμή η εφαρμογή μουσικής της xiaomi τα βγάζει κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...