Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα παιζει με κλειστο το wifi στο 845 με συνδεση ακουστικων

 

Εγώ μόλις το κλείνω χάνω τον σταθμό, μήπως έχεις ανοιχτό 3g? Άλλαξες κάποια ρύθμιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται ότι τελικά δεν πρέπει να υπάρχει κάτι τέτοιο. :unsure:

Ναι και εγώ έψαχνα τις προάλλες και δεν βρήκα κάτι. ήθελα να μου βρει αυτόματα τους σταθμούς κ.τ.λ. Αλλά εδώ δεν έχουν ούτε για δείγμα ήθελα και αυτοματισμούς εγώ...μου κάνει εντύπωση όμως εδώ στα σαράβαλα έχουν τέτοια πραγματάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω κατεβασει το Mp3 music download απο τα android app και ειναι πολυ καλο ,κατεβασα και ενα mp3.Εχω βγαλει βεβαια την συνδεση ιντερνετ μεσω wind και συνδεομαι μονο με wifi αλλα δεν πιστευω το κατεβασμα mp3 να χρεωνεται τιποτα σαν κληση .Το λεω γιατι ο διαολος εχει πολλα ποδαρια και στις εταιρειες κινητης αυτοι ειναι αστα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω ενα XPeria X10 mini pro rooted και εχω κατεβασει το Widget Locker. οταν το ανοιγω απο την app και το γυριζω μετα απο τool mode σε lock mode μετα οταν παω να το ξεκλειδωσω ανοιγει κανονικα η οθονη του widget locker. ταν ομως απλα κλειδωσω το κινητο σε μια οποιαδηποτε αλλη (ασχετη) στιγμη μετα στο ξεκλειδωμα μου βγαζει το original slider του XPeria.. αυτο πως μπορω να το διορθωσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ο κανόνας των 5sec. Αφού πατήσεις το homebutton δεν μπορεί να ανοίξει το widgetLocker παρά μόνο μετά από 5secs. Ουσιαστικά όταν κάνεις homebutton+Lock και μετά ξανά lock για να ανοίξεις την οθόνη και να ξεκλειδώσεις, πρέπει να περιμένεις λίγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ενεργοποιησει την επιλογη για το bypass του 5"Rule, αλλωστε εχω root.και οσο και να το αφηνα παλι εβγαζε το origial slider. τελικα ομως ενταξει το βρηκα. λειτουργουσε ενα, απο καιρο ξεχασμενο, task killer στο οποιο ειχα θεσει καθε φορα που κλεινει η οθονη (ειτε screen timeout, ειτε κλειδωμα) να σκοτωνει ολα τα μη-βασικα processes..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ενεργοποιησει την επιλογη για το bypass του 5"Rule, αλλωστε εχω root.και οσο και να το αφηνα παλι εβγαζε το origial slider. τελικα ομως ενταξει το βρηκα. λειτουργουσε ενα, απο καιρο ξεχασμενο, task killer στο οποιο ειχα θεσει καθε φορα που κλεινει η οθονη (ειτε screen timeout, ειτε κλειδωμα) να σκοτωνει ολα τα μη-βασικα processes..

 

Α δεν το θυμόμουν αυτό με το root. Ωραία, παίζει να το ξαναδοκιμάσω, μιας και έχω κάνει root τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ένας από τους developers του acubedapps.gr και χτες βγάλαμε την 4η εφαρμογή μας. Ένα quiz ερωτήσεων για τις χώρες της Ευρώπης. Στο market θα το βρείτε σαν Europe Quiz. Ορίστε και το qr code. Κάθε σχόλιο ευπρόσδεκτο. :)

 

qr_code_europe_quiz.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...