Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Χρειάζομαι εναν file manager με δυνατότητα σκαναρισματος εγγραφών,υπάρχει κάποιος;

(Εχω στο iphone μου τον es file explorer που το κάνει αλλά δεν το υποστηρίζει στο android)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, 8elwADSL είπε

Καλησπέρα,

Χρειάζομαι εναν file manager με δυνατότητα σκαναρισματος εγγραφών,υπάρχει κάποιος;

(Εχω στο iphone μου τον es file explorer που το κάνει αλλά δεν το υποστηρίζει στο android)

https://es-file-explorer.en.uptodown.com/android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 8elwADSL είπε

Καλησπέρα,

Χρειάζομαι εναν file manager με δυνατότητα σκαναρισματος εγγραφών,υπάρχει κάποιος;

(Εχω στο iphone μου τον es file explorer που το κάνει αλλά δεν το υποστηρίζει στο android)

 

Screenshot_20211202-205753.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν βαζεις μια εφαρμογη που να κανει αποκλειστικα σκαναρισμα και εξαρτιεσαι απο εναν αθλιο file manager σαν τον es? Ισχυει και για τα 2 λειτουργικα αυτο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια υπαρχει καποια εφαρμογη για ραδιο FM με χαμηλο bit rate; να μην τρωει τοσα πολλα megabytes; εχω την εφαρμογη eradio σε μια ωρα παιρνει 120mb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να υπαρχει κατι τετοιο γιατι το bitrate αυτου που ακους το οριζει ο εκαστοτε σταθμος και οχι η εφαρμογη απο την οποια τον παιζεις. Πχ, ο ιντερνετικος σταθμος που ακουω, και αυτη τη στιγμη δεν ειναι στο eradio, εκπεμπει στα 128kbps. 

Αν θες, μπορεις να δοκιμασεις το url του σταθμου που σε ενδιαφερει σε εναν αλλο player, πχ στον vlc, και να δεις ποσα δεδομενα τρωει εκει. Αν δεν μπορεις να το βρεις, πες μου και θα στο βρω εγω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστος ο jim-p Οτι δίνει ο Σταθμός ισχύει κατά την λήψη. Γιαυτο προσωπικά ειμαι υπερ των κινητών που έχουν μέσα και τσιπ για radio fm.Ελα όμως που τα καινουργια τηλέφωνα δεν έχουν όπως το samsung A22 5G .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι! Άσχετο, φαντάζομαι το .apk όταν το πάρω είναι το αρχικό που κατέβασα από το ίντερνετ έτσι? Δεν έχει τροποποιηθεί...Δηλαδή, πάω στο playstore κατεβάζω το τάδε παιχνίδι, το κινητό μου το εγκαθιστά, έγω αν τραβήξω το .apk, θα πάρω το αρχικό που κατέβασα από το playstore ή θα είναι τροποποιημένο επειδή το εγκατέστησα? Όπως και να χει, εγώ θέλω να τραβήξω το αρχικό .apk (πριν την εγκατάσταση) και να το αποθηκεύσω στο λαπτοπ. Γίνεται? Αν, ναι πως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, jim_p είπε

Πηγαινε δες καλυτερα αν το εχει στο apkmirror.com και κατεβασε το απο εκει...

Thanks! Είναι έμπιστα αυτά τα site, από τυχόν ιους? Μπορώ να σκανάρω το εκάστοτε .apk που θα κατεβάσω από εκεί με το Kaspersky του λαπτοπ, πριν το χρησιμοποιήσω στο κινητό (όποτε τα χρησιμοποιήσω)?

Επεξ/σία από pi314
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...