Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, Tsilitheo2 είπε

Mi home... Η εφαρμογή της xiaomi για ολες τις συσκευές της πλεον  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.smarthome

Ευχαριστω,αλλα δεν εντοπιζει τη δικη μου καμερα,και δεν εχει καν επιλογη για τη xiaomi yi.Ισως παλι να κανω εγω κατι λαθος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 λεπτά πριν, nas91 είπε

Ευχαριστω,αλλα δεν εντοπιζει τη δικη μου καμερα,και δεν εχει καν επιλογη για τη xiaomi yi.Ισως παλι να κανω εγω κατι λαθος..

Ισως να ειναι παλιο το μοντελο και πλεον δεν το υποστηρίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασε την εφαρμογή από το παρακάτω λινκ. 

YI Action 

Ακόμα και στο επίσημο site, το λινκ που οδηγεί στο play store δεν φέρνει κανένα αποτέλεσμα.

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, stefan_city είπε

Κατέβασε την εφαρμογή από το παρακάτω λινκ. 

YI Action 

Ακόμα και στο επίσημο site, το λινκ που οδηγεί στο play store δεν φέρνει κανένα αποτέλεσμα.

 

 

 

 

 

Σε ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!Ολα κομπλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεα,ισως χαζη απορια,αλλα θα τη κανω.Υπαρχει τροπος να ανεβαζω φωτογραφιες/βιντεο στο instagram μεσω υπολογιστη?Γιατι το χρησιμοποιω μονο απο σταθερο,αλλα δε μου επιτρεπει το ανεβασμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, nas91 είπε

Νεα,ισως χαζη απορια,αλλα θα τη κανω.Υπαρχει τροπος να ανεβαζω φωτογραφιες/βιντεο στο instagram μεσω υπολογιστη?Γιατι το χρησιμοποιω μονο απο σταθερο,αλλα δε μου επιτρεπει το ανεβασμα..

Επίσημα δεν υποστηρίζει το upload μέσω υπολογιστή.

Δοκίμασε τα βήματα που θα βρεις εδώ, για να το κάνεις με έμμεσο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, stefan_city είπε

Επίσημα δεν υποστηρίζει το upload μέσω υπολογιστή.

Δοκίμασε τα βήματα που θα βρεις εδώ, για να το κάνεις με έμμεσο τρόπο.

Nαι,δυστυχως δε γινεται επισημα.Προσπαθησα να το κανω με πλαγιο τροπο απο κατι βιντεακια του γιουτιου,αλλα το αποτελεσμα ηταν να μου διαγραψουν το λογαριασμο λογω 'ασυνηθιστης δραστηριοτητας'.Κατα τα αλλα,καλα κι΄εμεις..

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει κάποια gallery που να του βάζω σε έναν φάκελο φωτογραφίες και βίντεο και να μπορεί να τα παίζει αυτόματα με shuffle και repeat σαν slideshow;

Έχω μια τηλεόραση με tv box στο μαγαζί μου που θέλω να παίζει δουλείες μου αλλά μέχρι τώρα ότι έχω βρει ή θα παίζει μόνο φωτογραφίες ή μόνο βίντεο και γενικά δεν έχω βρει κάτι αξιόπιστο.

Επεξ/σία από snik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/9/2021 στις 9:19 ΠΜ, jim_p είπε

Βγηκε (και πρεπει να εχει και καιρο) η μονη google εφαρμογη που παραδεχομουν επειδη δεν ειχε σαβουρα! Το pdf viewer της google.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.pdfviewer

Τελικα εγινε deprecated επειδη η λειτουργια του ενσωματωθηκε στο files. Στο FILES, αν εινια ποτε δυνατον!
https://support.google.com/work/android/thread/82698589/google-pdf-viewer-deprecation-announcement 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Dream_Killer είπε

Παιδιά μήπως γνωρίζει κάποιος εφαρμογή εγγραφής ήχου για android (free όχι paid) με λειτουργίες όπως αφαίρεση εξωτερικών ήχων και θορύβου.

Εγώ έχω πρόγραμμα καταγραφής οθόνης που το κάνει αυτό.

Αλλά έχω OnePlus(android 11).

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει και σε άλλες εταιρείες.

Επεξ/σία από GATE123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, GATE123 είπε

Εγώ έχω πρόγραμμα καταγραφής οθόνης που το κάνει αυτό.

Αλλά έχω OnePlus(android 11).

Δεν γνωρίζω αν υπάρχει και σε άλλες εταιρείες.

Κάνει και αφαίρεση εξωτερικού θορύβου; Εμένα αυτό που έχει η συσκευή μου δεν το κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, Dream_Killer είπε

Κάνει και αφαίρεση εξωτερικού θορύβου; Εμένα αυτό που έχει η συσκευή μου δεν το κάνει...

Ναι το κάνει.

Το έχω για καταγραφή βίντεο από YouTube και ότι άλλο θέλω να καταγράψω από το κινητό χωρίς να παρεμβαίνουν άλλη ήχοι οι θόρυβοι.

Δηλαδή καταγράφει αυτό που θες και μόνο χωρίς παρεμβολές.

Στις ρυθμίσεις πρέπει να έχει εσωτερικό ήχο.

Δες εδώ στην φωτογραφία τη έχω εγώ 

 

 

 

 

Screenshot_20211003-210320.jpg

Επεξ/σία από GATE123
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είμαι σίγουρος αν έπρεπε να κάνω καινούργιο θέμα καλύτερα αλλά ας ρωτήσω εδώ για αρχή:

Ψάχνω έναν τρόπο να συνδέσω το εταιρικό email (@domainname) στο pc και στο κινητό. Δηλαδή εφαρμογή που να μπορεί να συγχρονίσει τα email και στο pc και στο android phone μου. 

Προς το παρόν δουλεύω στο pc με mailbird και στο κινητό με MailDroid αλλά το ένα δεν μπορεί να δει τα απεσταλμένα του άλλου. Το outlook εκτός ότι δεν το συμπαθώ σαν πρόγραμμα γενικά, στο κινητό δεν μπορεί να συνεργαστεί με το domain μου. Μια λέει για ληγμένο πιστοποιητικό, μια λέει για λήξη χρόνου σύνδεσης κλπ. Το Gmail το ίδιο. Υπάρχει άλλη λύση?

Επεξ/σία από balt123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, balt123 είπε

Δεν είμαι σίγουρος αν έπρεπε να κάνω καινούργιο θέμα καλύτερα αλλά ας ρωτήσω εδώ για αρχή:

Ψάχνω έναν τρόπο να συνδέσω το εταιρικό email (@domainname) στο pc και στο κινητό. Δηλαδή εφαρμογή που να μπορεί να συγχρονίσει τα email και στο pc και στο android phone μου. 

Προς το παρόν δουλεύω στο pc με mailbird και στο κινητό με MailDroid αλλά το ένα δεν μπορεί να δει τα απεσταλμένα του άλλου. Το outlook εκτός ότι δεν το συμπαθώ σαν πρόγραμμα γενικά, στο κινητό δεν μπορεί να συνεργαστεί με το domain μου. Μια λέει για ληγμένο πιστοποιητικό, μια λέει για λήξη χρόνου σύνδεσης κλπ. Το Gmail το ίδιο. Υπάρχει άλλη λύση?

Έχεις επιλέξει να κάνουν sync τον φάκελο των απεσταλμένων; Επίσης μπορεί να είναι διαφορετικός φάκελος σε κάθε εφαρμογή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...