Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω παλι προβλημα με το google phone ή/και τις google contacts. Μεχρι χτες ή προχτες, κατω απο καθε επαφη εδειχνε τις πιο προσφατες κλησεις, τα πιο προσφατα μηνυματα κλπ. Πλεον δεν δειχνει τιποτα και ο μονος τροπος να δω ποτε μιλησα με τον καθενα ειναι να τον ξαχω στην ατελειωτη λιστα των προσφατων κλησεων. Και μιας και φαινονται μονο εκει, δεν μπορω να δω ποτε με πηρε καποιος απο τα νουμερα στα οποια εχω ορισει φραγη.

Τυχαινει σε κανεναν αλλο? Google contacts 3.3.3.226019458 (ενημερωμενο χτες) και google phone 27.0.229418291-publicbeta (ενημερωμενο μεσα τις προηγουμενες 5). Οι εφαρμογες εινια οι στοκ του τηλεφωνου, οποτε δεν μπορω να τις βγαλω και να τις ξαναβαλω οπως θα εκανα με καποιοα κοινη εφαρμογη, πχ το greenify, και αν τις κανω rollback θα επιστρεψουν στην εκδοση που ηταν το 2017. 
Εδω που τα λεμε, ηταν πολυ καλυτερες τοτε αλλα η google, σαν καθε αλλη εταιρια, πρεπει να πηδαει αυτο που δουλευει σωστα για να λεει οτι κατι αλλαζει.

---edit
Εκανα revert στην εργοστασιακη εφαρμογη του google phone, βγηκα απο την beta και το ξαναενημερωσα στην τελευταια εκδοση αλλα και παλι τα ιδια. Και τωρα εχω φορτωθει και τα κακογουστα metro-like εικονιδια για τις αγαπημενες επαφες.
Το ιδιο εκανα και για το google contacts, μονο που εκει δεν ημουν στη beta. Βασικα, πως μπορω να δω σε ποιες εφαρμογες εχω πατησει να παιρνω τις beta εκδοσεις?

Επεξ/σία από jim_p
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Σε Nokia 8 μπορώ με κάποιον τρόπο να εμφανίσω την ταχύτητα του Internet, στην οθόνη τέρμα επάνω, όπως εμφανίζεται στα xiaomi; 

Ρυθμίσεις - προβολή - γραμμή κατάστασης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Δεν το έχει. Υπάρχει κάτι σαν εφαρμογή που να το βάζει; 

Το έχει δεν μπορεί....αλλά θα είναι αλλού.

Εμένα στο 1+6 έτσι είναι.

Σε Xiaomi κάπου αλλού.

Γιατί να βάλεις κάποια άχρηστη εφαρμογή αφού το έχει ήδη το κινητό......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, thanasisxask είπε

Δεν το έχει. Υπάρχει κάτι σαν εφαρμογή που να το βάζει; 

Σε Samsung tablet και τηλέφωνο έχω την έκδοση pro:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.internet.speed.meter.lite

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, thanasisxask είπε

Σε Nokia 8 μπορώ με κάποιον τρόπο να εμφανίσω την ταχύτητα του Internet, στην οθόνη τέρμα επάνω, όπως εμφανίζεται στα xiaomi; 

Δες μήπως γίνεται μέσα από τις επιλογές προγραμματιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγο καιρο, αποφασισα να ξαναγυρισω στο quickpic βαζοντας ενα καθαρο fork του απο το xda. Εβγαλα την υπαρχουσα εφαρμογη με καταργηση και εβαλα αυτη του xda απο το apk της,
Και σημερα παρατηρησα οτι οχι μονο μου την δειχνει το play store στη βιβλιοθηκη μου, αρα την εχω βαλει απο εκει, αλλα και οτι μπορω να την κανω καταργηση και απο εκει! Γιατι αυτο το χαλι??
Η cheetah mobile ξαναμπηκε στο store btw με 3 εκδοχες της γνωστης σαπιας εφαρμογης της, του clean master.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic αλλα δεν ξερω που να το βαλω
https://nokiapoweruser.com/pie-roadmap-nokia-3-1-plus-5-to-get-android-pie-this-week-nokia-1-3-last-to-get-pie/

Δευτερη φορα λοιπον που δικαιωνομαι που προτιμησα nokia αντι xiaomi.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Ψάχνω μια εφαρμογή που να μου δίνει αρκετές πληροφορίες για τη χρήση της μπαταρίας και που αυτή καταναλώνεται, κυρίως όταν το κινητό βρίσκεται σε idle mode. Γνωρίζετε κάποια?

Αυτή που έχει το xiaomi mi 8 lite που χρησιμοποιώ που είναι της xiaomi είναι αρκετά ελλιπής και δεν με βοηθάει σε αυτό που θέλω.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...