Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι επιβεβαιωμενο πως σε αυτο οφειλεται, αλλα γινονται αυτες τις μερες εργασιες στο market για να προστεθει η υποστηριξη πληρωμης app με PayPal.

 

Sent from my HTC Wildfire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε παιδιά έχω το Desire και ο ήχος το μηνυμάτων ακούγεται πολύ χαμηλά;;γνωρίζει κανείς;;

 

Για ευκολη προσβαση στις ρυθμισεις ηχου, κατεβασε απο το μαρκετ το "audiomanager" ή καποιο άλλο αντιστοιχο.

 

Το "alert volume" δεν ρυθμιζεται σε συναρτηση με το ringer volume και ενδεχομενως ειναι πολυ χαμηλα.

 

Δεβ θυμαμαι πως το βρισκεις απο τις "μαμα" ρυθμισεις, για αυτο σου προτεινω να κατεβασεις την εφαρμογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ευκολη προσβαση στις ρυθμισεις ηχου, κατεβασε απο το μαρκετ το "audiomanager" ή καποιο άλλο αντιστοιχο.

 

Το "alert volume" δεν ρυθμιζεται σε συναρτηση με το ringer volume και ενδεχομενως ειναι πολυ χαμηλα.

 

Δεβ θυμαμαι πως το βρισκεις απο τις "μαμα" ρυθμισεις, για αυτο σου προτεινω να κατεβασεις την εφαρμογη.

 

χίλια ευχαριστώ!!θα το δοκιμάσω και θα σας πώ αποτελέσματα

 

---------- Προσθήκη στις 19:30 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:06 ----------

 

λοιπόν το δοκίμασα και κάνει αυτό ακριβώς που είπες!!έχει 5-6 μπάρες με τους ήχους του κινητού τις ρυθμίζεις και τέλος!!!!μια χαρά τώρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!

υπάρχει κάποια εφαρμογή να μπορεί να ταξινομεί όπως θέλω εγώ τα εικονίδια στο κεντρικό μενού;

έχει από μόνο του πολλά... και ότι εφαρμογή του βάζω δημιουργεί και την συντόμευση...είναι πλέον πάρα πολλές.

για να πάω στα μηνύματα πρέπει να κατεβαίνω αρκετή ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!

υπάρχει κάποια εφαρμογή να μπορεί να ταξινομεί όπως θέλω εγώ τα εικονίδια στο κεντρικό μενού;

έχει από μόνο του πολλά... και ότι εφαρμογή του βάζω δημιουργεί και την συντόμευση...είναι πλέον πάρα πολλές.

για να πάω στα μηνύματα πρέπει να κατεβαίνω αρκετή ώρα.

 

κανε shortcut στο homescreen...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά θέλω να βάλω το navigon μόνο με ελληνικούς χάρτες!τα βρήκα λοιπόν και τα 2 στο ιντερνετ αλλά τι κάνω;;τα κατεβάζω στο pc και μετά πώς τα περνάω στο κινητό;;τα αποθηκεύω στην sd;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πιο launcher προτιματε?για wildfire

 

Εγώ (με Desire), προτιμώ adw.launcher αν και στην αρχή χρησιμοποιούσα launcher pro. Δοκίμασε τους.. είναι και οι δύο πολύ γρήγοροι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ (με Desire), προτιμώ adw.launcher αν και στην αρχή χρησιμοποιούσα launcher pro. Δοκίμασε τους.. είναι και οι δύο πολύ γρήγοροι

 

ταχω δοκιμασει κ τα 2.αποτι βλεπω αυτα τα 2 ειναι τα καλυτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι φαίνεται..

Δεν σου αρέσανε;

 

οχι μια χαρα ειναι.πριν ειχα το adw κ τωρα εχω βαλει το pro.απλα επειδη ειμαι καινουριος με τo android ηθελα να δω τι παιζει με τα launcher.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα!

υπάρχει κάποια εφαρμογή να μπορεί να ταξινομεί όπως θέλω εγώ τα εικονίδια στο κεντρικό μενού;

έχει από μόνο του πολλά... και ότι εφαρμογή του βάζω δημιουργεί και την συντόμευση...είναι πλέον πάρα πολλές.

για να πάω στα μηνύματα πρέπει να κατεβαίνω αρκετή ώρα.

 

ισως σε εξυπηρετησει

Android Apps Organizer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...