Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

@saruman123

 Το δοκίμασα το πρωί σε ένα beelink και σε ένα  android τηλέφωνο με casting χωρίς πρόβλημα. Βέβαια ...ρίξε μια ματία και στα σχόλια που έχει απο κάτω στο youtube....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, koftis650 είπε

@saruman123

 Το δοκίμασα το πρωί σε ένα beelink και σε ένα  android τηλέφωνο με casting χωρίς πρόβλημα. Βέβαια ...ρίξε μια ματία και στα σχόλια που έχει απο κάτω στο youtube....

No data μου λέει και έχω και vpn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, saruman123 είπε

No data μου λέει και έχω και vpn

Δεν το δοκίμασα με IP vanish VPN για να είμαι ειλικρινής αλλά με κάποιο άλλο, όπως και χωρίς VPN επίσης (γιατι δεν μου έκανε cast αρχικά απο android phone στο link που έστελνε στο chromecast). Δεν μπορώ να κάνω τώρα δοκιμές, αν μπορείς δές και χωρίς  VPN αν υπάρχει αλλαγή ή και με άλλο VPN εκτός του ip vanish. 

@saruman123

 επίσης το cinema μου κάνει για κλώνο του terrarium (έχει πολύ content, παίζει και με external players κλπ), μπορείς να το βρείς και απο εδω:

 

https://cinemaapk.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, koftis650 είπε

Δεν το δοκίμασα με IP vanish VPN για να είμαι ειλικρινής αλλά με κάποιο άλλο, όπως και χωρίς VPN επίσης (γιατι δεν μου έκανε cast αρχικά απο android phone στο link που έστελνε στο chromecast). Δεν μπορώ να κάνω τώρα δοκιμές, αν μπορείς δές και χωρίς  VPN αν υπάρχει αλλαγή ή και με άλλο VPN εκτός του ip vanish

Και χωρίς το δοκίμασα και πάλι δεν....

Το ip vanish δεν το έχω έχω το Turbo vpn.

Τώρα θα δοκιμάσω με Express

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@saruman123

Να υποθέσω ότι έχεις σβήσει το παλιό app του reborn, προτού κάνεις τα βήματα που περιγράφει στο YouTube video.

 Σε εμένα έχει κατεβάσει μέσω της δεύτερης διαθέσιμης επιλογής για το terrarium, ένα clone app που λέγεται movie box / movie play red και έχει το ίδιο σχεδόν GUI και κουσούρια με το reborn (opensubtittles δλδ fails). Παίζει όμως κανονικά και τώρα που μόλις το δοκίμασα τοπικά σε κάποιο Android mobile. 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, koftis650 είπε

@saruman123

Να υποθέσω ότι έχεις σβήσει το παλιό app του reborn, προτού κάνεις τα βήματα που περιγράφει στο YouTube video.

 Σε εμένα έχει κατεβάσει μέσω της δεύτερης διαθέσιμης επιλογής για το terrarium, ένα clone app που λέγεται movie box / movie play red και έχει το ίδιο σχεδόν GUI και κουσούρια με το reborn (opensubtittles δλδ fails). Παίζει όμως κανονικά και τώρα που μόλις το δοκίμασα τοπικά σε κάποιο Android mobile. 

Ναι έχω σβήσει τα πάντα.

Μπααα δεν γίνεται τίποτα.

Έχω άλλο pvn γιατί αυτο που λέει στο βίντεο θέλει λεφτά.

Επεξ/σία από saruman123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παίζω χωρίς vpn ή με άλλο vpn (eg inf VPN) πάντως και δεν έχω θέμα.

Δοκίμασες το cinema; Νομίζω έχει ότι είχε το terrarium πάνω κάτω. Μέχρι και παλιές σειρές του 70-80 παίζουν όπως σε terrarium...

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koftis650 είπε

Εγώ παίζω χωρίς vpn ή με άλλο vpn (eg inf VPN) πάντως και δεν έχω θέμα.

Δοκίμασες το cinema; Νομίζω έχει ότι είχε το terrarium πάνω κάτω. Μέχρι και παλιές σειρές του 70-80 παίζουν όπως σε terrarium...

