Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχ εχουν αρχισει και μπερδεuουν τα πραματα...διαβασα για κατι πιραγματα που κανουν στα λιτουργικα και τρομαξα να ουμε, ασε καλητερα να μινω στο root... (rooted to mini) B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια την εφαρμογη zougla την εχετε τσεκαρει???

πραγματικα ειναι πολυ καλη

ισως καποιοι δεν συμφωνειτε με τα γραφομενα της αλλα σαν δουλεια η εφαρμογη ειναι απαιχτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως μπορεί κανείς να μου πει αν οι ηλεκτρονικές διευθύνσεις αλληλογραφίας που μπορούμε να προσθέσουμε είναι στάνταρ (πχ yahoo, gmail κλπ) ή μπορώ με κάποιον τρόπο να προσθέσω και κάποιες άλλες (πχ εκπαιδευτικών ιδρυμάτων) που θέλω να ελέγχω μέσω του κινητού μου? επίσης, μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε όταν επιλέξω την ενεργοποίηση wifi αυτή να κρατά μέχρι να την απενεργοποιήσω εγώ, ή πάντως αν ''πέσει'' να μήν περνά το κινητό στο κανονικό ίντερνετ που χρεώνεται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

μήπως μπορεί κανείς να μου πει αν οι ηλεκτρονικές διευθύνσεις αλληλογραφίας που μπορούμε να προσθέσουμε είναι στάνταρ (πχ yahoo, gmail κλπ) ή μπορώ με κάποιον τρόπο να προσθέσω και κάποιες άλλες (πχ εκπαιδευτικών ιδρυμάτων) που θέλω να ελέγχω μέσω του κινητού μου? επίσης, μήπως υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε όταν επιλέξω την ενεργοποίηση wifi αυτή να κρατά μέχρι να την απενεργοποιήσω εγώ, ή πάντως αν ''πέσει'' να μήν περνά το κινητό στο κανονικό ίντερνετ που χρεώνεται?

Δεν νομιζω να συμφερει να μην κλεινει καθολου το wifi. Πηγαινε στις ρυθμισεις>ασυρματα>wifi και πατα το κουμπακι για το μενου. Λογικα εκει θα σου εχει το sleep policy για το wifi που μπορεις να επιλεξεις Ποτέ. Αλλα αυτο καταναλωνει μπαταρια.

Πιο λογικο μου φαινεται ομως να κατεβασεις το APN On Off και οταν ενεργοποιεις το wifi να πατας και το Off.

 

Οσο για το mail θεωρω πως μπορεις να προσθεσεις κι αλλες αρκει να γνωριζεις τις ρυθμισεις τους. Δοκιμασε το βασικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ευχαριστώ :confused: αυτά τα widget πώς τα βάζουμε, αναγκαστικά χωριστά ή και περισσότερα σε μία οθόνη?

Στο APN On Off widget αναφερεσαι? Αν ναι, τοποθετησε απλως ενα widget σε καποια οθονη. Αν το πατησεις μια φορα θα παει στο Off και αν το ξαναπατησεις θα παει στο On παλι. Αν καταλαβα καλα την ερωτηση... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι, ήθελα να πω ότι έχω κατεβάσει διάφορα on/off widgets (πχ για ασύρματο δίκτυο, αθόρυβη λειτουργία, bluetooth) που είναι το καθένα σε ''χωριστή'' οθόνη, μπορούν να μπουν όλα αυτά τα εικονίδια σε μία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

όχι, ήθελα να πω ότι έχω κατεβάσει διάφορα on/off widgets (πχ για ασύρματο δίκτυο, αθόρυβη λειτουργία, bluetooth) που είναι το καθένα σε ''χωριστή'' οθόνη, μπορούν να μπουν όλα αυτά τα εικονίδια σε μία?

Aν θυμαμαι καλα ειχα δει καπου πως ειχες το xperia mini. Αν ισχυει δεν νομιζω να γινεται λογω της μικρης οθονης του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινεται να μεταφερω τις εφαρμογες απο την μνημη του κινητου στην sd διοτι εχω προβλημα χωρου....αν ναι υπαρχει καποιο προγραμμα που μπορω να κατεβασω απο το market?

ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γινεται να μεταφερω τις εφαρμογες απο την μνημη του κινητου στην sd διοτι εχω προβλημα χωρου....αν ναι υπαρχει καποιο προγραμμα που μπορω να κατεβασω απο το market?

ευχαριστω...

 

Αν εχεις 2.2 froyo γινεται

Αν εχεις 2.1 ειναι αλλη διαδικασια :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2.1 εχω....

Sent from my HTC Hero

hmm βασικα δεν μπορεις να το κανεις upgraid σε 2.2?

μου φενετε πως μπορεις.. περιμενε να σου πει καπιος που εχει htc

αν τελικα δεν μπορεις εκει μπενεις σε αλλες ιστοριες..:wacko:

 

x10 mini

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα το Hero μέχρι που πήρα πριν λίγες μέρες το Desire HD. Επίσημη 2.2 δεν υπάρχει και δε θα βγει από την HTC. Υπάρχουν πολλές καλές custom 2.2 απλά πρέπει να κάνεις root και να περάσεις κάποια από αυτές.

Η μεταφορά των εφαρμογών στην SD προστέθηκε σαν χαρακτηριστικό από την 2.2 και μετά.

Σόρυ για το offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...