Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

δεν γινετε κατι τεσπα

Kατι κανεις λαθος, μολις το δοκιμασα με την εφαρμογη αυτην (απο market) και με πηγε κανονικα στο προγραμμα του φιλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες παιζει κανα aplication για να κανω delete τα "μαμισια" που εχει ιδη μεσα το χ10? πχ την αντιστροφη μετριση

 

Αν δεν απατώμαι θελει ρουταρισμα και να περασεις custom rom ή εστω να ανοιξεις την μαμα ρομ και να τις αφαιρέσεις οτι δεν θέλεις.

 

Μακάρι να γινοταν αλλιως.Το desire μου έχει ένα καρο αηδίες μεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για πες λιγο τι κανεις

Κατεβασε την εφαρμογη barcode scanner απο το market. Ανοιξε την. Στρεψε την καμερα στο QR στην οθονη του υπολογιστη. Σε ρωταει αν θελεις να ανοιξεις το λινκ. Επιλεγεις ναι και ανοιγει το μαρκετ στην εφαρμογη του φιλου ;)

 

παιδες παιζει κανα aplication για να κανω delete τα "μαμισια" που εχει ιδη μεσα το χ10? πχ την αντιστροφη μετριση

Ναι. Πρεπει να εισαι root. Πρεπει να εχεις το Titanium Backup. Τρεχεις το προγραμμα και επιλεγεις ποιες εφαρμογες θελεις να διαγραψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατεβασε την εφαρμογη barcode scanner απο το market. Ανοιξε την. Στρεψε την καμερα στο QR στην οθονη του υπολογιστη. Σε ρωταει αν θελεις να ανοιξεις το λινκ. Επιλεγεις ναι και ανοιγει το μαρκετ στην εφαρμογη του φιλου ;)

α ναι ρε ετσι νταξει ναι το ξερω πως γινετε αλλα εγω νομιζα οτι γινετε να το ανοιξω και απο το κινητο απευθείας, να μη ανοιξω δλδ στο pc τη σελιδα και να τραβήξω το qr απο το κιν :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Πρεπει να εισαι root. Πρεπει να εχεις το Titanium Backup. Τρεχεις το προγραμμα και επιλεγεις ποιες εφαρμογες θελεις να διαγραψεις.

 

καπου διαβασα οτι αν κανω root χανω την εγγυιση.. αλλα μπορω και να το επαναφερω και ολα comble. εγω τωρα αν κανω την δουλια μου και μετα το ΞΕρουταρω θα φανει πουθενα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

καπου διαβασα οτι αν κανω root χανω την εγγυιση.. αλλα μπορω και να το επαναφερω και ολα comble. εγω τωρα αν κανω την δουλια μου και μετα το ΞΕρουταρω θα φανει πουθενα?

Oχι. Rootαρε το, βγαλε ο,τι ειναι να βγαλεις και μετα unroot :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

:-D :-D τελεια!! για ροοτ ειπαρχει παλι καπιο aplication?

Δυστυχως δεν ξερω γιατι νομιζω πως ειναι διαφορετικη η διαδικασια για καθε συσκευη. Ψαξου λιγο στο myphone παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!!

Είμαι και εγώ noob στο android και πριν μερικές ημέρες πήρα ένα wildfire.. Λίγο από εδώ, λίγο από εκεί έχω βρει αρκετές καλές εφαρμογές, μερικές όμως δεν είναι διαθέσιμες για Ελλάδα και είναι και δωρεάν..Υπάρχει τρόπος να τις βρω από αλλού;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...