Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
20 ώρες πριν, charmander είπε

Γνωρίζετε κάποια εφαρμογή σαν του Instagram που να μπορείς να ποσταρεις φώτο μέσω χασταγκ?

Τι εννοεις "μεσω χασταγκ"¨?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, panosno1com είπε

Καλησπέρα παιδιά, θέλω την εφαρμογή πυξίδα που εχει το xiaomi mi10t , υπάρχει στο store ή ως apk ?

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-compass/

1 λεπτό πριν, jim_p είπε

Σα δε ντρέπεσαι 😂

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, ψαχνω μια εφαρμογή τύπου wallet ώστε να εχω οργανωμένα όλα μου τα προσωπικά εγγραφα (ταυτότητα δίπλωμα κλπ) σε πρωτη φαση δεν με ενδιαφερει το να αντικαταστησω τις καρτες μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2021 στις 10:23 ΠΜ, SYZo είπε

Καλημέρα, ψαχνω μια εφαρμογή τύπου wallet ώστε να εχω οργανωμένα όλα μου τα προσωπικά εγγραφα (ταυτότητα δίπλωμα κλπ) σε πρωτη φαση δεν με ενδιαφερει το να αντικαταστησω τις καρτες μου. 

Έχω διαβάσει, χωρίς να το χρησιμοποιώ, ότι το Google Pay έχει και λειτουργία wallet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ερώτηση.

Τσίμπησα ένα συμπαθητικό budget Moto κινητάκι. Όλα καλά αλλά δεν βρίσκω προεγκατεστημένη εφαρμογή για ραδιόφωνο.

Μιλάω για την εφαρμογή που με ακουστικά σε συντονίζει με FM, AM κλπ. No problem λέω, θα κατεβάσω κάτι από το store. Αφού δοκίμασα καμιά ντουζίνα εφαρμογές απελπίστηκα... Ήταν ΟΛΕΣ για web radio. Υπάρχει εφαρμογή κλασσική για ραδιόφωνο; Μήπως δεν υποστηρίζονται από το hardware πια & γι αυτό έχουν εξαφανιστεί; Μου διαφεύγει κάτι άλλο; Help!

 

Ευχαριστώ και καλό απόγευμα σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, gr8effect είπε

Ερώτηση.

Τσίμπησα ένα συμπαθητικό budget Moto κινητάκι. Όλα καλά αλλά δεν βρίσκω προεγκατεστημένη εφαρμογή για ραδιόφωνο.

Μιλάω για την εφαρμογή που με ακουστικά σε συντονίζει με FM, AM κλπ. No problem λέω, θα κατεβάσω κάτι από το store. Αφού δοκίμασα καμιά ντουζίνα εφαρμογές απελπίστηκα... Ήταν ΟΛΕΣ για web radio. Υπάρχει εφαρμογή κλασσική για ραδιόφωνο; Μήπως δεν υποστηρίζονται από το hardware πια & γι αυτό έχουν εξαφανιστεί; Μου διαφεύγει κάτι άλλο; Help!

 

Ευχαριστώ και καλό απόγευμα σε όλους.

Πιο μοντέλο είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gr8effect είπε

Δυστυχώς στο συγκεκριμένο Moto το firmware δεν υποστηρίζει ραδιόφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...