Το Cinema παίζει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/10/2018 στις 1:10 ΠΜ, koftis650 είπε

Από το αρχικό κλείσιμο του έχω πάει σε διάφορες άλλες εναλλακτικές ήδη. Καμία δεν έχει το πλούσιο αυτό όμως content, απ' ότι έχω διαπιστώσει.

TeaTV.

Με βολεύει καλύτερα και από το Cinema.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, KonTs είπε

Ρε παιδιά έχετε παρατηρήσει και εσείς από σήμερα να πετάγονται διαφημίσεις στον Brave; Διορθώνεται;

Εχω κύριο browser τον Brave και 2ο τον Dolphin.

Απο τον Brave λείπει η επιλογή να μην εμφανίζονται οι εικόνες(Για εξοικονόμηση Mb) και ο συγχρονισμός σελιδοδεικτών νομίζω.Επίσης η διαχείριση σελιδοδεικτών είναι περίεργη,στον Dolphin ταξινομούνται πιο εύκολα και με slide.Ο Brave είναι μάλλον ο καλύτερος σε Adblock.Ο Dolphin είναι καλύτερος και σε ρυθμίσεις,σε ταχύτητα μάλλον λίγο πιο αργός.

Δυστυχώς ο Dolphin δεν λειτουργεί όταν θέλω να κάνω παράθεση στο insomnia μετά το μεγάλο update του φόρουμ.Εψαχνα να βρω τι φταίει,δεν γνωρίζω.

Διαφημίσεις σου βγάζει σε sites εννοείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, KonTs είπε

Ρε παιδιά έχετε παρατηρήσει και εσείς από σήμερα να πετάγονται διαφημίσεις στον Brave; Διορθώνεται;

 

5 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Εχω κύριο browser τον Brave και 2ο τον Dolphin.

Απο τον Brave λείπει η επιλογή να μην εμφανίζονται οι εικόνες(Για εξοικονόμηση Mb) και ο συγχρονισμός σελιδοδεικτών νομίζω.Επίσης η διαχείριση σελιδοδεικτών είναι περίεργη,στον Dolphin ταξινομούνται πιο εύκολα και με slide.Ο Brave είναι μάλλον ο καλύτερος σε Adblock.Ο Dolphin είναι καλύτερος και σε ρυθμίσεις,σε ταχύτητα μάλλον λίγο πιο αργός.

Δυστυχώς ο Dolphin δεν λειτουργεί όταν θέλω να κάνω παράθεση στο insomnia μετά το μεγάλο update του φόρουμ.Εψαχνα να βρω τι φταίει,δεν γνωρίζω.

Διαφημίσεις σου βγάζει σε sites εννοείς;

Είχα τον Brave και τον ξήλωσα.

Αυτή την στιγμή έχω τον Opera και σαν δεύτερο τον UC για ταινίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, AntiCambeR είπε

Εχω κύριο browser τον Brave και 2ο τον Dolphin.

Απο τον Brave λείπει η επιλογή να μην εμφανίζονται οι εικόνες(Για εξοικονόμηση Mb) και ο συγχρονισμός σελιδοδεικτών νομίζω.Επίσης η διαχείριση σελιδοδεικτών είναι περίεργη,στον Dolphin ταξινομούνται πιο εύκολα και με slide.Ο Brave είναι μάλλον ο καλύτερος σε Adblock.Ο Dolphin είναι καλύτερος και σε ρυθμίσεις,σε ταχύτητα μάλλον λίγο πιο αργός.

Δυστυχώς ο Dolphin δεν λειτουργεί όταν θέλω να κάνω παράθεση στο insomnia μετά το μεγάλο update του φόρουμ.Εψαχνα να βρω τι φταίει,δεν γνωρίζω.

Διαφημίσεις σου βγάζει σε sites εννοείς;

Ναι σε site μου τα έβγαζε.Έκανα τλκ το τελευταίο update και διορθώθηκε με επανεκκίνηση.

Αυτό που λες με τις φωτογραφίες μεγάλη πληγή για τα δεδομένα όντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...