Προς το περιεχόμενο

Android Applications


Aztec

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σε ποια συσκευη? Περιεργο να μην το εχει, εστω και custom rom να εβαλες (συνηθως) το περιλαμβανουν. Οπως και να εχει, δοκιμασε το G-Alarm :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κατέβασα από το Samsung Apps το Glyde. Στην αρχή μου φάνηκε κάπως μονοτονο και βαρετό, αλλά μετά κόλλησα άσχημα :mrgreen: Επίσης δοκίμασα από το μαρκετ το Guerilla Bob, πολύ καλό φαίνεται, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως ξεκλειδωνουν οι πίστες. Μάλλον θέλει λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. ειμαι καινουριος με το android και εχω καποιες ερωτησεις.

 

καταρχην εχω εναν υπολογιστη ο οποιος δεν εχει wifi. μπορω να συνδεσω το κινητο μου με τον υπολογιστη και να χρησιμοποιησω το κινητο (μεσω usb..?) για να συνδεσω τον υπολογιστη με το ιντερνετ?

 

επισης το κινητο μου εχει τα παρακατω applications για αναζητηση χαρτων: 1)χαρτες, 2)wisepilot, 3)πλοηγηση. κανενα ομως δεν εχει ήχο κατα την διάρκεια της λειτουργιας. μου δίνει τις οδηγιες μονο με κειμενο. υπαρχει καποιο free application που δινει οδηγιες και με ηχο?

 

τελος εχω κατεβάσει το ΤeamViewer και το PRemoteDroid αλλα δεν μπορω να κανω την συνδεση με τον υπολογιστη.. κάποια βοηθεια?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.615129 εδω εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχει. Χθες όπως ψαχούλευα το κινητό πήγα σε ένα εικονίδιο που λέει ρολόι. Αν πατήσεις εκεί θα σου ανοίξει μία άλλη οθόνη και θα έχει κάτω κάτω 4 εικονίδια. Το ένα έχει ένα ρολογάκι. Πατάς εκεί και φτιάχνεις τις ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά έχει. Χθες όπως ψαχούλευα το κινητό πήγα σε ένα εικονίδιο που λέει ρολόι. Αν πατήσεις εκεί θα σου ανοίξει μία άλλη οθόνη και θα έχει κάτω κάτω 4 εικονίδια. Το ένα έχει ένα ρολογάκι. Πατάς εκεί και φτιάχνεις τις ρυθμίσεις.

 

χμ ναι σωστός, δεν το είχα δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά τα ξυπνητήρια που κυκλοφορούν (σαν το alarm clock Xtreme) είναι ΠΟΛΥ καλύτερα απο το μανίσιο...

Πχ έχουν αυξανόμενη ένταση... ( έτσι ξυπνάω εγκαίρως και δεν τρώω ξύλο κάθε πρωί απο την γυναίκα μου :rolleyes: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, εντάξει. Ένα βασικό ξυπνητήρι πάντως το έχει. Εμένα πχ μου κάνει τη δουλειά που θέλω. Δεν έχω και ιδιαίτερο πρόβλημα με το να ξυπνήσω. Πάντως αν κάποιο τον βολεύει το μαμίσιο ξυπνητήρι δεν λέει να βάζει άλλη εφαρμογή γιατί σου τρώει και μνήμη ;) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...