Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μόνο που δεν μου αρέσει είναι ότι δεν έχει Τ9 και ότι δεν κλειδώνει δορυφόρο το GPS.

 

Τι ένωεις δεν κλειδώνει δορυφόρο0 GPS?

 

5+2+3+2+3 ναι είναι έξοδα αλλά πιες ένα καφέ λιγότερο και δώσε και κάτι... σκέψου ότι βοηθάς στην ανάπτυξη μιας πλατφόρμας (android) που θα επωφεληθείς και εσύ.

 

Σώστος ο παίχτης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έκανα "φορματ" στο zte blade...και αφού του πέρασα την νεα ρομ έκανα αναζήτηση απο το tapatalk για το insomnia...και δεν το εμφανίζει καθόλου...χτες το βράδυ που του έψαξα πάλι υπήρχε κανονικά πάντως....ξέρουμε γιατί συμβαίνει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έκανα "φορματ" στο zte blade...και αφού του πέρασα την νεα ρομ έκανα αναζήτηση απο το tapatalk για το insomnia...και δεν το εμφανίζει καθόλου...χτες το βράδυ που του έψαξα πάλι υπήρχε κανονικά πάντως....ξέρουμε γιατί συμβαίνει αυτό?

Δε το βγάζει στην αναζήτηση το insomnia εδώ και μέρες. Αυτό που μπορείς να κάνεις για να προσθέσεις το widget είναι

1) Πάτα για να κάνεις προσθήκη το widget στην οθόνη σου

2) Θα σου εμφανίσει επιλογή για το insomnia, πάτα την

3) Μόλις μπει στην οθόνη (θα είναι σαν guest) πάτα το να ανοίξει την εφαρμογή

4) Κάνε log in στο insomnia

5) Βγες από την εφαρμογή

6) Αφαίρεσε το widget και ξαναβάλε το. Πλέον θα εμφανίζεται όπως παλιά με το nickname σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όταν πατάω για να βγει το widget μου βγάζει μόνο από τα φόρουμ που έχω σαν favorites...δεν μου βγάζει να βάλω εγώ κάποιο φόρουμ...

Πριν το φλασάρισμα δεν είχες βάλει το insomnia στο tapatalk;

Λογικά θα στο εμφανίσει από το widget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα επαναφορά των δεδομένων για αυτή την εφαρμογή και το επανέφερε...τέλος καλό..ξέρουμε γιατί εξαφανίστηκε αλήθεια;

 

Sent from my ZTE Blade using Tapatalk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα επαναφορά των δεδομένων για αυτή την εφαρμογή και το επανέφερε...τέλος καλό..ξέρουμε γιατί εξαφανίστηκε αλήθεια;

 

Sent from my ZTE Blade using Tapatalk

Δεν ξέρω γιατί, πάντως ίσως έχει να κάνει με το mobile site του φόρουμ.

Αφού λύθηκε όλα καλά τότε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω αλλο ενα θεματακι.. μπορει ωεωαια να ειναι και καπως offtopic αλλα τι να κανω... τελοσ παντων. πριν καποιο και ρο ξεκινησα να ασχολουμαι με αλλαγη boot animation και κατεωασα καποια. τα πιο πολλα (και αυτα που ηθελα) ηταν σε αναλυση μεγαλυτερη του κινητου μου (εχω x10 mini pro και τα πιο πολλα animation ειναι γυρω στα 480χ720)οποτε στην οθονη φαινοταν μονο ενα τμημα του animation. δεν ειναι τοσο τραγικο, δε φαινεται ασχημα αλλα κοβει λιγο, δεξια-αριστερα κυριως. αυτο που δοκιμασα ηταν να παρω ολα τα καρε και να τα κανω στην αναλυση που ηθελα (240χ360 περιπου). μετα αλλα και τα αντιστοιχα νουμερα στο αρχειο .txt που συνοδευει παντα το αρχειο, τα εβαλα ολα σε ενα zip και πιστευα οτι αυτο ηταν. το θεμα ειναι οτι οταν βαζω αυτα, τα resised, animations στον καταλληλο φακελο του root και μετα κανω reboot δε μου εμφανιζεται καθολου κανενα nimation. ουτε κομμενο ουτε τπτ. μου δειχνει sony erricson, μια μαυρη οθονη για λιγο και μετα ανοιγει.. εχει κανεις καμια ιδεα για το τι μπορει να φταιει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πώς μπορώ να ανοίξω επισυναπτόμενα στα mail μου?

Απο την εφαρμογη εννοεις?

Αν υπαρχει επισυναπτομενο πατας πανω στον τιτλο του και αυτο κατεβαινει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx αλλά για κάποιο λόγο δεν μου ανοίγουν :fear:

 

κάτι αντίστοιχο με εκκαθάριση δίσκου μπορεί να γίνει με καμιά εφαρμογή άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

thnx αλλά για κάποιο λόγο δεν μου ανοίγουν :fear:

 

κάτι αντίστοιχο με εκκαθάριση δίσκου μπορεί να γίνει με καμιά εφαρμογή άραγε?

Οταν λες δεν σου ανοιγουν, τι ακριβως σου λεει?

Οχι δεν υπαρχει τετοιο προγραμμα αλλα ουτε και λογος για κατι τετοιο στο android :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...