Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 ώρες πριν, stormrain είπε

Χρησιμοποιώ το AdGuard και κοβει τα πάντα σχεδον.

 

6 ώρες πριν, johnpartali είπε

adaway είναι πλέον και για μη ρουτ συσκευές

Αυτά τα 2 μόνο εκτός PlayStore;Τι διαφορά έχουν;

18 ώρες πριν, leros2004 είπε

Δεν χρειάζεται εφαρμογή. Ψάξε στις ρυθμίσεις και γράψε :Screenshot_20210813_221957_com.android.settings.jpg.9b53708c052cdcf4af664c95b8c2dbde.jpg

Το είχα κάνει γράφοντας dns.adclear.com, κάτι τέτοιο και απο κάποια στιγμή και μετά σερνόταν το internet, έψαχνα να βρώ τι φταίει.Εκοβε όμως τις διαφημίσεις στα link στο FB.Τώρα έχω κάνει το άλλο, έχω ρυθμίσει στο FB να ανοίγουν οι σύνδεσμοι μέσω του Opera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα. Έχω το Xiaomi Mi 10T και θέλω να κάνω μια κρυφή καταγραφή οθόνης χωρίς να φαίνονται εικονίδια όπως κάτω στης φωτό και ειδοποιήσεις στην μπάρα ειδοποιήσεων υπάρχει τρόπος?

 

Screenshot_2021-08-14-18-28-49-362_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-08-14-18-29-03-926_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-08-14-18-29-08-650_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2021-08-14-18-37-56-764_com.miui.home.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για ποιο λογο το youtube σου ζηταει να επιβεβαιωσεις την ηλικια σου για ενα βιντεο που ειναι age restricted? Επειδη αυτος που το ανεβασε θεωρησε οτι δεν ειναι για παιδακια, και απ' οτι βλεπω οντως δεν ειναι γιατι εχει να κανει με καποια εγχειρηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το βγάζει και σε άλλα βίντεο στο yt αυτό που δεν έχουν σχέση ούτε με εγχειρησης ουτε με ακατάλληλο περιεχόμενο ενώ πριν μου τα έδειχνε όλα κανονικά ακόμα και ακατάλληλο περιεχόμενο αλλά μετά κάτι έγινε και άλλαξε αυτό γτ τι συμβαίνει?? 

 

Screenshot_2021-08-25-16-41-37-974_com.google.android.youtube.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Vasilis T 92 είπε

Μου το βγάζει και σε άλλα βίντεο στο yt αυτό που δεν έχουν σχέση ούτε με εγχειρησης ουτε με ακατάλληλο περιεχόμενο ενώ πριν μου τα έδειχνε όλα κανονικά ακόμα και ακατάλληλο περιεχόμενο αλλά μετά κάτι έγινε και άλλαξε αυτό γτ τι συμβαίνει?? 

 

Screenshot_2021-08-25-16-41-37-974_com.google.android.youtube.jpg

Ρυθμίσεις > Ασύρματα και Δίκτυα > Περισσότερα > Ειδοποιήσεις Έκτακτης Ανάγκης. Ενεργοποιήστε/απενεργοποιήστε τις επιλογές «Ακραίες Απειλές» και «Σοβαρές Απειλές».

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, GATE123 είπε

Ρυθμίσεις > Ασύρματα και Δίκτυα > Περισσότερα > Ειδοποιήσεις Έκτακτης Ανάγκης. Ενεργοποιήστε/απενεργοποιήστε τις επιλογές «Ακραίες Απειλές» και «Σοβαρές Απειλές».

Το μηνυμα του youtube για την επιβεβαιωση της ηλικιας δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με τις ειδοποιησεις εκτακτης αναγκης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jim_p είπε

Το μηνυμα του youtube για την επιβεβαιωση της ηλικιας δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με τις ειδοποιησεις εκτακτης αναγκης.

Xiaomi είναι ξέρω γω........δεν ξέρεις καμιά φορά......

2 ώρες πριν, Vasilis T 92 είπε

Μου το βγάζει και σε άλλα βίντεο στο yt αυτό που δεν έχουν σχέση ούτε με εγχειρησης ουτε με ακατάλληλο περιεχόμενο ενώ πριν μου τα έδειχνε όλα κανονικά ακόμα και ακατάλληλο περιεχόμενο αλλά μετά κάτι έγινε και άλλαξε αυτό γτ τι συμβαίνει?? 

 

Screenshot_2021-08-25-16-41-37-974_com.google.android.youtube.jpg

Επίσης στο YouTube πάτα πάνω στην εικόνα του προφίλ σου πάνω δεξιά, μετά πάτα την τελευταία επιλογη που γράφει λειτουργία περιορισμένης πρόσβασης, απενεργοποιησε την.(Από μπλε θα γίνει γκρι ο διακόπτης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vasilis T 92 είπε

Καινούργια πολιτική του YouTube.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στράβωσε η Google γιατί έμπαινα με Opera σε ανώνυμη περιήγηση κανά 2 χρόνια και πατούσα ανενεργή και στις 3 επιλογές στις επιλογές αποθήκευσης, μου εμφάνισε captcha, το έλυνα και μου έβαζε κι άλλο.Δοκίμασα και με Data και από άλλο Wi-Fi αλλά το ίδιο, μετά ξεκόλλησε μόνο του, σαν να είχε μπανάρει το κινητό.Παίζει ρόλο που μπήκαν στο ίδιο Wi-Fi δικοί μου άνθρωποι;

snapshot_search_1629838441373.png

snapshot_search_1629838471163.png

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό μου συμβαίνει συχνα όταν μπαίνω γενικά σε οποιαδήποτε σελίδα της google με vpn...πχ με το ExpressVpn. Απ' ότι καταλαβαίνω συμβαίνει επειδή η google εντοπίζει ότι μπαίνουν διαφορετικοί χρήστες από την ίδια ip, ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων. Ανοιγοκλείνω το vpn, λύνω δύο τρια captcha και τελικά θα μπει.

Επεξ/σία από bele
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/8/2021 στις 5:22 ΜΜ, jim_p είπε

Απο browser στον οποιο εχεις κανει ηδη login με το google account σου, σε αφηνει το youtube να παιξεις τα βιντεο που λες?

Όχι

Στις 26/8/2021 στις 6:24 ΠΜ, GATE123 είπε

Καινούργια πολιτική του YouTube.

Και τώρα τι κάνω? Μου ζητάει να χρησιμοποιήσω μια πιστωτική κάρτα για άμεση επαλήθευση η χρησιμοποιήστε το έγγραφο ταυτοποίησης σας. Δεν θέλω να δώσω στοιχεία της ταυτότητας μου κτλπ για πολλούς και  ευνόητους λόγους... 

 

IMG_20210828_061935.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αρχη, δεν παιζει να εισαι logged in με τον ιδιο λογαριασμο που εισαι και στο κινητο και το youtube στο pc να μην σου ζηταει verification.

Μετα απο αυτο, οταν εκανες το λογαριασμο σου, δεν εβαλες ετος γεννησης ωστε να ξερει η google τουλαχιστον ποσο εισαι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...