Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, jim_p είπε

Τι ειδους μαγια πρεπει να κανω ωστε το greenify να κλεινει και τις εφαρμογες που αναφερονται σαν background-free (πχ το hobi στην εικονα) και να μην τις κλεινω με το χερι? Android 7.1.2 σε non rooted συσκευη. 
Στο android 4.3 που εχω στην παλια δεν κανει διακρισεις μεταξυ background-free και κανονικων και τις κλεινει ολες,

Screenshot_20180124-143406.png

Εμένα δεν μου κλείνει τελείως το messenger lite. :(

Ακόμα λύση δεν έχω βρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, jim_p είπε

Και τοτε πως δουλευει χωρις donation package στο αλλο κινητο? Το root, θεωρω, ειναι μονο για να κλεινιε τις εφαρμογες "σκοτωνοντας" τες, οχι πηγαινοντας σε καθε μια και πατωντας end task.

Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο η έκδοση που φοράνε τα κινητά......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 1/24/2018 στις 2:39 ΜΜ, jim_p είπε

Τι ειδους μαγια πρεπει να κανω ωστε το greenify να κλεινει και τις εφαρμογες που αναφερονται σαν background-free (πχ το hobi στην εικονα) και να μην τις κλεινω με το χερι? Android 7.1.2 σε non rooted συσκευη. 
Στο android 4.3 που εχω στην παλια δεν κανει διακρισεις μεταξυ background-free και κανονικων και τις κλεινει ολες,

Screenshot_20180124-143406.png

Μην σε ανησηχει δεν χειαζεται να γινει hibernate θα γινει οταν κρινει το λειτουργικο σου πως χρειαζεται να γινει εισαι σε android 7. Το 4 ειναι αλλη φαση ηθελε αλλους πορους το 7 κανει καλη διχειριση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/1/2018 στις 6:16 ΜΜ, Grim Ripper είπε

Εμένα δεν μου κλείνει τελείως το messenger lite. :(

Ακόμα λύση δεν έχω βρει.

αν το ψάξεις λίγο κάτω δεξιά έχει μια επιλογή να μην τα κρατάει backround free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω επιλέξει και αυτά απ' όσο θυμάμαι.
Δυστυχώς αυτή την περίοδο δεν χρησιμοποιώ το νεότερο κινητό (θα σταλεί για επισκευή τις επόμενες ημέρες) οπότε δεν θυμάμαι τι ρυθμίσεις είχα στο greenify.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποιό πιθανό είναι να έχει ξαναζητηθεί κάτι τέτοιο...τεράστιο νήμα για να το βρω :rolleyes:

Αναζητώ μια συσκευή (δεν με απασχολεί αν έχει κόστος) που να μπορεί να μου διαβάσει τους κωδικούς wi-fi που έχω συνδεθεί.

Οι περισσότερες που βλέπω ζητάνε root συσκευή και αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποια αξιόλογη που να μην πρέπει να γίνει root η συσκευή.

Αν κάποιος/α έχει κάτι στο μυαλό του ας το μοιραστεί... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kormos είπε

Το ποιό πιθανό είναι να έχει ξαναζητηθεί κάτι τέτοιο...τεράστιο νήμα για να το βρω :rolleyes:

Αναζητώ μια συσκευή (δεν με απασχολεί αν έχει κόστος) που να μπορεί να μου διαβάσει τους κωδικούς wi-fi που έχω συνδεθεί.

Οι περισσότερες που βλέπω ζητάνε root συσκευή και αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποια αξιόλογη που να μην πρέπει να γίνει root η συσκευή.

Αν κάποιος/α έχει κάτι στο μυαλό του ας το μοιραστεί... :rolleyes:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, BELL είπε

Υπάρχει μέσα στο κινητό το αρχείο αυτό με τους κωδικούς wifi και δεν χρειάζεται να κάνεις αυτην την διαδικασία. Με λίγο google search θα το βρεις

Αυτό το αρχείο όμως για να το βρεις και να το ανοίξεις χρειάζεται να είναι root το κινητό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, saruman123 είπε

Αυτό το αρχείο όμως για να το βρεις και να το ανοίξεις χρειάζεται να είναι root το κινητό.

Έχεις δίκιο τώρα το είδα και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, saruman123 είπε

Με μια γρήγορη ματιά που έριξα στην απάντηση σου ακολουθώντας το σύνδεσμο που είναι η πηγή αναφέρει >> Steps of getting Wi-Fi password on Android with root (ενώ εγώ αναζητώ αν υπάρχει κάποια που δεν χρειάζεται να είναι root) :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
40 λεπτά πριν, kormos είπε

Με μια γρήγορη ματιά που έριξα στην απάντηση σου ακολουθώντας το σύνδεσμο που είναι η πηγή αναφέρει >> Steps of getting Wi-Fi password on Android with root (ενώ εγώ αναζητώ αν υπάρχει κάποια που δεν χρειάζεται να είναι root) :rolleyes:

Όπως το είπες έριξες γρήγορη ματιά .

Αν όμως κοιτάξεις καλύτερα ποιο κάτω έχει και χωρίς root που είναι η δεύτερη μέθοδος. ;)

Από την ποια έκανα και την μετάφραση.

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, saruman123 είπε

Όπως το είπες έριξες γρήγορη ματιά .

Αν όμως κοιτάξεις καλύτερα ποιο κάτω έχει και χωρίς root που είναι η δεύτερη μέθοδος. ;)

Από την ποια έκανα και την μετάφραση.

Επανήλθα, (όντως αναφέρεται, σορρυ :rolleyes: )

διάβασα τα βήματα πάλι αλλά "άφαντο" το 3ο βήμα! Δεν υπάρχει πουθενά ο φάκελος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...